İsmek Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İsmek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. İsmek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İsmek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İsmek iş başvurusu

İsmek, mesleki eğitim vermek üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 1996 yılında kurulan ve faaliyete geçen bir kurumdur. O günden bugüne kurum mesleki alanda pek çok eğitim ve hizmetler vermiş, başarısını taçlandırmış bir mesleki eğitim kurumu olarak devam etmektedir.

İsmek bünyesinin kursiyerlerine hizmet etmek üzere kurum kapsamında görev almak isteyen pek çok kişi İsmek iş alım ilanlarını takip etmekte. İsmek personel alımları kapsamında kurum içi hangi alanlarda personel alınacağı, başvuru zamanları ve başvuruların nasıl yapılacağı kullanıcılar tarafından merak edilmeye başladı.

Gerekli eğitim bilgisine sahip kişiler kaliteli bir kurum olan İsmek bünyesinde çalışmak istemekte ve bunun için personel alım ilanlarını araştırmaktadır.

İsmek Personel Alımı Yapacak

İsmek personel alımı dönem dönem ihtiyaca göre yapılmaktadır. Gereksinim duyulan branjlar için usta öğretici ve uzman öğretici pozisyonlarda açılan ilanlar için size uygun olan alanı seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Usta öğretici olmak için belli bir mesleki eğitiminizin olması yeterlidir.

Eğitim bilgisi olarak ilköğretim mezunu olmak yeterli görülmektedir. Uzman öğretici olmak için ise belli bir branjda akademik olarak eğitim almak gerekir. Uzman öğretici olarak kurumda görev yapmak isteyenler en az lisans mezun olmaları ve belli bir alanda uzmanlaşmaları gerekir.

Usta öğretici ve uzman öğretici alanlarda gerekli nitelikleri taşıyan kişiler ilgili alanlar için başvurularını kurum üzerinden yapabilirler. Başvuruları değerlendirilen adaylar uygun görüldükleri takdirde işe alım için uygun görülen zamanda kurum tarafından çağrılır.

Kişilik yeterlilikleri de uzman eğitimleri kadar yeterli adaylar işe alım için kabul edilir. İşe kabul edilen adaylardan bazı evrakları istenir. Evrakları tamamlayan kişiler İsmek bünyesinde çalışmaya ve hizmet vermeye hak kazanır.

İsmek İş Başvurusu ve Başvuru Formu

İsmek iş başvurusu için adayların kurumun web sitesine giriş yapmaları gerekir. Kurumun resmi sitesine üye olduktan sonra adaylar hangi alan için alım yapıldığını incelemelidir. İlanları inceleyen adaylar donanımları ve mesleki yeterlilikleri konusunda donanımlı oldukları alan için başvuruda bulunabilirler.

Başvuru için aday özgeçmişini tanıtıcı CV ekleyebilir. Aday yeteneklerinden, mesleki yeterlilik bilgi ve sertifikalarından, eğitim bilgisi ve kişilik özelliklerinden bahsederek kendilerini en iyi şekilde tanıtabilirler.İşe alım sürecinde başvuru formunu etkili bir şekilde doldurmak oldukça önemlidir.

Adayların özgeçmişlerini en iyi şekilde tanıtıcı bilgilere yer vermesi işe kabul sürecini etkileyecektir. Bu bakımdan vurgulu bir tanıtım CV’si göndermek işe alınmanızı kolaylaştıracaktır.

İsmek İş İlanları ve Pozisyonları

İsmek’te görev almak isteyen adaylar için şu an için yeni alım ilanı yer almamaktadır. Kurumun personel alım ilanları yayınlanır yayınlanmaz sitemizde güncel olarak ilanları paylaşacağız. Bizi takip ederek en yeni ve güncel personel alım ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Usta Öğretici: En az ilkokul mezunu olan adaylar usta öğreticilik branşlarında görev alabilmektedir.
 • Uzman Öğreticiler: Branşların gerektirdiği akademik bilgi ve donanıma sahip ve alanında en az lisans mezunu adaylar (bilişim teknolojileri, grafik tasarımı, fotoğraf çekimi) vs. gibi başvuru sağlayabilir.

26 Comments

 1. Merhaba Türk Dili ve Edebiyatı öğretmnliği mezunuyum. Üniversiteye öğRenci hazırladım ilk orta lise derslerinde tecrübelerim mevcut meslekte 5. yılım geri dönüş yapmanızı rica ederim.

