İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kemal Tanca Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Kemal Tanca Personel Alımı Yapacak

Kemal Tanca’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Kemal Tanca bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Kemal Tanca personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kemal Tanca personel alımı

Firma Hakkında

Ayakkabı sektörüne ilk adımını 1950 yılında atan Kemal Tanca, o günden bu yana sektörde cesur, yenilikçi, şık ve kararlı adımlarla yürümektedir.

Türkiye’deki 130 mağazasıyla ayakkabıcılık sektöründe kaliteye imzasını atan Kemal Tanca, mağaza ağını daha da arttırmak ve müşterine birebir yardımcı olarak satış sürekliliği sağlamak amacıyla tercihen alanında deneyimli kişilerden olacak şekilde personel alımı yapacak.

Birçok mağazasında haftanın her günü 10.00 ile 22.00 saatleri arasında faaliyet gösteren Kemal Tanca mağazalarında ve fabrikalarında vardiyalı mesai sistemi uygulanmaktadır.

Genel anlamda rahat bir çalışma ortamı sunan Kemal Tanca, çalışanlarının maaş miktarları konusunda net bir açıklama yapmazken, bütün personellerinin satış performanslarına göre primle ve çeşitli uygulamalarla ödüllendirildiğini belirtti. Ayrıca sitemiz tarafından yapılan araştırma sonucu kurumda çalışanların 2.000 TL ile 3.500 TL arasında maaş aldıkları sonucuna ulaşılmıştır.

Kemal Tanca İş İlanları

Kadrosuna alacağı personellerinde enerjik, çalışkan, iletişimi güçlü, gelişime açık ve işini tutkuyla yapmasını isteyen marka yetkilileri son dönemde yapmayı hedeflediği eleman alımı için internet sitesi ve Secretcv.com üzerinden iş ilanı yayınlayarak bünyesinde çalışmak isteyen yüzlerce kişiye müjdeyi verdi.

Açık Pozisyonlar

  • Mağaza Müdürü
  • Satış Danışmanı
  • Kasiyer

Kemal Tanca İş Başvurusu Formu

Kemal Tanca iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Kemal Tanca ailesine dâhil olmak ve mağazalarında görev almak isteyenlerin kurumun internet sitesi insan kaynakları bölümünde yayınlanan iş başvuru formunu ve cv bilgilerini eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. İnsan kaynakları ekibi tarafından özgeçmişleri titizlikle incelenen adaylar için yetkinlik bazlı mülakatlar ile süreç devam eder.

Başvuru için tıklayın.

Kemal Tanca İnsan Kaynakları Departmanımız; başarının temelinde gücün “İnsan” olduğu bilincinde, insana saygı, verimlilik ve dinamik organizasyon yapısıyla korur ve geliştirir.

Şirketimizin hedefleri doğrultusunda yetkin ve nitelikli iş gücünü istihdam ettirmek İnsan Kaynakları Departmanın en önemli görevidir. Enerjik, çalışkan, iletişimi güçlü, gelişime açık, tutkulu ve yaratıcı yetenekleri bulmak, değer vermek, geliştirmek ve yetkinliklerine bağlı konumlandırmak temel prensiplerimizdendir.

İnsan Kaynakları ekibi tarafından adaylarımızın CV leri titizlikle incelenir, yetkinlik bazlı mülakatlar ile süreç devam eder.

Bir yorum

  1. Cihan murat 17 Şubat 2017

    İşe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir