İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ING Bank Personel Alımı ve İş İlanları 2020

ING Bank Personel Alımı Yapacak

ING Bank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. ING Bank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve ING Bank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

ING Bank Personel Alımı ve İş İlanları

Dünya çapında 40 ülkede şubesi bulunan ve hem ulusal hem de uluslararası ağda geniş bir çapta hizmet veren bir banka olan ING Bank ülkemizde 268 şubesi ile hizmet veren kurumsal bir bankadır. ING Bank şubeleri her geçen gün artan finansal hizmetler ve doğan eleman açıkları sonucu personel alımı gerçekleştirmek için çeşitli iş pozisyonlarında iş ilanları yayınlamaktadır.

ING Bank Personel Alımı Gerçekleştirilecek İş Pozisyonları

ING Bank tarafından gerçekleştirilecek personel alımları için aşağıdaki iş pozisyonları belirlenmiştir:

Stajyer: Banka bünyesinde bilgi ve deneyim kazanmak isteyen öğrencilere stajyer olarak bankada çalışma imkanı sağlayan ING Bank, öğrencilerin staj süresi boyunca başta evrak getir götürü, dosya düzenleme, evrak takibi gibi pek çok konuda bilgi sahibi olmasını sağlayacak bir staj programı sunmaktadır.

Güvenlik Görevlisi: Banka müşterilerin, banka çalışanlarının ve banka mülkünün korunması ile mükellef olan güvenlik görevlisi ilanları ile ING Bank, hem bankayı koruyacak hem de sıra alma işlemlerinde sıkıntı yaşayan müşterilere yol gösterecek güvenlik görevlilerine ihtiyaç duymaktadır.

Gişe Yetkilisi: Müşterilerin pek çok işlem ve başvurusunun kayda geçilmesini sağlayan gişe yetkilisi havale, EFT, kredi kartı borcu ödeme, kredi başvurusu gibi işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

ING Bank İş İlanları

ING Bank iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Pozisyon Şehir Başvuru Linki
Üst Düzey Yönetici Asistanı (Dönemsel) İstanbul Tıkla
Ticari Portföy Yöneticisi Konya Tıkla

ING Bank Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

ING Bank şubeleri ihtiyaç duydukları eleman açığı doğrultusunda iş ilanları yayınlamaktadır. İlanlar güncel olduğu sürece aranan özelliklere sahip olduğunuz, yaşadığınız yerdeki şubelerde çalışmak için başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank iş başvurularını internet üzerinden almaktadır. İnternetteki iş ilanlarında istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurarak siz de kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru için tıklayın.

ING Bank İş Başvurusu Ne Zaman Onaylanır?

ING Bank, iş ilanlarına başvuru yapan adayların başvurularını incelemekte ve aranan özelliklere sahip olmayan ya da başvurusunda eksik, yanlış bilgilere yer veren adayların başvurularını reddetmektedir. Doğru ve tam yapılmış başvuru sahibi adaylar ise en kısa sürede şubeye çağırılarak yüz yüze görüşülerek işe uygun olup olmadıklarına karar verilmektedir.

21 Yorum

 1. tuğba 22 Ocak 2014

  merhaba.. 1994 çanakkale doğumluyum. Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümündeyim hazırlık okudum iyi derece ingilizcem ve normal derece almancam var. sizinle çalışmak isterim şimdiden teşekkürler.

 2. sultan 1 Şubat 2014

  Turizm otelcilik önlisans mezunuyum. 1984 doğumluyum sizinle calismak isterim
  Manavgatta ikamet ediyorum

 3. şahin kırhan 4 Şubat 2014

  istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

 4. MEHMET ŞANS 8 Şubat 2014

  3 YILDIR ÖZEL SEKTÖR EĞİTİM KURUMLARINDA SEKRETERLİK 3 YIL ,3YILDA MÜDÜR OLARAK ÇALIŞTIM SİZLERLE RİZE ,ADANA ,TRABZONDA ÇALİŞMAK İSTERİM

 5. kenan ürün 11 Şubat 2014

  Merheba efendim ben 1984 van dogumluyum lise mezunuyum hastane ve okulda oda ve buro temizlik islerinde calismisim deneyimliyim ise ihtiyacim var saygilar 05306039709

