Avon Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Avon’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Avon bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Avon personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1886 yılında kurulan Avon günümüzde 100 üzeri ülkede bulunur. 6 milyonun üzerinde temsilcisi vardır. Türkiye’de 1993 itibariyle faaliyet göstermeye başlamıştır. Firma ihtiyacına göre iş ilanları duyurmaktadır.

Avon Personel Alımı ve İş İlanları

Avon İş İlanları

Avon iş ilanlarını takip etmek için farklı metotlar bulunur. Kendi sitesine bakmak için önce kozmetik.avon.com.tr adresine gidilir. Ardından sayfanın en altına inilerek, hakkımızda başlığı altından kariyer fırsatlarına tıklanır. 

Açılan sayfada bulunan metnin hemen altında “iş olanakları” görülür. Buna tıkladıktan sonra iş ilanlarını görüntüleyebileceğiniz ekran gelir. Ekran global olarak tüm Avon iş duyurularına ulaşmanızı sağlar. Sol tarafta bulunan menüde Türkiye seçilerek, filtre yapılır. 

Kariyer.net üzerinde de Avon’un güncel ilanları vardır. Bunun için Avon’un bu platform üzerindeki profilini açmak yeterlidir. Ardından alta inilerek, açık tüm pozisyonlar görülebilir.

Ancak iş başvurusu yapmak isteyen adayların hızlı olması önerilir. Zira duyurular kapandıktan sonra başvuru imkânı kaçırılabilir. 

Perakende Satış Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
07 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İzmir, Samsu…
Perakende Destek Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
14 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Bölge Satış Yöneticisi
Son Başvuru Tarihi
10 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Antalya

Nasıl Başvurulur?

Avon’a kendi sitesi üzerinden başvurmak istiyorsanız öncelikle yukarıda anlattığımız şekilde filtreleme yapılır. Karşınıza çıkan ilanlardan herhangi birine tıklanır. Sayfa yüklendikten sonra mor renki bir başvur butonu görülür. Yan tarafında da mavi renkte, linkedIn hesabıyla profil açmanızı belirten bir seçenek vardır.

Başvur butonuna tıklamak oturum açma ekranına yönlendirir. Hesabınız yoksa burada “hesap oluştur” linki vardır.  Yeni bir hesabı buraya tıklayıp, kısa sürede açmanız mümkündür. Kariyer.net üzerinden başvurmak istiyorsanız, buraya üyelik açılmalıdır. Ardından özgeçmiş hazırlanmalıdır.

Ancak hesabınız varsa yeni oluşturmanız gerekmez. Ancak tavsiye edilen CV güncellemektir. Zira bilgileriniz eski olabilir. Ardından ilgilendiğiniz pozisyon sayfasına gelerek, orta üst tarafta yer alan başvur butonuna tıklamak yeterlidir.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Avon’un kariyer.net üzerinde görülen ilanları şöyledir;

  1. Satış Yöneticisi – Antalya
  2. Temp. Technical Regulatory Specialist
  3. Satış Yöneticisi – İzmir
  4. Satış Yöneticisi – Eskişehir
  5. Satış Yöneticisi – İstanbul (Anadolu Yakası)

Adaylar başvuru öncesinde detaylarına göz atmalıdır.

Pozisyon Açıklamaları

Kariyer.net üzerinde görülen bazı ilanların açıklamaları şöyledir;

  1. Satış Yöneticisi: Satışı yükseltmeye yönelik promosyon ve aktiviteleri ekibe zamanında ve doğru şekilde duyurma.
  2. Temp. Technical Regulatory Specialist: Şirketin düzenleyici faaliyetlerine yardımcı olma.

Avon’a katılmak isteyenlerin ilanları hemen inceleyip, başvuru yapması önerilir.

Avon Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*