İsmek Personel Alımı ve İş İlanları 2024

İsmek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. İsmek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İsmek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İsmek iş başvurusu

İsmek, mesleki eğitim vermek üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 1996 yılında kurulan ve faaliyete geçen bir kurumdur. O günden bugüne kurum mesleki alanda pek çok eğitim ve hizmetler vermiş, başarısını taçlandırmış bir mesleki eğitim kurumu olarak devam etmektedir.

İsmek bünyesinin kursiyerlerine hizmet etmek üzere kurum kapsamında görev almak isteyen pek çok kişi İsmek iş alım ilanlarını takip etmekte. İsmek personel alımları kapsamında kurum içi hangi alanlarda personel alınacağı, başvuru zamanları ve başvuruların nasıl yapılacağı kullanıcılar tarafından merak edilmeye başladı.

Gerekli eğitim bilgisine sahip kişiler kaliteli bir kurum olan İsmek bünyesinde çalışmak istemekte ve bunun için personel alım ilanlarını araştırmaktadır.

İsmek Personel Alımı Yapacak

İsmek personel alımı dönem dönem ihtiyaca göre yapılmaktadır. Gereksinim duyulan branjlar için usta öğretici ve uzman öğretici pozisyonlarda açılan ilanlar için size uygun olan alanı seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Usta öğretici olmak için belli bir mesleki eğitiminizin olması yeterlidir.

Eğitim bilgisi olarak ilköğretim mezunu olmak yeterli görülmektedir. Uzman öğretici olmak için ise belli bir branjda akademik olarak eğitim almak gerekir. Uzman öğretici olarak kurumda görev yapmak isteyenler en az lisans mezun olmaları ve belli bir alanda uzmanlaşmaları gerekir.

Usta öğretici ve uzman öğretici alanlarda gerekli nitelikleri taşıyan kişiler ilgili alanlar için başvurularını kurum üzerinden yapabilirler. Başvuruları değerlendirilen adaylar uygun görüldükleri takdirde işe alım için uygun görülen zamanda kurum tarafından çağrılır.

Kişilik yeterlilikleri de uzman eğitimleri kadar yeterli adaylar işe alım için kabul edilir. İşe kabul edilen adaylardan bazı evrakları istenir. Evrakları tamamlayan kişiler İsmek bünyesinde çalışmaya ve hizmet vermeye hak kazanır.

İsmek İş Başvurusu ve Başvuru Formu

İsmek iş başvurusu için adayların kurumun web sitesine giriş yapmaları gerekir. Kurumun resmi sitesine üye olduktan sonra adaylar hangi alan için alım yapıldığını incelemelidir. İlanları inceleyen adaylar donanımları ve mesleki yeterlilikleri konusunda donanımlı oldukları alan için başvuruda bulunabilirler.

Başvuru için aday özgeçmişini tanıtıcı CV ekleyebilir. Aday yeteneklerinden, mesleki yeterlilik bilgi ve sertifikalarından, eğitim bilgisi ve kişilik özelliklerinden bahsederek kendilerini en iyi şekilde tanıtabilirler.İşe alım sürecinde başvuru formunu etkili bir şekilde doldurmak oldukça önemlidir.

Adayların özgeçmişlerini en iyi şekilde tanıtıcı bilgilere yer vermesi işe kabul sürecini etkileyecektir. Bu bakımdan vurgulu bir tanıtım CV’si göndermek işe alınmanızı kolaylaştıracaktır.

İsmek İş İlanları ve Pozisyonları

İsmek’te görev almak isteyen adaylar için şu an için yeni alım ilanı yer almamaktadır. Kurumun personel alım ilanları yayınlanır yayınlanmaz sitemizde güncel olarak ilanları paylaşacağız. Bizi takip ederek en yeni ve güncel personel alım ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Usta Öğretici: En az ilkokul mezunu olan adaylar usta öğreticilik branşlarında görev alabilmektedir.
  • Uzman Öğreticiler: Branşların gerektirdiği akademik bilgi ve donanıma sahip ve alanında en az lisans mezunu adaylar (bilişim teknolojileri, grafik tasarımı, fotoğraf çekimi) vs. gibi başvuru sağlayabilir.

2 Comments

  1. Sayın devlet büyüklerim sayın yetkililer lütfen duyun sesimizi kamu personeli yaş sınırında düzeltme yaparmısınız 35 yaş sınırında esneklik yapılsın bu yüzden kamuya yerleşmede zorluk yaşıyoruz birileri duysun okusun bu mesajımı lütfen çok rica ediyorum neolur

  2. Ben iki universite mezunuyum.işletme dört bilgi yönetimi birincilikle bitirdim.işlemde hocalık yapabilirim.ücretli ogretmenlikde çalıştım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*