 6. NURAN YÜKSEK 12 Şubat 2014

  merhaba MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİNDE finansal bankacılık ve sigortacılık bölümünü mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum 1991 doğumluyum

 7. Hüseyin BOLAT 9 Mart 2014

  Sayın İlgili, Özgeçmişimin, yeteneklerimin iş tanımınıza ve şirketiniz bakış açısına uygun olduğunu düşünüyorum.
  Türkiye’nin illerinde görev alabilecek,
  İnsan ilişkilerinde başarılıyımdır, kolay iletişim kurarım.
  Gerektiğinde iş için seyahat edebilirim.
  Ortaokul eğitimimden başlayarak İngilizce eğitim aldım, akıcı bir şekilde kullanabilirim.
  Özgeçmişim ve önyazımla ilgilendiğiniz için teşekkürler. Yüz yüze mülakata katılarak iş ve işin becerilerime uygunluğu hakkında detaylı konuşmayı çok isterim.
  Teşekkür ederim, Hüseyin BOLAT

 8. yasin 16 Nisan 2014

  slm ben istanbulda oturuyorum 24 yaşındayım silahlı özel güvenlik serdefikam var bankanızda çalışmak isterim numaram 0535 650 06 55

 9. hilal 29 Mayıs 2014

  Merhaba sayin yetkili ıstanbulda yasiyrm.ozel sektorde magaza sorumlulugu yaptm.muhasebe bilgım war.sizlerle calismak isterm.

 10. Mine GÜLKAYA 30 Mayıs 2014

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 11. mert erdi inak 1 Haziran 2014

  merhaba turizm otel işletmeciliği mezunuyum askerliğimi tamamlamış olmakla beraber bir çok yerde iş tecrübem bulunmakta.insan ilişkileri konusunda yetenekli ve duyarlıyım mesleğim gereği,bankacılık her zaman hayalini kurduğum bir meslekti bu yüzden bankanızda çalışmaktan memnun olurum.

 12. Melehat Hacımahmut 14 Haziran 2014

  Merhaba ben Mustafa Kemal Üniversitesi Bankacılık ve finansman Bölümü mezunuyum.
  21 yasindayim.. İkna kabiliyeti konularında seminerlere katıldim,insan iliskilerinde kendime güveniyorum.
  Sizinle calismak isterim.. Simdiden tesekkürler..

 13. emre kaymaz 28 Haziran 2014

  merhaba balıkesir ünv satış pazarlama son dönem öğrencisiyim ünv 21 yaşında yım askerliğim tecilli ikna kabiliyeti yüksek biiriyim siiznle çalışmak isterim

 14. EDA ŞAHİN 3 Temmuz 2014

  Muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.Türkiyede’deki bankalar ve bankacılık sistemleri,Bankacılıkta kariyer mülakat teknikleri,Sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,Biigisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 15. Hakan 7 Temmuz 2014

  merhaba ben ankaradan hakan bankanizda guvenlik gorevlisi olarak calismaktan onur duyarim tel no=0536-744-17-27

 16. volkan 11 Temmuz 2014

  merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

 17. rüveyda 8 Ağustos 2014

  Merhaba… Celal Bayar ÜNİ. Önlisans Maliye mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum..

 18. ömer 20 Ağustos 2014

  Kahramanmaraş üniversitesi tarih bölümü 3. sınıf öğrencisiyim sizinle çalışmak istiyorum …

 19. ismail kalfa 1 Eylül 2014

  mrb 28 yaşındayım 5 yıldır güvenlik göervlisi olarak uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 by 75 kg seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var sizin bünyenizde çalışmak isterim 545 910 0107

 20. SERVET KIZILCA 24 Eylül 2014

  iyi günler.
  ben fethiyede ikamet ediyorum.lise mezunuyum 11 yıl turizmde çalıştım.
  2 yıl ölüdeniz,9 yılda antalya da bar departmanında görev yaptım.
  Şu anda bir otelin satın alma görevlisiyim.
  iyi derece ingilizce,orta derece almanca ve çok azda rusça biliyorum.
  Bilgisayar seltifikam var.
  Karşılıklı iletişim ve baden dili eğtimi aldım.
  Düzenli ve planlı çalışmayı seven biriyim.
  27 yaşındayım.
  İlgilenirseniz memnun olurum,teşekkürler.

 21. Sezgin YILDIRIM 11 Ekim 2014

  %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir