İş Yatırım Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İş Yatırım Personel Alımı Yapacak

İş Yatırım’da çalışmak isteyen adaylara müjde. İş Yatırım bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İş Yatırım personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İş Yatırım Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Sermaye piyasalarının gelişimine katkı sağlama misyonuyla 1996 yılında Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kurulan İş Yatırım; değer yaratan İnsan Kaynağına ulaşarak İş Yatırım Aile’sini büyütmeye devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesindeki açık pozisyonlar için öncelikle iç kaynaklardan temin yoluna gidilmektedir. İşe alım politikaları oluşturulup kariyer planlamaları yapılırken, eşit koşullardaki kişilere eşit fırsat sağlama ilkesi benimsenir. Bir üst göreve geçebilmek için görev tanımının gerektirdiği bilgi ve deneyim gibi özelliklere sahip olmak esastır. Yükselmelerde en önemli kriter çalışanımızın performansıdır.

İş Yatırım İş İlanları

İş Yatırım’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Genel Personel

Personel alımına ilişkin kriterler yazılı olarak belirlenir ve uygulamada bu kriterlere uyulur. Aşağıda yer alan kriterler şirketimizin genel işe alım koşulları olup, başvurulan pozisyon için ek bir takım kriterler aranabilir.

  • Pozisyonun gerekli kıldığı eğitim donanımına, iş tecrübesine ve temel yetkinliklere sahip olmak,
  • 18 yaşını doldurmuş olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak,
  • Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmak.

İş Yatırım İş Başvurusu Formu

İş Yatırım iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda İş Yatırım’nın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*