Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Personel Alımı 2024

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Personel Alımı

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Personel Alımı

Ülkemizin nitelikli yüksek öğretim kurumlarına olan gereksinimi, 1980 yılından beri sağlık alanında çağdaş düzeyde hizmet veren Türkiye Organ Nakli ve Yanık Tedavi Vakfı’nın deneyim ve birikimleriyle birlikte mevcut tesislerinin üniversiter bir yapıya dönüştürülmesi kararını oluşturmuştur. 1993 yılı ortalarında Haberal Eğitim Vakfı ile birlikte kurulması kararlaştırılan BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ’ nin kuruluş işlemleri başlatılıp kısa sürede tamamlanmıştır. Üniversitemiz 13 Ocak 1994 tarihinde 3961 sayılı kanunla kurulmuştur. Üniversitemizin eğitim dili Türkçe’dir; ancak akademik ve mesleki ingilizce dersleri ile yoğun ingilizce eğitimine ağırlık verilmektedir.

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi İş İlanları

Başkent Üniversitesi, Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi olarak, Toplam Kalite Yönetimi anlayışı ve TSE EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Her alanda yüksek teknolojiyi ve deneyimli kadroyu sunan merkezimizin kalite standardı belgelendirmesi tarihi, aynı zamanda kuruluş tarihi olan, 2000 yılıdır. Hasta memnuniyeti odaklı hizmetimizde etkinliğin ölçülmesi amacı ile anketler yapılarak kontrol sağlanmaktadır.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*