Bursa Orhangazi Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

bursa-orhangazi-universitesi

Bursa Orhangazi Üniversitesi personel alımı yapacak!

Bursa Orhangazi Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Bursa Orhangazi Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Bursa Orhangazi Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bursa Orhangazi Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bursa Orhangazi Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bursa Orhangazi ÜniversitesiBursa‘da 2011 yılında meclise sunulan Tasarıyla Bursa’da Uludağ Kültür ve Eğitim Vakfı tarafından Bursa Orhangazi Üniversitesi adıyla kurulan ilk ve tek vakıf üniversitesidir.

Orhan Gazi 1281 yılında doğdu. Babası Osman Gazi, annesi Kayı aşiretinin ileri gelenlerinden Ömer Bey`in kızı Mal Hatundu. Orhan Gazi, sarı sakallı, uzunca boylu, mavi gözlüydü. Yumuşak huylu, merhametli, fakir halkı seven, ulemaya hürmetli, dindar, adaletli, hesabını bilen ve hiçbir zaman telaşa kapılmayan, halka kendisini sevdirmiş bir beydi. Sık sık halkın arasına karışır, onları ziyaret etmekten çok hoşlanırdı.

Personel Daire Başkanlığı

Personel Daire Başkanlığı, Bursa Orhangazi Üniversitesi’nin akademik ve idari personelin özlük hakları, çalışma ve maaş işlemlerini yerine getirmek, aynı zamanda üniversite içi ve dışı resmi yazışmaların yapılması, kayıtların tutulması ve takibinden sorumludur.

Adres : Bursa Orhangazi Üniversitesi
Yıldırım Yerleşkesi
Mimar Sinan Mah.
Mimar Sinan Bulvarı (Eflak Cad.)
No:177
16310 Yıldırım / BURSA

Telefon : 444 8 268 
Fax : 0 (224) 211 44 06

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*