ING Bank Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ING Bank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. ING Bank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve ING Bank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2007 yılında Oyak Bank’ın hisselerini almak koşulu ile sektöre giren İNG Bank, 2008 yılında bireysel ve kurumsal müşterilerini oldukça yüksek standartlarda hizmet ile buluşturmaya başlamıştır. Dijitalleşme ve inovasyona oldukça önem veren ING Bank, 2019 yılında ismindeki “Bank” sözcüğünü çıkarmıştır. ING’nin 40’tan fazla ülkede 51 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.  ING Bank içerisinde yer aldığı sektöre sosyal sorumluluk projeleri ve yenilikçi yaklaşımı ile yeni bir soluk getirmiştir.

ING Bank Personel Alımı ve İş İlanları

ING Bank İş İlanları

Hem çalışanlarını hem de müşterilerini iş ve özel hayatlarında bir adım tutmak isteyen ING Bank artan personel ihtiyacını karşılamak üzere zaman zaman iş ilanları yayınlamaktadır. Her işe alımından sonra yeni personellerine uyum süreci kapsamında Turuncu İlke ING Değerleri ve ING Davranışları konusunda geniş bir bilgi sağlanmaktadır. İş ilanları ise anlaşmalı kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır.

Kobi Portföy Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
15 Eylül 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir

Yeni mezunları da bünyesinde barındırmaktan gurur duyan ING Bank, 9 yıldır yeni mezunlar ve üniversite öğrencileri için Genç Yetenek Programları düzenlemektedir. Bu banka ayrıca tüm çalışanlarını eğitimlerle desteklemekte, böylece bireysel gelişimlerine katkı sağlamaktadır.

ING Bank’ın çalışanları için sunduğu sosyal imkanlardan bazıları ise şunlardır:

Makale Yazarak Para Kazanmak • “Turuncu Fırsatlar” kampanyası ile indirimli alışveriş yapılması,
 • Esnek çalışma saatleri ile iş ve özel yaşam dengesinin sağlanabilmesi,
 • “Çocuğum ve ben izinleri” kapsamında yıllık izin dışında pek çok özel gün için izin,
 • Kıyafet zorunluluğunun olmaması,
 • Gönüllülük faaliyetlerine katılabilme ve proje geliştirebilme vs.

Nasıl Başvurulur?

ING Bank işe alım yapacağında ilanlarını anlaşmalı eleman sitelerinden ve kendi sitesinden yayınlamaktadır. Eleman sitelerinden arama kısmına bu bankan ismi yazıldığında açık pozisyonlar görülebilmektedir. Bu açık pozisyonlardan başvurulmak istenen pozisyon seçilerek ilgili başvuru formu doldurulabilir. Bu şekilde başvuru tamamlanmış olacaktır. Bu başvuru şekli ING Bank resmi sitesinden yayınlan ilanlar içinde aynıdır. Ayrıca ING Bank İnsan Kaynakları sitesinden oluşabilecek kariyer fırsatlarında değerlendirilmek üzere özgeçmiş oluşturulabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Pozisyonların Açıklamaları:

 • Satış yöneticisi: Bankadaki satış departmanında görev alan ve bu departmanda müşterilere hizmet veya ürünlerin tanıtımı gerçekleştirerek müşteriye pazarlayan kişidir.
 • Gişe elemanı: Temel bankacılık işlemlerini gerçekleştiren kişilerdir. Hesap açma-kapama, para transferi, para çekme-yatırma, borç ödeme vs.
 • Müfettiş: Banka şubelerinin denetimini sağlayan kişilerdir.
 • İç kontrolör yardımcısı: Bankadaki iç dengeden sorumlu olan ve bankayı daha iyiye taşımak için çaba gösteren kişidir.
 • Genel müdürlük: Personellerin denetimi, verimli çalışmanın artması ve sürecin sorunsuz devam etmesini sağlayan kişidir.
 • Müşteri deneyimi yöneticisi: Müşteri deneyimlerindeki olumsuzların inceleyerek, müşteri deneyimlerini iyileştirmede etkin rol oynayan kişilerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Esnek çalışma saatleri mevcuttur.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul, Kocaeli, İzmir, Aydın, Kahramanmaraş, Ankara, Gaziantep, Kars vs.

