Doğa Koleji Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Doğa Koleji’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Doğa Koleji bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Doğa Koleji personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Doğa Koleji, 2002 yılında kurulmuştur. Kolej, ezberci eğitim yerine konuların özünü öğreten bir bakış açısı benimsemiştir. Öğrencilere sadece ders değil, sanat ve kültür alanında çeşitli etkinlikler sunarak onların her alanda gelişim göstermelerini amaçlamaktadırlar.

Ayrıca Doğa Koleji, küçük yaşlardan itibaren iyi seviyede yabancı dil öğreterek çocukların dünyaya yeni bir pencere açmasına olanak sağlamaktadır. Doğa Koleji ülkemizde 100’ün üzerinde okula sahiptir ve 10 binden fazla personel istihdam etmektedir.

Doğa Koleji Personel Alımı

Sektör Eğitim
Kuruluş Yılı 2002
Çalışan Sayısı 11000
Web Sitesi https://www.dogakoleji.k12.tr/
Açık Pozisyon 16

Doğa Koleji İş İlanları

Doğa Koleji ülkemizin parlak yüzlerini yetiştiren bir kolejdir. Bu öğrencileri yetiştirecek öğretmen ve idareciler de ince elenip sık dokunarak işe alınmaktadır. Kurum personellerinin dinamik, güvenilir ve özgüven sahibi olmasını beklemektedir. Bu özelliklerini takım ruhu çerçevesinde öğrenciye de aktarabilmek de aranan yeteneklerden biridir.

Doğa Koleji zorlu seçim süreci sonrasında kadrosuna kattığı personellerine ise çok çeşitli imkanlar sunmaktadır. Öncelikle prestijli ve saygın bir çalışma ortamı sağlanmaktadır. Tüm personellere hem maaş hem de sosyal haklar anlamında sektörün ilerisinde imkanlar sunulmaktadır.

Kariyer.net İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Bilgi Teknolojileri Sorumlusu İstanbul (Tümü) +2 il daha
2 Hemşire İstanbul (Tümü) +6 il daha
3 Kurumsal Resmi İşler Sorumlusu İstanbul (Tümü)
4 Teknoloji Projeleri Öğretmeni İstanbul (Tümü)
5 Teknoloji Dersleri Bölüm Başkanı İstanbul(Asya)
6 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni İstanbul (Tümü) +37 il daha
7 Matematik Öğretmeni İstanbul (Tümü) +37 il daha
8 Kimya Öğretmeni İstanbul (Tümü) +37 il daha
9 Biyoloji Öğretmeni İstanbul (Tümü) +37 il daha
10 Türkçe Öğretmeni İstanbul (Tümü) +37 il daha
11 Rehber Öğretmen İstanbul (Tümü) +37 il daha
12 Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni İstanbul (Tümü) +37 il daha
13 Fizik Öğretmeni İstanbul (Tümü) +37 il daha
14 Bilişim Teknolojileri Öğretmeni İstanbul (Tümü) +37 il daha
15 İngilizce Öğretmeni İstanbul (Tümü) +37 il daha
16 Sınıf Öğretmeni İstanbul (Tümü) +37 il daha

Nasıl Başvurulur?

Doğa Kolejine başvurmak için şirketin web sitesinde bulunan “Aktif İş İlanları” sayfasını incelemek gerekmektedir. Bu kısımda hem öğretmen ve idareci ilanları hem de genel hizmet kadrosu ilanları bulunabilmektedir. Aşağıdaki adımları izleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 1. http://www.dogakoleji.k12.tr/ adresinden Doğa Koleji resmi web sitesine giriniz.
 2. Sağ üstte bulunan “Kariyer” butonuna tıklayınız.
 3. Açılan sayfada “Aktif İş İlanları” butonuna tıklayınız.
 4. Öğretmen ve Genel Hizmet başvuruları şeklinde iki seçenekten sizin için uygun olana tıklayarak ilanları görüntüleyebilirsiniz.
 5. Sizin için uygun ilanın yanında bulunan “Başvur” butonuna tıklayarak açılan formu doldurunuz.
 6. Formu doldurduktan sonra sayfanın en altında bulunan “Kaydet” butonuna tıklayınız.

Formu kaydederek başvurunuzu tamamlamış olursunuz. Pozisyona uygun görülmeniz durumunda Doğa Koleji insan kaynakları birimi sizinle iletişime geçecektir.

