Bağlar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Bağlar Belediyesi Personel Alımı

Diyarbakır Bağlar Belediyesi, 1993 yılında Diyarbakır’ın Büyükşehir Belediyesi olarak ilan edilmesinin ardından kurulmuştur.

Bağlar Belediyesi, demokratik, katılımcı, şeffaf, hesap verebilir hizmet yaklaşımıyla tüm yurttaş ve paydaşlarına adil, etkin, verimli, erişilebilir, nitelikli ve sürdürülebilir politika ve programlar geliştirerek Bağlar İlçesi’nin bölgesel ve ülkesel düzeyde örnek bir ilçe olmasını hedeflemektedir

. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarına hız kesmeden devam eden kurum, bu faaliyetler kapsamında ihtiyaç duyduğu personelleri kısa süre içerisinde kadrosuna almaya hazırlanmaktadır.

Bağlar Belediyesi Personel Alımı

Bağlar Belediyesi İşçi Alımı

Vatandaşlarına karşı adil, güvenilir, kaliteli, şeffaf, katılımcı ve yenilikçi bir yönetim anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Bağlar Belediyesi, çalışanlarına karşı da aynı anlayış doğrultusunda hareket etmektedir.

Bu anlamda yakın dönemde kadrosuna yapacağı işçi alımı hakkında da internet sitesi üzerinden şartlarını ve çalışanlarına sağlanacak olan bütün imkânlarını yayınlayarak karşılıklı güveni sağlayacağı düşünülmektedir.

Ayrıca tüm belediye personellerinin 08.00-17.00 saatleri arasında çalıştığı, herhangi bir sebeple mesaiye kalmaları durumunda çalışanların bunun karşılığında belli bir ücret aldığı bilinmektedir.

Diyarbakır’ın Bağlar Belediyesi, Personel Limited Şirketi’ne, 45’i Fen işleri ve Park Bahçe işçisi, 37’si büro işçisi, 20’si şoför, 45’i temizlik işçisi, 30’u zabıta ve 3’ü güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 180 daimi işçi alacağını duyurdu. Ancak duyuruların belediye sitesinden yapılmaması dikkat çekti.

Diyarbakır Bağlar Belediyesi Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne yazdığı dilekçede, “Belediyemiz, Bağlar Belediyesi Personel Ltd.Şti’ne alınması planlanan 180 adet işçi için düzenlenmiş talep formu yazımız ekinde sunulmuştur. Gereğini bilgilerinize rica ederim.” dedi.

Bağlar Belediyesi Memur Alımı

Bağlar Belediyesi memur alımları ne zaman yapılacak sorusu herkes tarafından merak ediliyor olsa da, henüz bu alımlar için kesin bir tarih yok. Ancak web sayfamızı takip ederek, alımlardan güncel bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Her ne kadar memur alımlarında istenilen şartlar, işçilik kadrosuna kıyasla daha fazla olsa da askerlik durumu aynı olmaktadır. İster genel, isterseniz de uzman düzeyinde memur kadrosu alımları için başvurmayı planlıyor olun, Bağlar Belediyesi memur alımı için her koşulda erkek adayların askerliklerini yapmış ya da tecilli durumda olmaları gerekmektedir.

Aksi halde aday her tüm koşulları karşılayıp, ilgili kadroya yerleşme hak kazansa bile, sonrasında belirlenecek bu durum neticesinde görevini kaybedecektir.

Bağlar Belediyesi İş İlanları

Kentsel ve sosyal hizmetleri temel insan hakkı yaklaşımı olarak benimseyerek demokratik, ekolojik ve cinsiyet özgürlükçü belediyecilik alanında model olmak için gerçekleştirdiği faaliyetleri kapsamında kadrosuna alacağı personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlamaktadır. Yayınladığı iş ilanlarında personel alımı ile ilgili bütün detayları açıklayan kurum, belediye bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarını bilgilendirmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Bağlar Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bağlar Belediyesi kadrosunda çalışmak isteyen adayların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri ve kendileri için uygun pozisyon açıldığı takdirde kurumun internet sitesi üzerinde yayınlanan iş başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir.

İnsan kaynakları birimi tarafından değerlendirilecek olan başvurulardan kurum değerlerine uygun olan adaylarla iletişime geçilmekte ve ilgili birimde mülakata davet edilmektedir. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Bağlar İş İlanları

Kariyer hedeflerine uygun olarak iş bulmak, aylık geçim standartlarını yükseltmek için farklı bir pozisyonda görev almak ya da sezonluk boş zamanlarınızı değerlendirmek adına part-time bir işe sahip olmak için Bağlar iş ilanları sayfamızı takip edebilirsiniz.

Sürekli gelişmekte olan bu ilçede pek çok işletme faaliyete geçiyor ve bu da zamanla daha fazla iş gücüne ihtiyaç duyulması anlamına geliyor. Bu doğrultuda açılan ilanları değerlendirerek, belki de çok sevebileceğiniz ve iyi miktarlar kazanabileceğiniz işinizi bulabilirsiniz. Üstelik bu ilanlara internetten başvuru da yapabilirsiniz.

Güncel Bağlar iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Bağlar iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*