İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Colins Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Colin’s Personel Alımı Yapacak

Colin’s’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Colin’s bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Colin’s personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Colin’s personel alımı

Firma Hakkında

1983 yılında kurulan Colin’s, “Hazır giyim sektörünün çok ötesinde ürün ve hizmetleri ile insanları daha iyi hissettirme” misyonuyla faaliyetlerini sürdüren sektöründe öncü kuruluşlardandır.

Dünyanın her yerindeki mağazalarında “yeni”, “fit” ve “kalite” anlayışını aynı anda sunan Colin’s, cesur, değişime açık, özgür ve yenilikçi anlayışla üretimlerini sürdürmektedir. 38 ülkede, 600’ü aşkın mağazasıyla dünyanın en dinamik hazır giyim oyuncularından biri olan Colin’s birçok mağazası için yeni personel alımı yapacak.

Colin’s yayınladığı iş ilanlarında 10.00 ile 22.00 arasında müşterilerine alışveriş imkânı sağlayan mağazalarında görev alacak personellere vardiyalı mesai sistemi uygulayacağını belirtti. Maaş miktarları konusunda net bir açıklama yapmayan kurumda çalışanların asgari ücret ile 3.000 TL arasında maaş aldıkları ve performanslarına göre primlerle ödüllendirildikleri bilinmektedir.

Colin’s İş İlanları

Colin’s, uluslararası başarısı için insan kaynakları stratejisini, yerel ve global gelişmeler ışığında sürekli güncellemekte ve arkasına çeşitli uluslara mensup tüm çalışanlarının verdiği gücü de alarak büyümeye devam etmektedir. Bu büyüme kapsamında yeni personellere de ihtiyaç duyan şirket, internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak çok sayıda eleman alımı yapacağını belirtti.

Colin’s Açık Pozisyonlar

 • Mağaza Müdürü
 • Part Time Personel
 • Satış Danışmanı
 • Tasarımcı
 • Tasarım Asistanı
 • Ürün Teknikeri
 • Kasiyer

Colin’s İş Başvurusu Formu

Colin’s ailesine dahil olmak isteyenlerin kurumun internet sitesi kariyer bölümünü sık sık ziyaret ederek insan kaynakları birimi tarafından yayınlanan iş ilanlarını incelemeleri yada kariyer sitelerinden Colin’s’te açılan kadroları takip etmeleri gerekmektir.

Şirketin istediği şartlara uygun olan adayların iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir. Colin’s insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurulardan kurum kriterlerine uygun görülen adaylara geri dönüş sağlanarak iş görüşmesine davet edilecektir.

Başvuru için tıklayın.

11 Yorum

 1. MUSTAFA ASLAN 22 Mayıs 2014

  Adıyaman’da yeni açılacak olan mağazada çalışmak istiyorum

 2. seher polat 14 Ağustos 2014

  merhaba imirden yazıyorum çalışmak istiyorrum teşekkürler

 3. ertugrul 17 Ağustos 2014

  merhaba ben ertuğrul İstanbul Bahçelievler veya sirinewler subelerinizde çalışmak istiyorum 05347900539

 4. emre poyraz 9 Eylül 2014

  merhaba emre poyraz 18 yasındayım bahçelievlede oturuyorum part tıme çalışabieleceğim herhangi bi şubenizde çalışabilirim

 5. nesrin 16 Eylül 2014

  mrb ben nesrin 25 yaşındayım.
  satış danışmanı olarak çalışmak istiyorum.

 6. ERCAN GÖK 18 Ekim 2014

  7yıllık bir deneyimim tecrübem var bilgize mağaza satış depo kasa

 7. kemal karakuş 20 Ekim 2014

  mrb 30 yıllık deneyimim var atölyecilk ustalık model makinacılık tüm kalemlerde tecrübem deneyimim vardır ilgilerinize

 8. hamit ağırman 3 Ocak 2015

  7 yıllık deneyimim var 4 yıllık iktisat mezunuyum

 9. mennure durput 18 Ocak 2015

  Modelist yardımcısı kalıpcılık iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 10. bedriye cebeci 29 Ocak 2015

  ben berdiye cebeci.karabükte yaşıyorum 39 yaşındayım 11 yıldır pazarlama üzerine çalıştım,ihlas holdinkte 9 yıl,güneş hayattada 2 yıl görev yaptım.şu anda iş aramaktayım ve sizlerle çalışmak çok isterim.teşekkür ederim

 11. havva 1 Ekim 2016

  merhaba ben Havva Anadolu Üniversitesi moda tasarım mezunuyum lakin son ve zorunlu stajımı henüz yapmadım firmanızda 1 ay stajım yapmak ve çalışmalarımdan memnun olduğunuz süre boyunca sizinle çalışmayı çok isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir