Melikşah Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

meliksah-universitesi

Melikşah Üniversitesi personel alımı yapacak!

Melikşah Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Melikşah Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Melikşah Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Melikşah Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Melikşah Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Melikşah Üniversitesi, Kayseri ilinin Talas ilçesinde kurulan bir vakıf üniversitesidir. Kayseri’de kurulan ilk vakıf üniversitesi olan Melikşah Üniversitesi, Kayseri’de kurulmuş ikinci üniversitedir.

Burç Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı tarafından kurulan Melikşah Üniversitesi kampüsü 32024.57 m²’lik bir alana kurulmuştur.

İnsan Kaynakları

Melikşah Üniversitesi’nde idari, teknik ve destek personel kadro ihtiyaçlarının karşılanması ile ön görüşme ve sınavların uygulanması, üniversite yönetimi tarafından belirlenen Personel Seçimi ve Uygulama Esasları çerçevesinde yürütülmektedir.
Melikşah Üniversitesi idari, teknik ve destek kadrolarında görev almak isteyenler İş Başvuru Formunu doldurarak başvuru yapmalıdırlar.
Tüm başvurular İş Başvuru Havuzunda 1 yıl süre ile saklanır ve kadro tahsisi yapıldığında ön değerlendirmeye tabi tutulurlar.
Başvuru değerlendirme işlemleri ilgili komisyon tarafından yürütülecek olup, uygun ve yeterli bulunan başvurular ön görüşmeye çağrılacaktır.
İdari, teknik ve destek personel kadrolarına yapılan başvurular, açık bulunan kadro nispetinde ve adayların liyakatlerine göre değerlendirilecektir.
İş Başvuru Formunu doldurmak için tıklayınız.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*