İsmek Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İsmek’te çalışmak isteyen adaylara müjde. İsmek bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İsmek personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İsmek 1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuş, farklı alanlarda meslek eğitimi veren bir kurumdur. Açıldığı ilk zamandan bu yana birçok farklı alanda kurs eğitimleri veren ve birçok kursiyere eğitim vermiş olan bir kurumdur. Günümüzde İSMEK 2 milyonu aşkın üyesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Aynı zamanda kurum verdiği eğitimler haricinde, sempozyum, yayın ve faaliyetlerini sürdürmektedir.

İsmek iş başvurusu

İsmek İş İlanları

İSMEK oldukça köklü ve yaygın iş ağına sahip bir kurum olarak, dönem dönem iş ilanları yayınlamaktadır. Bu ilanlara kurumun bizzat kendi web sayfasından ulaşabileceğiniz gibi, farklı iş ilanı sayfalarından da ulaşabilirsiniz. İSMEK birçok farklı alanda eğitim veren bir kurs niteliği taşıdığı için, farklı dönemlerde birçok branşta eğitimci alımı gerçekleştiriyor.

Sitelerden yayınlanan iş ilanlarında belli başlı kriterler bulunmakta. Yayınlanan bu iş ilanlarında, gerekli koşulları sağlayan kişiler kabul edilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

İSMEK iş başvurusu sürecinde, adaylara birtakım testler yapmaktadır. Kurum son derece profesyonel olarak iş alımı süreci gerçekleştirmektedir. Belli zamanlarda ihtiyaç duyulan eğitmen eksikliğini tamamlamak için farklı ilanlar web sitesi üzerinden duyurulmaktadır. PekiİSMEK’e iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar bu süreci nasıl gerçekleştirebilir? İşte adım adım İSMEK iş başvuru süreci;

  1. Öncelikle sitenin web sayfasına giderek üye olmalı ve özgeçmiş oluşturmalısınız.
  2. Başvuru yapılmak istenen alanla ilgili duyuruları inceleyerek ilgili alanlarda oluşturulan gerekli pozisyonları gözden geçirmelisiniz.
  3. Bu incelemeler doğrultusunda gerekli pozisyona oluşturduğunuz özgeçmişle başvuruda bulunmalısınız.

İşe alım sürecinde ihtiyaç duyulan branşlardaki kişilere 20 soruluk yazılı branş sınavı uygulanmakta. Aynı zamanda 25 sorudan oluşan bir genel kültür testi de yapılmaktadır. Bu sınavların sonrasındaysa uygulamalı sınav ve mülakat yapılarak başarılı adaylar işe kabul edilmektedir.

Başvuru için tıklayın.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Usta Öğretici: En az ilkokul mezunu olan adaylar usta öğreticilik branşlarında görev alabilmektedir.
  • Uzman Öğreticiler: Branşların gerektirdiği akademik bilgi ve donanıma sahip ve alanında en az lisans mezunu adaylar (bilişim teknolojileri, grafik tasarımı, fotoğraf çekimi) vs. gibi başvuru sağlayabilir.

Temel Bilgiler

Full time çalışacak kişiler haftalık 40, part time çalışacak olanlar ise minimum 4 saat görev yapmaktadırlar.

2 Comments

  1. Sayın devlet büyüklerim sayın yetkililer lütfen duyun sesimizi kamu personeli yaş sınırında düzeltme yaparmısınız 35 yaş sınırında esneklik yapılsın bu yüzden kamuya yerleşmede zorluk yaşıyoruz birileri duysun okusun bu mesajımı lütfen çok rica ediyorum neolur

  2. Ben iki universite mezunuyum.işletme dört bilgi yönetimi birincilikle bitirdim.işlemde hocalık yapabilirim.ücretli ogretmenlikde çalıştım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*