İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Öğretim Üyesi Alıyor

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi aşağıda belirtilen fakülte ve bölümlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 23. 24 ve 26. maddesi ile 12.06.2018 tarihli Resmî Gazete’de yayımlanan ‘Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin yürürlükteki ilgili maddelerine ve Üniversitemizin ‘Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine’ göre öğretim üyesi alınacaktır.

Genel Şartlar

  1. 657 sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları,
  2. Adayların 2547 sayılı Kanun’un 23. 24. ve 26. maddelerinde belirlenen asgari koşulları sağlamış olmaları,
  3. Yabancı Ülkelerden alınan Diplomaların Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

Başvuruda İstenen Belgeler

  • Profesör kadrosuna başvuracak adayların dilekçelerine; YÖK formatlı özgeçmiş, 2 fotoğraf, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomaları, Profesörlük, doçentlik belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarının birer suretini ekleyerek 6 (Altı) takım dosya halinde veya 6 (Altı) adet USB Bellek ile Rektörlüğümüz Yazı İşlerine,
  • Doçent kadrosuna başvuracak adayların başvuru dilekçelerine; YÖK formatlı özgeçmiş, 2 fotoğraf, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomaları, doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserlerini ve bilimsel çalışma ile yayınlarını kapsayan 4 (Dört) takım dosyayı veya 4 (Dört) adet USB Bellek ile Rektörlüğümüz Yazı İşlerine,
  • Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların YÖK formatlı özgeçmiş, 2 fotoğraf, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomaları, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (Dört) takım dosya veya 4 (Dört) adet USB Bellek ile İlgili Dekanlığa başvurmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi Alıyor

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi aşağıda belirtilen fakülte ve bölümlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete’ de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi Alınacaktır.

Başvuru ve Sınav Takvimi

Duyuru Başlama/İlk Başvuru Tarihi: 13 Ağustos 2021

Son Başvuru Tarihi: 27 Ağustos 2021
Ön Değerlendirme Sonuçlarının İlan Tarihi: 3 Eylül 2021
İngilizce Hazırlık Öğretim Görevlisi Ön Değerlendirme Sonuçlarının İlan Tarihi: 15 Eylül 2021
Giriş Sınavı Tarihi: 8 Eylül 2021
İngilizce Hazırlık Öğretim Görevlisi Giriş Sınavı Tarihi: 20 Eylül 2021
Giriş sınavına girmeye hak kazanan adaylar, giriş sınavında örnek ders uygulaması yapacak olup, bu uygulamaları yönünden değerlendirileceklerdir.
Sınav Sonuçlarının Açıklanacağı Tarih: 15 Eylül 2021
İngilizce Hazırlık Öğretim Görevlisi Sınav Sonuçlarının Açıklanacağı Tarih: 27 Eylül 2021 İstenen belgelere http://www.izu.edu.tr web adresinden ulaşabilirsiniz. Ön değerlendirme sonuçları ve kesin sonuçlar Üniversitemizin http://www.izu.edu.tr web adresinde yayınlanacak olup bu aynı zamanda tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*