İstanbul Bilim Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

istanbul-bilim-universitesi

İstanbul Bilim Üniversitesi personel alımı yapacak!

İstanbul Bilim Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde İstanbul Bilim Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. İstanbul Bilim Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İstanbul Bilim Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İstanbul Bilim Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

T.C. İstanbul Bilim Üniversitesi 28 Mart 2006 Tarihli ve 26122 Sayı No. lu resmi gazetede yayımlanan (Kanun No. 5475 Kabul Tarihi: 22.03.2006) kanun ile Türk Kardiyoloji Vakfı tarafından kurulmuştur.

Amacımız, insan sevgisi, kardeşlik ve pozitif bilimin yol gösterdiği doğrultuda, araştırmaya ve gelişmeye açık, dürüst, ilkeli ve uygar gençlerin topluma kazandırılması için elimizdeki her türlü imkanı kullanmaktır. Hedefimiz; gençlerimizin kendilerine güvenen, sorgulayan, problem çözebilen ve çok kültürlülüğü benimseyen, hoş görülü bireyler olarak sağlık alanında yetişmeleri ve ileri çalışma hayatlarında, gerek ulusal, gerek uluslararası arenada rahatlıkla yarışabilecekleri yeterli bilgi, deneyim ve donanım kazanmalarıdır.

Misyonumuz, çağımızın tüm sağlık sorunları ve gerçeklerini anlayan, benimseyen, yeterli çevre bilinci gelişmiş bir SAĞLIK İNSAN GÜCÜ oluşturma amacıyla, gerekli eğitim ve öğrenim için, maddi manevi her türlü yardımı sağlamak ve yol göstermektir. Unutmayalım ki SAĞLIK en kıymetli hazinemizdir.

Başvurmak için tıklayın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*