İstanbul Medipol Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

İstanbul Medipol Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. İstanbul Medipol Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İstanbul Medipol Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstanbul Medipol Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

İstanbul Medipol Üniversitesi İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Saha Destek Uzmanı İstanbul(Asya)
3 Yardımcı Personel/ Çamlıca Medipol Ünv. Hastanesi İstanbul(Asya)
4 Pendik Medipol Hast. – Mekanik/Elektrik Teknikeri İstanbul(Asya)
5 Fizik Tedavi Uzmanı İstanbul(Avr.)
6 Pratisyen Hekim İstanbul(Avr.)
7 Teknik Servis Görevlisi İstanbul(Avr.)
8 Garson İstanbul(Avr.)
9 Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı İstanbul(Avr.)
10 İç Hastalıkları Uzmanı İstanbul(Avr.)

İstanbul Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Alacak

İstanbul Medipol Üniversitesi aşağıda  belirtilen  akademik  birimlerine;  2547  sayılı  Yükseköğretim Kanunu’nun  ilgili  maddeleri  ile  “Öğretim  Üyeliğine  Yükseltilme  ve  Atanma  Yönetmeliği’nin yürürlükteki ilgili maddelerine göre “Devamlı statüde” öğretim üyesi alınacaktır.

Üniversitemiz Akademik Birimlerine başvuracak adayların

 •  657 sayılı Devlet Memurları Kanun’un 48. maddesinde belirtilen şartları taşımaları,
 • Yabancı   Ülkelerden   alınan   Diplomaların   Üniversitelerarası   Kurulca   Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.
 • (https://medipol.edu.tr/universite/genel-sekreterlik/insan-kaynaklari-ve-planlama-dairesi), “Formlar” sekmesinden başvuru dilekçe örneği ve YÖK formatlı özgeçmiş alınabilir.

Şartları taşıyan;

 • Profesör  kadrosuna  başvuracak  adayların;  başvuracağı  bölüm/anabilim  dalını  belirttiği başvuru  Dilekçesine;  Yayın  Listesinin  de  olduğu  YÖK  formatlı  Özgeçmiş,  Lisans,  Yüksek Lisans,  Doktora/Uzmanlık  Belgesi,  Doçentlik  Belgesi,  (tüm  diploma  ve  belgeler  e-Devlet’ten alınmalıdır,  e-Devletten  alınamayan  Lisans  diploması  noter  onaylı  olmalıdır.  Lisans  diploması haricindeki  diğer  diplomaların/belgelerin  asıllarının  getirilmesi  halinde  üniversitemizce  “aslı gibidir” yapılabilecektir.), Profesörlükte işe başlama yazısı (Yükseltilerek atama yapılacaklar için gerek bulunmamaktadır), Yabancı dil belgesi veya eşdeğerliliği kabul edilen bir yabancı dil sınav sonuç belgesi, Kimlik fotokopisi ile 4 (dört) adet fotoğrafı içeren belgeleri fiziki bir dosya olarak ve  ayrıca  diplomalar,  varsa  denklik  belgeleri,  bilimsel  çalışma  ve  yayınları  ile  yayın  listesini kapsayan  belgelerini  (YÖK  formatlı  CV)  içeren  6  (altı)  takım  dosya  veya  6(altı)  adet  cd  veya flash   bellek   içinde   Rektörlüğümüz   İnsan   Kaynakları   ve   Planlama   Daire   Başkanlığına başvurmaları  gerekmektedir.  Adaylar,  bu  başvurularında  Doçentlik  unvanını  aldıktan  sonraki yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak gösterir.
 • Doçent kadrosuna başvuracak adayların; başvuracağı bölüm/anabilim dalını belirttiği başvuru Dilekçesine; Yayın Listesinin de olduğu YÖK formatlı Özgeçmiş, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora/Uzmanlık Belgesi, Doçentlik Belgesi, (tüm diploma ve belgeler e-Devlet’ten alınmalıdır, e-Devletten alınamayan Lisans diploması noter onaylı olmalıdır. Lisans diploması ve lisans diploması haricindeki diğer diplomaların/belgelerin asıllarının getirilmesi halinde üniversitemizce “aslı gibidir” yapılabilecektir.), Yabancı dil belgesi veya eşdeğerliliği kabul edilen bir yabancı dil sınav sonuç belgesi, Kimlik fotokopisi ile 4 (dört) adet fotoğrafı içeren belgeleri fiziki bir dosya olarak ve ayrıca diplomalar, varsa denklik belgeleri, bilimsel çalışma ve yayınları ile yayın listesini kapsayan belgelerini (YÖK formatlı CV) içeren 4 (dört) takım dosya veya 4 (dört) adet cd veya flash bellek içinde Rektörlüğümüz İnsan Kaynakları ve Planlama Daire Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.
 • Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların; başvuracağı bölüm/anabilim dalını belirttiği başvuru Dilekçesine; Yayın Listesinin de olduğu YÖK formatlı Özgeçmiş, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora/Uzmanlık Belgesi, (tüm diploma ve belgeler e-Devlet’ten alınmalıdır, eDevletten alınamayan Lisans diploması noter onaylı olmalıdır. Lisans diploması ve lisans diploması haricindeki diğer diplomaların/belgelerin asıllarının getirilmesi halinde üniversitemizce “aslı gibidir” yapılabilecektir.), Yabancı dil belgesi veya eşdeğerliliği kabul edilen bir yabancı dil sınav sonuç belgesi, Kimlik fotokopisi ile 4 (dört) adet fotoğrafı içeren belgeleri fiziki bir dosya olarak ve ayrıca diplomalar, varsa denklik belgeleri, bilimsel çalışma ve yayınları ile yayın listesini kapsayan belgelerini (YÖK formatlı CV) içeren 4 (dört) takım dosya veya 4 (dört) adet cd veya flash bellek içinde İlgili Dekanlıklara/Müdürlüklere başvurmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İstanbul Medipol Üniversitesi Araştırma Görevlisi ve Öğretim Görevlisi Alım İlanı

İstanbul Medipol Üniversitesi aşağıda belirtilen akademik birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. ve 33. maddesi ile “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği”nin ilgili maddelerine göre Öğretim Görevlileri ve Araştırma Görevlileri alınacaktır.

İstenen Belgeler

 • Başvuru Dilekçesi (Başvurdukları Bölüm Adı, İlan Tarihi, Yazışma Adresi ve Telefon Numaralarını İçeren Başvuru Dilekçesi)
 • YÖK Formatlı Özgeçmiş (Doküman ve CD olarak)
 • Diploma Fotokopileri (Lisans diploması noter onaylı, Diğerlerinin asıllarının olması halinde aslı gibidir yapılır)
 • Yüksek Lisans Öğrenci Belgesi
 • Doktora Öğrenci Belgesi
 • ALES Sonuç Belgesi Fotokopisi
 • Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi Fotokopisi
 • Resmi Transkriptler (asıllarının olması halinde aslı gibidir yapılır)
 • Çalışma Belgesi
 • Onaylı Hizmet Belgesi (Halen bir kamu kurumunda çalışıyor olanlar veya ayrılmış olanlar getirecekler)
 • Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlgili Terhis, ilgili terhis, tecil veya muaf Olduğunu Belirten Belge
 • Adli Sicil Kaydını Gösterir Belge (e-Devlet)
 • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
 • 4 Adet Vesikalık Fotoğraf

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*