Düzce Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Düzce Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Düzce Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Düzce Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Düzce Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Düzce Üniversitesi birimlerine; 2547 sayılı Kanunun, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ve Düzce Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Ek Koşulları’nın ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.

Başvuru Evrakları

 1. Islak İmzalı Başvuru Dilekçesi (Formu)
 2. Aday etkinlik puan listesi (Islak İmzalı) doçent ve profesör kadroları için Adaylar tarafından toplam puanı ve son 5 yılda alınan puanı gösterecek şekilde 2 ayrı liste halinde düzenlenecektir.
 3. Diplomaların (mezun belgelerinin) e-Devlet çıktıları veya Noter Onaylı Fotokopileri (Üniversitemiz personeli Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık, Doçentlik Belgelerini noter yerine görev yaptıkları birimlerin Fakülte Sekreterlerine, Üniversitemiz dışından başvuru yapan adaylar evraklarını Noter yerine evrakların asıllarını ve fotokopilerini yanlarında getirmek suretiyle; Doktor Öğretim Üyesi kadrosu için ilana çıkılan birimde; Doçent ve Profesör kadrosu için Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığında yaptırabileceklerdir. )

NOT: Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından verilen denklik belgelerinin de başvuru dosyasına eklenmesi gerekmektedir.

 1. Yabancı dil sınavı sonuç belgesi.
 2. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve e – Devletten alınan adli sicil kaydı.
 3. Profesör kadroları için 6 (altı) adet, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadroları için 4 (dört) adet başvuru evraklarını içeren USB Bellek. (Lütfen güveliğiniz için USB belleğinizi değiştirilmeye karşı şifreleyiniz.)

USB İçerikleri

 • Dilekçenin imzalanıp taratılmış hali.
 • Özgeçmiş
 • Aday Etkinlik Puan Listesi’nin imzalanıp taratılmış hali ve excel formatı.
 • Düzce Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltime ve Atama Ek Koşulları
 • Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği
 • Diplomaların Taratılmış Hali (USB içerisindeki diplomaların “Aslı Gibidir” yapılması zorunlu değildir. Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık, Doçentlik Belgeleri)
 • Bilimsel Çalışmalar

Detaylı bilgi için tıklayın.

Düzce Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı

Düzce Üniversitesi birimlerine; 2547 sayılı Kanunun, 657 sayılı Kanunun ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in ilgili maddelerine göre öğretim elemanı alınacaktır.

Başvuru

 1.  Başvuru Tarihleri:16.09.2021 – 30.09.2021 tarihleri arasındadır.
 2. Başvurular ilana çıkılan akademik birimlere şahsen veya posta ile yapılacak olup, süresi içinde yapılmayan başvurular, eksik belgeli dosyalar ve yanlış birime gönderilen evraklar kabul edilmeyecektir.
 3. Ön Değerlendirme Sonuçları 05.10.2021 tarihinde www.personel.duzce.edu.tr internet sitesinden duyurulacaktır.
 4. Giriş Sınavları 08.10.2021 tarihinde saat 14:00‘de başvurulan birimlerde yapılacaktır. Sonuçlar 12.10.2021 tarihinde www.personel.duzce.edu.tr internet sitesinden duyurulacaktır.

Başvuru için Gereken Evraklar

 • Dilekçe (www.personel.duzce.edu.tr adresinden ulaşabilir.)
 • Lisans mezuniyet belgesinin e-Devlet çıktısı ve Lisans transkriptinin fotokopisi
 • İlan şartlarında var ise yüksek lisans/doktora mezuniyet/öğrencilik belgesinin e-Devlet çıktısı
 • İlan şartlarında var ise deneyim belgesi
 • İlan şartlarında var ise usta öğreticilik belgesi/sertifika vb. evraklar.
 • ALES ve Yabancı Dil Sonuç Belgesi (Bilgisayar çıktısı)

Not

Yabancı ülkelerdeki yükseköğretim kuruluşlarından mezun olan adayların denklik belgelerini de sunması gerekmektedir.
Adaylar, tek kadro için başvuruda bulunabilirler.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*