Giresun Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Giresun Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Giresun iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Giresun tarihsel dokusu ve doğal güzellikleri ile ülkemizde dikkat çekmektedir. Burada insanlara hizmet veren Giresun Belediyesi sunduğu etkinlikler, projeler ve hizmetlerle insan odaklı çözümler üretmektedir.

Giresun Belediyesi Personel Alımı

Karadeniz bölgesinin önemli illerinden ve fındık diyarı olan Giresun’da önemli yatırımlar ve hizmetler belediye eliyle yürütülüyor. Bu bağlamda Giresun Belediyesi bu yatırımları devam ettirmek ve hizmet çıtasını daha da yükseğe taşımak adına personel alımı yapıyor. Aldığı personellerle gücüne güç katan belediye personel alımlarını senenin farklı zamanlarında resmi internet sitesinden yayınladığı duyurularla yapıyor. Bu duyuruları takip eden vatandaşlar rahat bir şekilde başvuruda bulunabiliyorlar.

Giresun Belediyesi İş İlanları

Giresun Belediyesi iş ilanlarını personele ihtiyaç duyduğu zamanlarda internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Bu doğrultuda Giresun Belediyesine iş başvurusunda bulunmak için iş ilanlarını takip etmek gerekiyor. Belediyenin yayınlamış olduğu iş ilanlarında başvurunun nereye ve nasıl yapılacağı hangi tarihlerde yapılacağı gibi bilgiler net bir şekilde ifade ediliyor. Bu noktada bu ilanlardan haberdar olabilmek için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Giresun Belediyesi Personel Alımı

Günümüzde birçok vatandaş kamu kurumlarında işe girebilmek için iş ilanlarını ve personel alımlarını takip ediyor. Giresun Belediyesi de senenin farklı zamanlarında personel ihtiyacını karşılayabilmek adına personel alımı yapıyor. Belediye bünyesindeki her birime ihtiyaç doğrultusunda yapılan alımlar belediyenin internet sitesi üzerinden duyuruluyor. Bununla birlikte birçok belediye gibi Giresun Belediyesi de personel alımlarını İŞKUR üzerinden yapabiliyor.

Giresun Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Giresun Belediyesi personel alımları noktasında engelli vatandaşlar için de kadro ayırıyor. Sene içerisinde yapılan personel alımlarında açılan kadroların en az yüzde dördü engelli kadrosu için ayrılıyor. Bu bağlamda engelli vatandaşlar bu ilanları takip ederek belediyeye iş başvurusunda bulunabilirler. Engelli başvurusu için belediyenin istediği engelli raporunu ibraz etmek gerekiyor. Yapılan başvuruları inceleyen Giresun Belediyesi olumlu veya olumsuz dönüşler yapıyor.

fatgpt

Giresun Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Giresun Belediyesinin en çok yaptığı alımlardan biri de sözleşmeli ve sözleşmesiz personel alımı oluyor. Sene içerisinde birçok hizmet için ihtiyaç duyulan personeller belirli zaman aralıklarıyla belediyede istihdam edilerek belediye hizmetlerinde kullanılıyor. Bu noktada Giresun Belediyesi sözleşmeli veya sözleşmesiz olarak işe aldığı işçilerin sosyal haklarını da koruyor. Personel alım ilanlarını takip eden vatandaşlar başvuruda bulunabilirler.

Giresun Belediyesi Zabıta Alımı

Giresun Belediyesi Zabıta Birimini güçlendirmek ve bu çerçevede belediye denetimlerini artırmak için zabıta elemanına ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyacı gidermek için zabıta memuru alımı yapan belediye birçok vatandaşı istihdam ederek önemli bir iş kapısı görevi yürütüyor. Bu noktada zabıta alımları için en az lise mezunu olmak, kamu hizmetinden mahrum olmamak, yüz kızartıcı suçtan hüküm giymemiş olmak vb. şartlar isteniyor. Bu şartları karşılayan vatandaşlar iş başvurusunda bulunabilirler.

Giresun Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Özel güvenlik personeli belediyenin düzen ve güveni sağlamak istediği noktalarda istihdam ediliyor. Bu bağlamda kamuya açık alanlarda, mesire yerlerinde ve parklarda vatandaşların huzurlu bir şekilde gün geçirmelerini sağlamak amacıyla özel güvenlik personeli alımı yapılıyor. Giresun Belediyesi bu çerçevede açtığı iş ilanlarıyla özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Başvurmak isteyenlerin önemli güvenlik eğitimlerini almış olmaları ve bazı fiziki ve bedeni şartları karşılamaları gerekiyor.

Giresun Belediyesi İş Başvurusu

Giresun Belediyesine iş başvurusunda bulunmak için iş ilanlarını takip etmek gerekiyor. Personel alımlarının hangi tarihler aralığında yapıldığı ve hangi şartlar istendiği de iş başvurusu için bilinmesi gerekenlerden. Bu çerçevede iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar başvuru formunu eksiksiz, doğru ve dikkatli bir şekilde doldurarak başvurularını tamamlayabilirler. Diğer taraftan başvurunun tamamlanması için belediye tarafından istenen diğer evrakların da zamanında belediyeye teslim edilmesi gerekiyor.

Giresun Belediyesi Duyurular

Birçok belediye internet sayfası üzerinden vatandaşlarına birçok duyuru paylaşıyor. Bu duyurularda hem yapılan hizmetler, açılışlar ve yatırımlar hem de şehirle ilgili diğer bilgiler veriliyor. Giresun Belediyesi de personel alımlarını internet üzerinden duyurular yoluyla ilan ediyor. Duyurularda belirtilen bilgilerle birlikte iş başvurusunun nasıl ve ne zaman yapılacağı açık bir şekilde belirtiliyor. Bunu dikkate alan vatandaşlar başvurularını kolay bir şekilde tamamlayabilirler.

Giresun Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Giresun Belediyesi bünyesinde çalışılabilecek önemli birimler bulunuyor. Personel alımları bu birimler için yapılıyor. Bu çerçevede en çok personel alımı yapan birimler ise şu şekilde: Fen İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü.

Güncel Giresun İş İlanları için TIKLAYIN.

fatgpt

15 Comments

 1. B sınıf ehlıyetımvar Giresun yaşıyorum evliyim 2 çocuk babasının acil işe ihtiyacım var başkanım işsizim evim kira çok zor durumdayım bir yardımcı olursanız sevinirim 05456220553

 2. B sınıf ehlıyetımvar Giresun yaşıyorum evliyim 2 çocuk babasının acil işe ihtiyacım var başkanım işsizim evim kira çok zor durumdayım bir yardımcı olursanız sevinirim

 3. B sınıf ehlıyetımvar Giresun aksuda yaşıyorum evliyim bir çocuk babasının acil işe ihtiyacım var başkanım bir yardımcı olursanız sevinirim

  • Evliyim 3 cocuk babasiyim acil ise ihtiyacim var aytekin beyden rica ediyorum cok zor durumdaym

 4. İki çocuğumla istnblda yaşıyorum memleketim Giresun’a göç etmek istiyorum ama iki çocuğuma iş istiyorum kızım 23 yaşında maliye bölümden mezun ayrıca tıbbi sekterluk okuyor acikdan .30 yaşında oğlum tır ehliyetli İstanbul’da gecineniyoz kirada yasiyoz acil iş bulursak hemen hiç edicez yardım lütfen .saygılar

 5. B sınıfı ehliyetim var.
  Evli 2 çocuk babasıyım.
  Değerlendirirseniz memnun olurum.

 6. Ben Giresun Dereli yüce köyü de ama Gebze de oturuyorum ama ben Giresun da göç gelmek istiyorum bir iş arıyorum

 7. Başkanım merabalar ben dereliden emine Kardeslerimle giresunda kalıyorum iş arıyorum sizden bu konuda yardım istiyorum.

 8. 39 yas…20 yıllık soforluk tecrubem war beledıyede calışmak isterım…tşkr.. 05336623102

  • Merhabalar maden mühendisiyim belediyede çalışmak istiyorum lütfen geri dönüş yaparmısınız

 9. istanbulda 4 senedir çalışmaktayım güvenlik görevlisiyim ama giresunda çalışmak istiyorum ve haber bekliyorum

 10. silahlı özel güvenlik sertifikam var giresunda sizinle çalışmak isterim

 11. SAYIN BASKANIMDAN İŞ İSTIYORUM 2 AYDIR İŞZİSİM EVLIYIM 2 TANE COCUGUM VAR EVİM KIRA 2AYDIR KIRAMI VEREMIYORUM İŞE IHTIYACIM VAR

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*