İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kemal Tanca Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kemal Tanca Personel Alımı

Kemal Tanca eleman alımı ile ayakkabı ve aksesuar sektöründeki faaliyet alanlarını genişletmeyi hedefliyor. Satış danışmanı ve kasa sorumlusu başta olmak üzere birçok pozisyonda yeni çalışma arkadaşları arayan Kemal Tanca personel alımı ile ilgili detayları adaylarla paylaştı.

Şirketin çalışanlarına sunduğu yan ve sosyal hakları, maaş ödemelerini, açık iş ilanlarını ve başvuru formunu alt başlıklarda bulabilirsiniz…

Kemal Tanca Personel Alımı

Kemal Tanca Çalışma Şartları

1950’den bu yana üç nesildir devam eden marka bilinirliğini arttırmak amacıyla çeşitli çalışmalar yapan Kemal Tanca başvuru sonrasında adayları eşit kriterlere göre değerlendirmektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam eden şirket, rahatlığı ve şıklığı ön planda tutarak üretim yaptığı için personellerinin de güler yüzlü, saygılı ve ayakkabı modelleri konusunda bilgili olmasını talep etmektedir.

Kemal Tanca çalışma şartları için de satışlardan elde edilen kazançlardan yüksek prim verilmekte ve vardiyalı çalışma saatleri uygulanmakta diyebiliriz.

Yemekhane ile servis olanakları verilmektedir ayrıca her çalışanın sigortası yapılmakta ve yüksek maaş alma fırsatı sunulmaktadır. Kemal Tanca işçi alımı sonrasında kişinin performansına bağlı olarak pozisyonunda yükselme imkânı da vermektedir.

Kemal Tanca İş İlanları

Kemal Tanca iş ilanları şubelerde satış danışmanı, kasiyer, depo sorumlusu ve mağaza müdürü gibi kadrolarda açık olduğunda oluşturulmaktadır. İlanlar Secretcv.com üzerinden yayımlanmakta ve adaylarda aranılan özellikler detaylıca bu platform aracılığıyla bildirilmektedir.

Engelli personel kadrosu için de ayrıca Kemal Tanca engelli alımı ilanları oluşturulmaktadır. Engelli çalışanlar depo sorumlusu gibi daha rahat çalışma şartları olan bölümlere yerleştirilmektedir.

Kemal Tanca İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kemal Tanca iş başvuru formunu Secretcv aracılığıyla adaylara ulaştırmaktadır. Bu nedenle Secretcv.com adresine giderek, Facebook, Twitter, Google ya da e-posta bilgileriniz ile aday girişi yapmanız ve istediğiniz pozisyona müracaatta bulunmanız gerekmektedir.

http://www.kemaltanca.com.tr/icerik.asp?inf=24

Platformda hesabınız yoksa ve sosyal medya hesapları ile giriş yapmak istemiyorsanız, şirketin ilanlarına başvuruda bulunabilmek için öncelikle üye olmanız gereklidir.

Kemal Tanca ayakkabı ve aksesuar firmasına iş başvurusu yapmak isteyen adayların sıklıkla müracaat ettikleri diğer şirketlerden bazıları; Nike, Adidas, Puma, Slazenger ve Polaris’tir.

Bir yorum

  1. Cihan murat 17 Şubat 2017

    İşe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir