Angora Halı Personel Alımı ve İş İlanları 2022

angora-halı

Angora Halı personel alımı yapacak!

Angora Halı iş başvurusu yaparak sizde Angora Halı’ın gücünden güç alabilirsiniz. Angora Halı personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Angora Halı eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Angora Halı insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Angora Halı’nın, Şiveydinli ailesi tarafından geleneksel  halı ve kilim dokumacılığı ile başlayan  ticari hayatı, tek mekik ve çift mekik tezgazlar da makine halısı üretimi ile  devam etmiştir. Bir süre halı üretimine ara vererek iplik ticaretine başlayan  aile 2001 yılında dokuma ve iplik konusunda tecrübelerini, ileri teknoloji ile  birleştirerek Angora Halı markasını sektöre   kazandırmıştır.

Genç yönetici kadromuzun, araştırmacı, yüksek teknolojiyi  takip eden ve kaliteyi ön plana çıkaran kimliği, firmanın karakteri haline  dönüşmüş, bu vizyon kısa sürece firmamızı iç ve dış piyasada öncü ve takip  edilen firma haline getirmiştir. Bunun sonucu olarak 2001 yılında 750.000m2/yıl  olarak başlayan üretimimiz, bu gün itibariyle 35.000M2 kapalı alan, 400 çalışan  ve 3.500.000M2/yıl seviyesine ulaşmış bulunmaktadır. Öncü kimliğimiz sektörün  her kademesinde kabul görmüş olmasının verdiği güç ve sorumluluk bilinciyle,  çalışmalarımıza ilk gün ki heyecanımızla devam etmekteyiz

VİZYON

Kurulduğumz tarihten itibaren Türk halı sektörünün  standartlarını yükseltmeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini ilke edinen kalite  de ve yenilikçilik te sürekliliği ön planda tutan Angora halı ürünlerinin  çeşitliliğini arttırmayı ve yaygınlaşmayı amaç edinmiştir.

MİSYON

Üretici olarak bulunduğumuz halı sektörünün gelişime,  yaratıcı fikirlerle katkı sağlamak müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini hedefleyen öncü ve yenilikçi hizmetimizle  sektörde lider özelliğimizi sürdürmek.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*