Karabük Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Karabük Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Karabük Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Karabük Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Karabük Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

Karabük Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Karabük Üniversitesi aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının web sayfasında yayımlanarak yürürlüğe giren “T.C. Karabük Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Esasları” ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak koşulu ile öğretim üyesi alınacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Karabük Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı Yapacak

Karabük Üniversitesi aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri, Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Elemanı alınacaktır.

Başvuruda İstenen Belgeler

 1. Başvurdukları Bölüm/Anabilim Dalı/Program Adı, Kadro Unvanı, T.C. No’sunu, Yazışma Adreslerini, Telefon Numaralarını Belirten Başvuru Formu
 2. Özgeçmiş
 3. Merkezi sınav (ALES) belgesi fotokopisi
 4. Yabancı dil sınavı (YDS, YÖK-DİL veya eşdeğerliği YÖK tarafından kabul edilen bir sınav) sonuç belgesi.
 5. Lisans ve tezli yüksek lisans diploması ve geçici mezuniyet belgeleri ( e-devletten alınan karekodlu belgeler ön değerlendirme aşamasında kabul edilir. E-devlet harici diploma/geçici mezuniyet belgeleri mutlaka Aslı veya Resmî Kurumlarca onaylanmış ıslak imzalı/mühürlü olacaktır)
 6. İstenilen alanla ilgili halen yüksek lisans ve/veya doktora öğrencisi olduğuna dair öğrenci belgesi. (e-devletten alınacak karekodlu öğrenci belgesi kabul edilir.)
 7. Üç adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içinde çekilmiş)
 8. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi (657 sayılı kanunun 48. maddesinin 6. bendinde belirtildiği gibi askerlik ile ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise askerlik hizmetini yapmış yahut erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak)
 9. Adli sicil kaydı. (e-devletten alınacak karekodlu sicil kaydı kabul edilir.)
 10. Kimlik Fotokopisi
 11. Lisans Transkripti (Aslı veya Resmi Kurumlarca onaylanmış ıslak imzalı/mühürlü veya e-devletten alınmış karekodlu belge kabul edilir.)
 12.  Bonservis (Özel Kurumlarda çalıştığına dair belge, kıdem şartı aranan ilanlar için gereklidir.)
 13. SSK Hizmet Dökümü (Kıdem şartı aranan ilanlar için gereklidir.)
 14.  Hizmet Belgesi (Kamu çalışanları için – kıdem şartı aranan ilanlar için gereklidir.)

Özel Şartlar

Araştırma Görevlisi kadrosuna başvurabilmek için sınavın yapıldığı yılın ocak aynın birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak gerekir. Devlet yükseköğretim kurumlarının araştırma görevlisi kadrolarına başvurularda tezli yüksek lisans, doktora veya sanatta yeterlik eğitimi öğrencisi olmak şartı aranır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*