Adana Sarıçam Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

saricam-belediyesi-

Adana sarıçam belediyesi personel alımı yapacak!

Adana sarıçam belediyesi iş başvurusu yaparak sizde Adana sarıçam belediyesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Adana sarıçam belediyesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Adana sarıçam belediyesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Adana sarıçam belediyesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Sarıçam ilçesi, Adana ili, Yüreğir ilçesinin Kuzey – Doğu kısmının ayrılması ile BurukSofuluBaklalıİncirlikSuluca ve Kürkçüler alt kademe belediyelerinin tüzel kişilikleri sona erdirilerek 22 Mart 2008 tarihinde oluşturulmuş bir ilçedir. İsmini ilçenin kuzeyinde bulunan Sarıçam ormanlarından almıştır.

Adres: Şahintepe Mahallesi Barışmanço Caddesi No 17  PK:01460 Sarıçam/ADANA

Telefon Numaralarımız : (0322) 341 41 09 – (0322) 341 03 00

 Faks : (0322) 341 41 09

 Mail  :info@saricam.bel.tr

3 Comments

  1. 10 yıl mutfak deneyimim bulunmaktadır 3 ve 6 yas gurubunun belgesi ve hisyen belgem var krejlerinize ve az evlerimizde çalışmak isterim bilginize saygılar

  2. 10 yıllık mutfak personeli olarak çalıştım 3 ve 6 yas gurubunun çalışma belgesi ve hisyen belgem bulunmaktadır krej ve asevlerinizde çalışmak isterim bilgi verirseniz

  3. Güzide bir kurum olan belediyecilik hizmet kurumudur.Bizler gerçek milletini seven VATANI için gerirse can veren bir milliyetçi olarak siz ve küçük cüssede büyük yürek BAŞKANIMIZDAN iş istiyorum saygılarımla.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*