İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

istanbul-kemerburgaz-universitesi

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi personel alımı yapacak!

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, 2014-2015 eğitim-öğretim yılında, yedi fakültesi, iki enstitüsü ve meslek yüksekokulu bünyesinde yürüttüğü 22 lisans, 6 ön lisans, 6 yüksek lisans ve 1 doktora programıyla ülkemizin en kapsamlı ve prestijli eğitim kurumu olma ilkeleriyle yoluna devam ediyor. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, akademik kadrosu ve yetiştirdiği değerler ile bilgi üretmeyi, ürettiği bilgiyi toplumla paylaşarak ülke değerlerini zenginleştirmeyi kendisine misyon kabul ediyor. Uluslararası eğitim sistemleri ile paralel bir program izleyen İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, teknolojik gelişmeleri eğitim ve öğretim hayatına hızla aktarıyor. Dinamik, yenilikçi ve araştırmacı akademik kadrosu ile özgüven sahibi, hayata geniş bir perspektiften bakan, bilgi ve teknoloji çağı ile uyumlu yeni yüzyılın parlak gençlerini yetiştirmeyi hedefliyor.
İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi, yürünmüş yollar yerine yürünecek yeni yollar üreten gençlerle, ülke gereksinimlerini karşılayacak dinamik bir gelecek kurmak için sizleri bekliyor.

Açık Pozisyonlar

İdari:

Üniversitemizin idari kadrolarında değerlendirilmek üzere iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aşağıda belirtilen linklerden tarafımıza ulaşabilirler:

Sistem Destek Uzmanı

Genel nitelikler:

– Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden veya Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri ve benzeri bölümlerden mezun
– En az 2 sene Bilgi Teknolojileri departmanlarında çalışmış
– MS Office uygulamalarını iyi derece kullanabilen
– Çok iyi derecede İngilizce bilen
– Erkek adaylar için askerlik problemi olmayan

İş tanımı:

– Planlama, organize etme, problem çözme, analiz etme özelliklerine sahip, analitik düşünme yeteneği gelişmiş
– İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı
– Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek

Engelli Personel

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Engelli Personel” aranmaktadır.

Akademik:

Öğretim Görevlisi, Araştırma Görevlisi ve Okutman ilanları ise YÖK’ün ilgili web sayfasından takip edilebilmektedir. Akademik kadro ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Başvuru

ik@kemerburgaz.edu.tr

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*