İzmir Bakırçay Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İzmir Bakırçay Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

İzmir Bakırçay Üniversitesi birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve İzmir Bakırçay Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi uyarınca profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi alınacak olup, adayların kamu hizmetine girmede aranan genel şartlara sahip olması gerekmektedir.

Başvuru İçin Gereken Belgeler

  1. Başvuru formu, (www.bakircay.edu.tr adresinden ulaşılabilir.)
  2. Özgeçmiş, (YÖK formatında)
  3. Lisans, yüksek lisans, doktora mezuniyet belgesi, doçent ve profesörler için doçentlik belgesi, (E-devletten alınan karekodlu veya resmî kurumlarca onaylanmış ıslak imzalı/mühürlü belge olması gerekmektedir.)
  4. Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet fotoğraf,
  5. Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  6. HİTAP Hizmet belgesi, (Halen bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile daha önce çalışıp ayrılmış olanların e-devlet üzerinden ya da son çalıştıkları kurumdan onaylı almaları gerekmektedir.)
  7. Askerlik durum belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belge olması gerekmektedir.)
  8. Bilimsel çalışma ve yayınlardan oluşan dosya, -Profesör başvuruları için 1 adet fiziki dosya, 6 adet PDF formatında USB bellek içerisinde dosya, -Doçent ve Dr. Öğr. Üyesi başvuruları için 1 adet fiziki dosya, 4 adet PDF formatında USB bellek içerisinde dosya, -Hazırlanan her USB bellek dosyasına yayın listesi çıktısı eklenecektir. -Profesör kadrosuna yapılan başvurularda, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 26’ncı maddesinin 2’nci bendi gereği yayınlardan birinin başvuru dosyasında başlıca araştırma eseri olarak belirtilmesi gerekmektedir.
  9. Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Puan Tablosu (www.bakircay.edu.tr adresinden ulaşılabilir.)

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*