Evren Koleji Personel Alımı ve İş İlanları 2022

1986 yılından bu yana eğitim sektöründe bulunan Evren Koleji, büyümesini sürdüren bir kurumdur. Bu bakımdan Evren Koleji personel alımı yaparak, yeni oluşan gereksinimlerini karşılamaktadır. Eğer başvurmak istiyorsanız kendi sitesi üzerinden gerekli işlemleri kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Online sistemler üzerinden Evren Koleji iş başvurusu yapmak mümkün olup, bunun için sadece gerekli formu indirip doldurmanız gerekir. Ardından da adrese giderek, gerekli müracaat gerçekleştirilmelidir.

Eğer Evren koleji iş ilanları nasıl takip edilir sorusuna cevap arıyorsanız, resmi sitesine bakmanız yine yeterli olacaktır.

Evren Koleji Personel Alımı Yapacak

Evren Koleji Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir kurumdur. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişmektedir.

Böylece yeni personel ve öğretmen ihtiyacı sürekli oluşmaktadır. Bu bakımdan eğitim kurumu, iki öğretmen ilanına sahiptir. Bunlara başvurmak istiyorsanız tarihleri geçmeden önce, hızlı bir şekilde müracaat etmeniz önerilir.

Evren Koleji İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Evren Koleji iş ilanlarını kendi sitesinden vermektedir. Bu bakımdan iki öğretmen ilanı vardır;

  1. İlkokul Sınıf Öğretmeni: İlkokul döneminde olan öğrencilerin derslerine girme gibi sorumlulukları vardır.
  2. İngilizce Öğretmeni: İngilizce dersi alan öğrencilere, bu derse vermek gibi görevleri vardır.

Eğer bu ilanlara müracaat etmek istiyorsanız, söz konusu branşlar hâlâ açıktır. Başvuru okula gerçekleştirilmekte olup, okul bünyesinde görev alınır. Başvuruda kullanmanız gereken formlar, sitesi üzerinde mevcuttur.

Evren Koleji İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evren Koleji başvuruları kurumu üzerinden almaktadır. Bunun için öncelikle forma nasıl ulaşıp, dolduracağınız gerektiğinden bahsedilmelidir. Eğer aşağıdaki işlemleri gerçekleştirirseniz, formları indirmeniz mümkündür;

  1. https://www.evrenselkolej.k12.tr/ adresine giriş yapın.
  2. Üst bölümde yer alan kurumsal üzerine tıklayarak, insan kaynakları üzerine gelin.
  3. Açılan sayfada öğretmen başvuru formu indir ve personel başvuru formu indir seçeneklerinden ilgili olanı kullanın. Eğer ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, KVKK aydınlatma metni için tıklayınız butonunu kullanarak detayları görün.
  4. Dosyalar indiğinde bilgisayar üzerinden doldurun. Ardından yazıcı kullanarak çıkartarak, altına imzanızı atın.

Bu şekilde doldurmanız ardından tek yapmanız gereken başvurudur. Bunun için okulun adresine gitmeniz yeterlidir. Bu şöyledir;

  1. Çukurambar mahallesi, Öğretmenler caddesi, no 18, 06520 Çankaya / Ankara

Eğer doldurduğunuz dosyayla birlikte bu adrese giderseniz, başvuru işlemlerini kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken nokta başvuru yapacağınız mesleğe dair formu doldurmanızdır. Eğer öğretmenlik için başvuracaksanız, doğal olarak formasyonunuzun olması gerekir. Dolduracağınız form da öğretmenliktir.

Ancak normal personel başvurusu yapacaksanız, personel formu indirilmelidir. Her ikisini de eksiksiz biçimde doldurmanız ardından, okuldan dakikalar içinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*