Gediz Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

gediz-universitesi

Gediz Üniversitesi personel alımı yapacak!

Gediz Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Gediz Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Gediz Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Gediz Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Gediz Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Gediz Üniversitesi, İzmir ilinin Menemen ilçesi Seyrek beldesinde bir vakıf üniversitesidir. İzmir’in yedinci üniversitesidir.

30 Temmuz 2008 tarihinde TBMM’de Sipahi Eğitim, Sağlık ve Spor Vakfı tarafından kurulması 5799 ve 5796 Sayılı Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Kanununda değişiklik yapılmasına dair kanunla gerçekleşmiştir.[2] Üniversitenin inşaatı bitmiş olup 2009-2010eğitim-öğretim yılında açılmıştır.

Misyon

Bilim, teknoloji ve kişisel kazanımların evrensel etik değerlerle sentezini temel alan değişim ve dönüşüm liderlerini insanlığa kazandırmak.

Akademik ürün ve kaliteli öğrenim hizmetleriyle Türkiye çapındaki imajını küresel ölçekteki başarılarla destekleyerek bilimsel alanda ülke itibarını artırmak.

■ Yüksek öğrenim kurumları için küresel çapta öngörülen kalite standartlarının yerine getirilmesi,
■ Objektif ve çağa ışık tutan bilginin üretiminin, kullanımının ve yayılmasının sağlanması,
■ Yapılan tüm çalışmalarda etik ilke ve ahlaki değerlere bağlı kalınarak içinde yaşanılan topluma ve daha bütüncül bir yaklaşımla insanlığa hizmet edilmesi,
■ Bilgiyi pratiğe dökebilen, yorumlayabilen yenilikçi bireyler yetiştirmek suretiyle sürekli gelişen yapıların inşa edilmesi,
■ İçinde yaşanılan çevrenin farkında olunması ve bu bağlamdaki hassasiyetin öğrenicilere kazandırılması,
■ Öğrenicilerin yetenek ve becerilerinin keşfedilerek bunlardan optimum fayda sağlanmasında gerekli alt yapı ve üst yapının mükemmellik düzeyinde hizmet girdileri olarak sunulması,
■ Sosyal sorumluluk yaklaşımının içselleştirilerek tüm paydaşların memnuniyetinin kazanılması,

Açık pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*