İpek Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

ipek-üniversitesi

İpek Üniversitesi personel alımı yapacak!

İpek Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde İpek Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. İpek Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İpek Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İpek Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İpek Üniversitesi, Koza İpek Eğitim Sağlık Hizmet Yardım Vakfı tarafından 2011 yılında Ankara’da kurulmuş bir vakıf üniversitesidir. Üniversitenin kurulmasına ilişkin karar 03. 03. 2011 tarih ve 27863 sayılı resmî gazetede yayınlanmıştır.[1] Türkiye’nin ilk ve tek sanat ve sosyal bilimler üniversitesi olma özelliğini taşımaktadır. 2013-2014 akademik yılında ilk öğrencilerini alacaktır. Kurucu rektörü Prof. Dr. Ali Fuat Bilkan’dır. Mütevelli heyet başkanı H. Akın İpek’tir.

Kampusu, Turan Güneş Bulvarı 648. Cadde, 651. Sokak No: 4, 06550 Oran, Çankaya / Ankara adresinde bulunmaktadır. Kampüsün 2013 yılında tamamlanması planlanmaktadır. Kampüs, şehir kampüsü tarzında neoklasik mimariyle inşa edilmektedir. Bilkan, üniversiteyi “Özel sektörün şimdiye kadar sosyal bilimler alanına yaptığı en büyük yatırım” şeklinde tanımlamaktadır.

Üniversite kampusu, inşaatı bittiği zaman yirmi dört saat yaşanabilir bir sosyal ve kültürel alana dönüşecektir. Üniversitenin disiplinlerarası çalışmalara ve yabancı dillere ağırlık vermesi, senaryo yazarlığı, moda tasarım, animasyon gibi programları açması dikkat çeken yanlarındandır.

Açık pozisyonlar için tıklayın.

1 Comment

  1. unv ıs ılanı ıcın basvurmustum soforluk refaranslarım ılhan yerlı hayrı avar akın ıpek beyın oglu alı ıpek bunlar benım refaranslarımdır

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*