İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Başlıklar

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanı Alıyor

09.11.2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına
İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlisi kadrolarına Öğretim Elemanı alınacaktır.

Meslek Yüksekokulumuz “Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Yönergesi”nde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş kanunu hükümlerine tabi olarak Meslek Yüksekokulumuza Öğretim Üyesi alınacaktır.

Öğretim Görevlisi Kadrosuna Müracaat Edecek Adaylar

 1. Başvurdukları Programı belirten dilekçe, (Başvuru Dilekçesi www.kavram.edu.tr adresinden temin edilebilir.)
 2. Başvurdukları programı gösteren Öğretim Görevlisi Başvuru Formu ( Öğretim Görevlisi Başvuru formu www.kavram.edu.tr adresinden temin edilebilir.)
 3. YÖK formatında Özgeçmiş,
 4. Nüfus Cüzdanı Fotokopisinin ön yüzü,
 5.  Erkek Adaylar için askerlik belgesi (e-Devlet üzerinden alınan belge)
 6. Lisans/Lisansüstü onaylı mezuniyet/diploma fotokopileri
 7. Lisans/Lisansüstü öğrenimlerini yurt dışında tamamlayan adaylar için, Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış denklik belgesinin onaylı örneği.
 8. Lisans ve Yüksek Lisans Transkript belgesinin aslı ya da onaylı örneği veya örneğinin fotokopileri
 9. ALES Belgesi
 10.  2 Adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
 11. Tecrübe durumunu gösterir belge (İlan edilen kadroya bağlı olarak alınacak) (onaylı belge)
 12. Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) alınan Hizmet Dökümü (e-Devlet üzerinden alınan barkodlu belge)
 13.  ALES muafiyeti için, görev yapılan yükseköğretim kurumlarından alınacak hizmet belgesi ve atama olur yazısı. (e- Devlet üzerinden alınan belge)

Önemli Notlar

 1. 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
 2. Öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda ilgili mezuniyet bölümünden ALES’ ten en az 70 puan almış olmak
 3. Ön değerlendirme ve nihai değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak, not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim
  Kurulu kararıyla belirlenir.
 4.  Başvurular şahsen ya da posta ile kabul edilecektir.

Dr. Öğr. Üyesi Kadrosuna Müracaat Edecek Adaylar

 • Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu dilekçe ve Öğretim Üyesi Başvuru Formunun ekinde YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosya ve cd.yi ilgili yönerge gereği hazırlayacak (5 takım) vermeleri gerekmektedir. İlana konu olan kadro tam zamanlıdır.
 • Başvurular bu ilanın Resmi Gazete ’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Personel İşleri Birimine şahsen yapılabilecektir. Eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler Personel İşleri Biriminden öğrenilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*