23 Comments

 1. Merhaba Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi bankacılık ve sigortacılık ön lisans mezunuyum. Yeni mezun oldum sizinle çalışmak istiyorum

 2. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

 3. iyi günler.
  ben fethiyede ikamet ediyorum.lise mezunuyum 11 yıl turizmde çalıştım.
  2 yıl ölüdeniz,9 yılda antalya da bar departmanında görev yaptım.
  Şu anda bir otelin satın alma görevlisiyim.
  iyi derece ingilizce,orta derece almanca ve çok azda rusça biliyorum.
  Bilgisayar seltifikam var.
  Karşılıklı iletişim ve baden dili eğtimi aldım.
  Düzenli ve planlı çalışmayı seven biriyim.
  27 yaşındayım.
  İlgilenirseniz memnun olurum,teşekkürler.

 4. mrb 28 yaşındayım 5 yıldır güvenlik göervlisi olarak uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 by 75 kg seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var sizin bünyenizde çalışmak isterim 545 910 0107

 5. Kahramanmaraş üniversitesi tarih bölümü 3. sınıf öğrencisiyim sizinle çalışmak istiyorum …

 6. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.

 7. merhaba ben ankaradan hakan bankanizda guvenlik gorevlisi olarak calismaktan onur duyarim tel no=0536-744-17-27

 8. Muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.Türkiyede’deki bankalar ve bankacılık sistemleri,Bankacılıkta kariyer mülakat teknikleri,Sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,Biigisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 9. merhaba balıkesir ünv satış pazarlama son dönem öğrencisiyim ünv 21 yaşında yım askerliğim tecilli ikna kabiliyeti yüksek biiriyim siiznle çalışmak isterim

 10. Merhaba ben Mustafa Kemal Üniversitesi Bankacılık ve finansman Bölümü mezunuyum.
  21 yasindayim.. İkna kabiliyeti konularında seminerlere katıldim,insan iliskilerinde kendime güveniyorum.
  Sizinle calismak isterim.. Simdiden tesekkürler..

 11. merhaba turizm otel işletmeciliği mezunuyum askerliğimi tamamlamış olmakla beraber bir çok yerde iş tecrübem bulunmakta.insan ilişkileri konusunda yetenekli ve duyarlıyım mesleğim gereği,bankacılık her zaman hayalini kurduğum bir meslekti bu yüzden bankanızda çalışmaktan memnun olurum.

 12. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Hedefimde bankacılık var ve siz uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim. Gereğini arz ederim. Teşekkürler.

 13. Merhaba sayin yetkili ıstanbulda yasiyrm.ozel sektorde magaza sorumlulugu yaptm.muhasebe bilgım war.sizlerle calismak isterm.

 14. slm ben istanbulda oturuyorum 24 yaşındayım silahlı özel güvenlik serdefikam var bankanızda çalışmak isterim numaram 0535 650 06 55

 15. Sayın İlgili, Özgeçmişimin, yeteneklerimin iş tanımınıza ve şirketiniz bakış açısına uygun olduğunu düşünüyorum.
  Türkiye’nin illerinde görev alabilecek,
  İnsan ilişkilerinde başarılıyımdır, kolay iletişim kurarım.
  Gerektiğinde iş için seyahat edebilirim.
  Ortaokul eğitimimden başlayarak İngilizce eğitim aldım, akıcı bir şekilde kullanabilirim.
  Özgeçmişim ve önyazımla ilgilendiğiniz için teşekkürler. Yüz yüze mülakata katılarak iş ve işin becerilerime uygunluğu hakkında detaylı konuşmayı çok isterim.
  Teşekkür ederim, Hüseyin BOLAT

 16. merhaba MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİNDE finansal bankacılık ve sigortacılık bölümünü mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum 1991 doğumluyum

 17. Merheba efendim ben 1984 van dogumluyum lise mezunuyum hastane ve okulda oda ve buro temizlik islerinde calismisim deneyimliyim ise ihtiyacim var saygilar 05306039709

 18. 3 YILDIR ÖZEL SEKTÖR EĞİTİM KURUMLARINDA SEKRETERLİK 3 YIL ,3YILDA MÜDÜR OLARAK ÇALIŞTIM SİZLERLE RİZE ,ADANA ,TRABZONDA ÇALİŞMAK İSTERİM

 19. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

 20. Turizm otelcilik önlisans mezunuyum. 1984 doğumluyum sizinle calismak isterim
  Manavgatta ikamet ediyorum

 21. merhaba.. 1994 çanakkale doğumluyum. Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümündeyim hazırlık okudum iyi derece ingilizcem ve normal derece almancam var. sizinle çalışmak isterim şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*