 2. Merhabalar 14 yıldır arapça ile haşır neşir olan bir arapça öğretmeniyim 8 yıldır öğretmenlik hayatım var bunun 6 yılı profesyonel olarak öğretmenlik yapmaktayım, her kademeden öğrenciye eğitim verdim, Türkiyede Arapça eğitimini yurtdışına gitmeden öğrenebileceğinin kanıtıyım, Arapça konuşmam çok akıcı ve bir arap gibi konuşabilmekteyim, konuşmamı duyan araplar türkiyeli olduğuma inanmıyorlar, Arapçanın her alanında eğitim verdim, şuan çalıştığım kurum kapandığından dolayı iş arıyorum, istanbul üsküdarda ikamet etmekteyim.

 3. Merhaba
  Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Diksiyon ve Türkçe öğretimi alanlarında etkin eğitimciyim. Sizlerle çalışmak isterim. 24 yaşındayım, alanımda formasyonum var. Sertifikalarım bulunmaktadır. Geri dönüş yaparsanız memnun olurum.
  Teşekkürler,saygılarımla.

 4. Iyi günler ben lisans iktisat mezunuyum. Ismekte muhasebe ve halk eğitimde bilgisayar kurslarından sertifikaların var.daha önce dersanede egitim danışmanlığı yaptım.sizlerle çalışmak istiyorum
  Litfen bu konuda yardımcı olurmusunuz

 5. Merhaba. Önlisans Çocuk Gelişimi mezunuyum. Şimdi Çocuk Gelişimi Lisans programına kayıtlıyım. Bu sene 2. sınıfım. Mezun olmama 2 senem kaldı.39 yaşındayım. Ücretli Öğretmen olarak 10 sene kamu kurumlarında görev aldım. Meslek lisesi branş Öğretmeni deneyimimde mevcuttur. Kadıköy H.E.M. Öğretmen, Usta Öğretici Oryantasyon kursu sertifikası, Kartal H.E.M. Ücretli Öğretmenler için Özel Eğitim uygulamaları( 80 saat) sertifikası ve Büyükada H.E.M. AÇEV( Anne Çocuk Eğitimi Vakfı) sertifikasına sahibim. Bünyenizde görev almak istiyorum.

 6. Merhaba 24 yaşındaayım istanbul da ikamet ediyorum açıktan lise okuyorum kuaförlük üzerine kalfalık ve ustalık belgelerim var kuaförde çalıştım tecrübem var ve şuan ismek kurslarına gidiyorum iş başvurusu yapmak istiyorum nasıl nerden yapacağım yardımcı olur musunuz teşekkürler .

 7. Merhaba ben büyükçekmecede oturuyorum lise mezunuyum geçen sene büyükçekmece ismekte hem bilgisayar kursuna hem web tasarıma gittim 2 tane sertifikam var 1 senedir iş arıyorum ama daha bulamadım sizin bünyenizde çalışmak istiyorum ne iş olursa yaparım yardımcı olursanız sevinirim memettumer@gmail.com bana buradan ulaşa bilirsiniz.

 8. merhaba ben bahçeşehir boğazköyde ikamet ediyorum bünyenizde temizlik elamanı olarak çalışmak istiyorum çok ihtiyacım var teşekkürler

 9. merhabalar dpü maliye lisans mezunuyum ayrıca aof uluslararası ilişkiler 3. sınıf öğrencisiyim sizin bünyenizde çalışmayı çok isterim

 10. iyi günler ben hatice demir ismek de cam ve cam işçiligi alanında usta ögretici olarak çalışmak istiyorum bu alanda usta ögretici belgemi aldım ve lisesini okudum şimdi iki yıılık geçiş hakımı yapıcam fakat üç sene hayal camda el içciligi yaptım usta olarak form doldurdum bir sene önce fakat daha başka napabilir bilgim yok beni bilgilendirmenizi rica ederim.
  tel:05350235811
  tel:05078968158

 11. sayın İsmek Yönetimi,
  Adım Figen Yazgan, Almanyada Volkshochschule’den 1987 yılında mezun oldum,
  25 yıl Almanya Duisburg Şehrinde Yaşadım ve 21 sene İstanbul’da ikamet etmekteyim. Burada Uluslararası Danışmanlık yaptım ve sonra Aqua Communikation adında kendi şirketimi işlettim.

  İsmek bünyesinde çalışmak isterim.

  Saygılarımla
  Figen Yazgan

  • Merhabalar,istanbul avrupa yakasında bulunmaktayım branşım gümüş kazaziye sanatı fakat eğitimin sertifikasını alabileceğim bu alanda hiçbir kurumunuz bulunmamaktadır.bilgilendirirseniz sevinirim..SAYGILAR.

 12. Ben merve 21 yasindayim.2012 kagithane imam hatip lisesi mezun uyum.eskisehir anadolu üniversitesi ilahiyat fakültesi 2. Sinif ogrencisiyim.ilk seviye ARAPCA dersi vermeyi çok istiyorum.sizin gibi büyük bünyede calismayi arz ediyorum…

 13. merhaba ben kuaförlük ve cilt bakımı bölümü üniversite mezunuyum.daha önce kendı branşım olan kuaförlük ve cılt bakımı olarak lisselerde ögretmenlik yaptım.aynı şekilde özel kurslardada yapmaya devam etim.bu konuda deneyımlıyım,bünyenizde çalişmak istıyorum….

 14. Özel bir eğitim kurumunda idari kadroda öğrenci işleri olarak çalışmaktayım İSMEK kurslarından mezunum. Eğitim aldığım kurumda görev yapmak istiyorum bunun için nereye başvurabilirim sadece Usta Öğretici ilanlarına rastladım
  İlginize Teşekkürler.

 15. BEN 40 YAŞINDAYIM 2 YIL BEBEK BAKTIM BİLGİSAYAR KURSUNA GİTTİM ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 16. Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi maliye bölümü mezunuyum 12 yıllık iş tecrübem var ismek bünyesinde çalışmak istiyorum.

 17. degerli ismek yöneticisi ahşap oyma ve torna ustasıyım ismek bünyesinde çalışmak istiyorum bu hususta teveccühlerinizi ve ilginizi ilgi ve alakanızı bekliyorum teşekkürlr cp 05372747922 10. 09. 2014.

 18. Değerli İsmek yöneticileri 11 yıldır tezhip çalışıyorum Klasik sanatlar vakfında 4 yılımı tamamladım Newport mezunu, Sosyoloji lisans bölümü 4. sınıf öğrenciyim Ben daha çok Sizin bünyenizde hapishanelerde usta öğretici olarak çalışmak istiyorum
  TEŞEKKÜRLER

 19. Merhaba ben Orhan 29 yasında lise mezunu askerliğini yapmış B E ehliyetım var bunyenız altıda seve seve çalışmak istiyorum 05448969812 saygılarımla

 20. BAKÜ DEVLET ÜNİVERSİTESİNDE ARAP VE RUS DİLLERİ FİLOLOJİSİ ÜZERİNE EGİTİM ALDIM.Aynı üniversitede ögretim görevlisi olarak çalıştım.Kurumunuzda rusça ögretmeni olarak çalışmak isterdim.Kayıt yaptırmakla ugraştım olmuyor nedense …Kayıt yaptırılması ve kurallarla ilgili bilgi verilmesini rica ediyorum.
  Teşekkürler.

 21. iyi günler ,ben 2013 -2014 öğretim yılı için başvuru yaptım ilgili alan açılırsa döneriz dendi şimdi pasife geçmiş başvurum güncelleyemiyorum ayrıca branj değişikliği yapmak istiyorum silemiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 22. istanbul tuzla orhanlıda da ikahmet etmekteyim lise mezunuyum askerligimi tamamladım ismekte personel olarak görev yapa bilirmiyim

 23. iyi günler ben daha önce başvuru yapmıştım eski adresimden ama eski mail adresimi ve şifremi kullanmıyorum bana tekrar başvuru yapmam için yardımcı olurmusunuz yeni adres ve şifre istiyorum başvuru kısmına girdigimde daha önceden başvuru yaptınız deyip kabul etmiyo

 24. iyi günler ben Afyonkarahisar da yaşıyorum ismek çok güzel bir şey ama başka şehirlerden başvuru yapılamıyor bu çok kötü bir durum başka şehirlerden de gelme imkanı olanlar başvuru yapabilse diye düşünüyorum yada bulunduğumuz şehirlerde ismek gibi öğretmenlik yapabileceğimiz kurumlar varmıdır buna bir çözüm getirilmesini rica ediyorum saygılarımla..

 25. Iyi günler ismim aylin 27 yaşında işletmeciyim kendime ait 8 yıldır işletmekte oldugum bayan kuaförüm var yannız kendimi geliştirmek adına usta ögreticilik belgemi aldım ve artık bildiklerimi ve öğrendiklerimi kendi bünyem de öğrencilere aktarmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*