Doğa Koleji Açık Pozisyonlar

 • Anaokulu Öğretmeni:Üniversitelerin ‘Anaokulu Öğretmenliği’, ‘Çocuk Gelişimi ve Eğitimi’ veya ‘Okul Öncesi Öğretmenliği’ lisans bölümlerinden mezun olmalı ve anaokulu içerisinde çocuklara gerekli ilgi alaka ve eğitimi vermekten sorumludur.
 • İngilizce Öğretmeni:İngilizce Öğretmenliği Pedagojik Formasyonuna sahip olmak kaydıyla İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı, Mütercim Tercümanlık lisans bölümlerinden mezun, güncel İngilizce eğitim trendlerini takip eden öğretmenler aranmaktadır.
 • Coğrafya Öğretmeni: Üniversitelerin ‘Coğrafya Öğretmenliği’ lisans bölümünden mezun veya ‘Coğrafya’ bölümünden mezun ve pedagojik formasyon sahibi olan ve sınıf ortamında teknolojik aletler yardımıyla ders anlatacak öğretmenler aranmaktadır.

Belirtilen açık pozisyonlar Türkiye genelidir. Her ilden başvuru yapılabilmektedir.

Doğa Koleji Benzer İş İlanları

16 Comments

 1. Merhaba ben 25 yıllık deneyimli otellerde ve halen bir okulda aşçı olarak çalışmaktayım sizlerlede çalışmaktan memnun olurum saygılarımla
  533 493 65 07

 2. Merhaba ben adana Gündoğdu koleji mezunuyum. Yeditepe universitesi logistik bölümü 3. Sınıfta eğitimimi dondurdum. Adanada ikamet etmekteyim okulunuzun musteri temsilcisi alanında gorev yapmak istiyorum saygılarımla ..

 3. Ben emekli polis memuruyum.Güvenlik personeline ihtiyaç olursa çalışmak istiyorum.Saygılarımla

 4. Merhaba ben meslek lisesi cocuk gelisimi mezunuyum cocuklari cok sevdgm icin onlarla birseyler yapip paylasabilmek en buyuk hayalim. Uygun gordugunuz bir pozisyon olursa sizinle calismaktan cok
  memnun olurum.

 5. Merhabalar ; resim öğretmeni olarak bünyenizde çalışmak istiyorum , değerlendirirseniz çok memnun olurum … 2013 yılında Trakya Üniversitesi Eğitim fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim İş Öğretmenliği bölümünden mezun oldum , çeşitli resim yarışmalarında önemli derecelerim var şimdilik böyle… Çalışmalarınızda başarılar diliyorum …

 6. sosyal bilgiler hocasıyım 2010 mezunuyum 3 yıl deneyimim var.antalyada oturuyorum tlf 05362169608

 7. Masemm ders hanesinde sekreterlik ve de kayit işlemde calistim.İstanbul avrupa yakasindaki subelerinizden birinde sekreterlik ve kayit işlemde calismak istiyorum.teşekkürler…05067118640

 8. 2010 anadolu üniversitesi mezunuyum 3 yıl okul öncesi deneyimim var referanslarım mevcur.Hherhangi bir ilDe ikametgah edebilİrim şaRtlar dahilinde kurumlarınızda çalışmak hayat hobim olacaktır. teşekkürler

 9. yalovada oturuyorum temizlik işinde calışmak istiyorum 05515510188 daha önceden temizlik işlerinde çalıştı

 10. yalovada oturuyorum 29 yaşındayım temizlik işinde çalışmak istiyorum daha önce temizlik işlerinde çalıştım 5464938062

 11. ıyı gunler ben duzce de ıkamet edıyorum erzurum ataturk aöf ‘sınde cocuk gelışımş 2. sınıf ogrencısıyom duzce ılınde bulunan kreslerınızde yardımcı ogretmen olarak calışmk ıstıyorum ıse cok ıhtıyocım var ılgılenrsenız cok mutlu olurum 0538 482 14 21

 12. merhaba.Çukurova Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünden bu yıl mezun oldum.Adana da ikamet etmekteyim.Ayrıca liseden ingilizce bölümü mezunuyum.Ücretli öğretmen olarak kurumunuzda çalışmak istiyorum.

 13. Ben Dokuz Eylül Üniversitesi matematik(ingilizce) mezunuyum.1 yıl dershane tecrübem var. formasyon almış bulunuyorum. sizinle çalışmak istiyorum…05413213292

 14. Iyi günler dilerim. .Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunuyum..formasyon almış bulunuyorum. .3 senelik is deneyimim mevcuttur. .sizinle çalışmayı talep ediyorum. .saygılarımla. ..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*