İstanbul Şehir Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

istanbul_sehir_universitesi

İstanbul Şehir Üniversitesi personel alımı yapacak!

İstanbul Şehir Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde İstanbul Şehir Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. İstanbul Şehir Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İstanbul Şehir Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İstanbul Şehir Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İstanbul Şehir Üniversitesi, 2008′ de açılan bir vakıf üniversitesidir. 2010-2011 döneminde ilk öğrencilerini Altunizadeİstanbul‘da kabul etmiştir. 5 Ekim Salı 2010 günü Cumhurbaşkanı ve Başbakan’ın ortak katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreniyle akademik hayatına başlamıştır. 2008-2011 yılları arasında rektörlüğünü şu anda YÖK Başkanı olan Prof.Dr.Gökhan Çetinsaya‘nın yaptığı üniversitenin yeni rektörü Prof.Dr. Ahmet Ademoğlu’dur. Üniversite Bilim ve Sanat Vakfı tarafından kurulmuştur.[2] Eğitim diliİngilizce‘dir.

İnsan Kaynakları

İstanbul Şehir Üniversitesi İnsan Kaynakları stratejisi; İhtiyaç duyulan yüksek nitelikli çalışan profilinin ortaya çıkarılması hedefine sadakatle bağlı kalınarak; liyakate ve performans ölçümüne dayalı bir insan kaynakları yönetim modelinin oluşturulması ve yürütülmesi düşüncesi üzerine inşa edilmiştir.
“Dünyaca tanınan ve Türkiye’nin en saygın üniversitelerinden biri olmak” şeklinde formüle edilen çok kültürlü, çok renkli ve sesli, özgün ve özgür bir üniversite olma hedefi yolunda Şehir’i en iyi betimleyen ana hedeflere odaklanarak, çalışanlarımızda Şehir’li kimliğini ortaya çıkarıp yaşatmak en önemli önceliklerimizdendir.
Sürekli gelişen Şehir’ in ihtiyacına yönelik insan kaynakları planlamalarını yapmak, performans ve kariyer yönetim kriterlerini oluşturmak; tabii olarak da çalışanlarımızın her türlü gelişimini destekleyecek eğitim programlarına süreklilik kazandırmak diğer vazgeçilmez önceliklerimizi oluşturmaktadır.
Çalışan memnuniyetini etkin ve verimli bir işgücünün vazgeçilmezi ve eğitim kalitesinin omurgası kabul ederek; objektif kurallara sıkı sıkıya bağlı, kişisel gelişimi öncelikli sayan çağdaş kariyer planlamasıyla ortaya çıkan organizasyonu Şehir’de sürekli kılmak ise temel hedefimizdir.
İstanbul Şehir Üniversitesi’ndeki kariyer olanakları ile ilgili bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. İlgili linkten ilgilendiğiniz pozisyon için başvuru yapabilirsiniz.
Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*