Avrupa Şafak Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Avrupa Şafak Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Avrupa Şafak Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Avrupa Şafak Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Avrupa Şafak Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

10.12.1998 yılında devrin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel tarafından açılışı yapılan ŞAFAK HASTANESİ 23.11.1998 tarihli ruhsatla 15.12.2004 tarihinde devredilerek AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İleri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa’da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır.

Avrupa Şafak Hastanesi İş İlanları

Globalleşme olgusunun bir sonucu olarak insanın ön plana çıktığı yoğun rekabet ortamında, uzun ömürlü olmak isteyen işletmelerin, sadece teknolojik yeniliklere değil, aynı zamanda çalışanlardan daha etkin yararlanmaya önem vermeleri gerekmektedir. Günümüzde teknolojik buluşlardaki hızlı değişimlere ve hizmete yönelik ekonominin gelişimine bağlı olarak insan kalitesi, pazardaki rekabet açısından oldukça kritik bir noktaya gelmiştir.

No Pozisyon Lokasyon
1 Gece Hasta Kabul Görevlisi İstanbul(Avr.)
2 Hasta Bakıcı İstanbul(Avr.)
3 Kalite Direktörü İstanbul(Avr.)
4 Şoför / Sürücü İstanbul(Avr.)

Avrupa Şafak Hastanesi Personel Alımı

Yeterli ve uygun aday seçimini sağlamak amacıyla aday tespiti için, Şafak Grubu Hastaneleri’ne gönderilen başvuru formları, internet siteleri, gazete ilanı, personel temini konusunda danışmanlık yapan firmalar vb. alternatifler İnsan Kaynakları Birimi tarafından kullanılmaktadır. Uygun bulunan özgeçmiş sahipleri İnsan Kaynakları Birimi tarafından sözlü veya yazılı yollarla mülakat için davet edilir.

Çalışanlarımızın Mesleki ve Kişisel Gelişimlerini sağlayacak her türlü eğitim talebi İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından değerlendirmeye alınır.Yıllık eğitim planlarımızla ve eğitim sonrası ölçümlerimizle verimliliğin arttırılması ve organizasyona katma değer sağlamak esastır.

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*