Kemal Tanca Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kemal Tanca’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kemal Tanca bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kemal Tanca personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1950 yılından bu yana hizmetlerine devam eden Kemal Tanca çok sayıda personele sahiptir. Her geçen gün büyümeye devam ettiği için yeni çalışan gereksinimleri de olur. Bu durumda iş ilanları vererek, adaylara duyuru yapar.

Kemal Tanca personel alımı

Kemal Tanca İş İlanları

Kariyer siteleri günümüzde hem iş arayanlar, hem de iş verenler tarafından yoğun bir şekilde kullanılır. Bu nedenle Kemal Tanca personeli olmak istiyorsanız,

 1. kariyer.net,
 2. secretCV.com
 3. linkedIn,
 4. yenibiris.com

Gibi siteler güncel şekilde kontrol edilmelidir. Firmanın ihtiyacı yılın farklı dönemlerinde olabileceği için, adaylar güncel olarak ilanları incelemelidir. Zira her iş ilanı, belirli tarihlere sahiptir. Eğer firma son günü geldiğinde yenilemezse, başvuru imkânı da yeni ilanlara kadar ortadan kalkar.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Kasa Sorumlusu ( Olivium Avm )
İstanbul avrupa

Nasıl Başvurulur?

Kemal Tanca SecretCV.com üzerinde adayların başvuru yapabileceği ilanlara sahiptir. Buradan müracaat yapabilmek için, öncelikle bir hesap oluşturmanız şarttır. Ardından da CV oluşturulur. Zira başvuru yapılmasıyla firmaya özgeçmiş yollanır. Bu noktada eksik bilgi vermenin, istenen sonucu vermeyebileceği hatırlanmalıdır.

Bununla beraber SecretCV.com üzerinde birçok iş arayanın üyeliği vardır. Bunlardan biriyseniz Kemal Tanca iş başvurusu için farklı bir tane oluşturmanız gerekmez. Mevcut olan hesaba kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak, CV güncellemek yeterlidir. Zira bazı bilgilerinizin güncel olarak sizi yansıtmaması oldukça olasıdır.

Bundan sonra tek yapılması gereken Kemal Tanca tarafından açılan ilanları incelemedir. Burada öncelikle hangi şehir için olduğu incelenmelidir. Eğer burada bir sorun yoksa niteliklere geçilir. Eğer bilgi ve tecrübeleriniz ile uyum gösteriyorsa başvuru hemen yapılmalıdır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

SecretCV.com üzerinde adayların başvuru yapabileceği çok sayıda pozisyon vardır. Kemal Tanca’nın da buraya ilan verdiği görülmekte olup bazıları şöyledir;

 1. Rusça veya İngilizce Bilen Takım Arkadaşları
 2. E-Ticaret Uzmanı
 3. Ayakkabı Kalite Kontrol Sorumlusu
 4. Sayım Kontrol Uzman Yardımcısı
 5. Ürün Yönetimi Uzmanı
 6. Kategori Yöneticisi Çanta Aksesuar
 7. Mağaza Denetim Uzmanı
 8. E-Ticaret Depo Elemanı
 9. Lojistik Depo Yöneticisi

SecretCV.com üzerinde, Kemal Tanca tarafından açılan çok sayıda ilan vardır ve adaylar başvuru yapabilir.

Kemal Tanca Benzer İş İlanları

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*