Fatih Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatih-universitesi

Fatih Üniversitesi personel alımı yapacak!

Fatih Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Fatih Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Fatih Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Fatih Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Fatih Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Fatih ÜniversitesiBüyükçekmeceİstanbulda yerleşik vakıf üniversitesiTürkiye Sağlık ve Tedavi Vakfı tarafından 18 Ocak,1996‘da kurulmuştur. Açılışını dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel gerçekleştirmiştir. İngilizce ve Türkçe ile öğretim yapan üniversite, Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca derslerini de seçmeli ders olarak vermektedir. Dokuz üyesi bulunan Mütevelli Heyeti ile yönetilmektedir.

Personel Daire Başkanlığı

Personel Daire Başkanlığı; Fatih Üniversitesinin orta ve uzun vadede personel politikasını belirlemek, yetişmiş insan gücü sağlanmasına ve personelin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapmak, bu konularda yönetime önerilerde bulunmak ve mevcut kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla plan ve proje odaklı çalışmalar yapmaktadır.

Personel Daire Başkanlığı; 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 4857 sayılı İş Kanunu çerçevesinde, Fatih Üniversitesi akademik ve idari personelinin özlük hakları, yazışma ve maaş işlemlerini yerine getirmektedir.

İnsan Kaynakları

Fatih Üniversitesine iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların, aşağıdaki CV başvuru formunu doldurmaları rica olunur. Başvurular, Üniversitemizin ilgili birimlerince eleman ihtiyacı doğrultusunda değerlendirilerek sonuçları en kısa sürede başvuru sahiplerine bildirilecektir.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*