Canik Başarı Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

canik-basari-universitesi

Canik Başarı Üniversitesi personel alımı yapacak!

Canik Başarı Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Canik Başarı Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Canik Başarı Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Canik Başarı Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Canik Başarı Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Canik Başarı Üniversitesi, Canik’te olan bir vakıf üniversitesidir. Başarı Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı ile Tanrıverdi Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı güç birliği yaparak 10 Haziran 2009 tarihinde Canik Başarı Üniversitesi’nin kuruluş çalışmalarına başlamışlardır. Üniversitenin 2012 – 2013 akademik eğitim-öğretim dönemine yetiştirileceği ve eğitim-öğretime başlayacağı öngörülmektedir.[1]

Personel Daire Başkanlığı

Canik Başarı Üniversitesi’nin orta ve uzun vadede personel politikasını belirlemek, insan kaynakları planlamasını ve personele yönelik kurumsal eğitim çalışmalarını düzenlemek ve uygulamak, mevcut insan kaynaklarının en verimli şekilde kullanılmasını planlamak ve bu konularda üniversite yönetimine önerilerde bulunmaktadır. Ayrıca, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 4857 sayılı İş Kanunu ve diğer ilgili kanunlar ile bunlara bağlı tüzük, yönetmelik, üniversite yönetmelik ve yönergeleri ve iş mevzuatına yerleşmiş teamüller çerçevesinde, Canik Başarı Üniversitesi’nin akademik ve idari personelinin atama, özlük, emeklilik, bordro ve yazışma işlemlerini yerine getirmektedir.

İletişim Bilgileri

Canik Başarı Üniversitesi (Kampüs) : Gürgenyatak Kampüsü 55080 Canik/SAMSUN
Tel : +90 ( 362 ) 280 10 00
Fax : +90 ( 362 ) 280 11 77
E-Mail : [email protected]

Sürekli Eğitim Merkezi (BAŞARI-SEM) : Kale Mah. Kaptanağa Cad. No:14 İlkadım/SAMSUN
Tel : +90 ( 362 ) 435 05 40
Fax : +90 ( 362 ) 333 35 37
E-Mail : [email protected]

Başvuru formu için tıklayın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*