İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Avon Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Avon Personel Alımı

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca bayanın hayatını güzelleştirmek için çalışan Avon personel alımı gerçekleştirerek, müşteri ağını genişletmeyi hedeflemektedir.

Mevcut temsilci sayısı 6 milyonun üzerinde olan Avon işçi alımı, Türkiye’nin birçok ilinde yapılmakta ve her bölgeye ürün dağıtılmaya devam edilmektedir.

Özellikle Avon engelli alımı da yaptığı için diğer meslek kuruluşlarında görevini idam ettirmeye engel olan bedensel engelli vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gören bir şirkettir.

David H. McConnell’in mirası olan şirketin temel hedefi; kadınların güçlenmesini sağlamaktır. Bu noktada Avon eleman alımı ile kadınlara kazanç fırsatı sunmak için ilanlarını sürekli güncellemektedir.

Avon Personel Alımı

Avon Çalışma Şartları

Avon çalışma şartları olabildiğince esnek olduğu için özellikle ev hanımları ve öğrenciler için ideal bir meslektir. Çünkü bireyler free olarak çalışmakta ve ürünün pazarlamasını istedikleri gibi yapabilmektedirler.

Avon, network marketing sektöründe lider bir kuruluş olmayı devam ettirmektedir. Ayrıca firmanın bünyesinde bölge satış sorumlusu olma fırsatı da sunulduğu için hem kazanç sağlayabileceğiniz, hem de kariyer yapabileceğiniz nadir iş modellerinden biridir.

Firma; global bir vizyonun önderliğinde sürekli gelişen, değişen, dinamik ve başarı odaklı iş ortamı sunduğu için fark yaratan kişilerle çalışmayı hedeflemektedir. Bu nedenle personel alımı yapılacağı zaman öncelikle iç potansiyel, sonrasında ise çeşitli dış kaynaklar değerlendirmeye alınmaktadır.

Ücretlendirme ise pozisyonun şirket içi eş değerlerine ve piyasa ücret araştırması sonuçlarına göre belirlenir. Ücretlerin belirlenmesinde personellerin eğitim düzeyleri, performansları ve yetkinlikleri dikkate alınmaktadır.

Avon İş İlanları

Uzun ve kısa dönemli iş hedefleri neticesinde, İnsan Kaynağı ihtiyaç duyulan pozisyonlara dair Avon iş ilanları oluşturmakta ve çeşitli kariyer sitelerinde bu ilanların yayınlanması için uzlaşma sağlamaktadır. Ayrıca açık pozisyonlar www.avon.com.tr web sitesinde ve/veya gazetelerin ilgili eklerinde de duyurulmaktadır.

Şirketin işe alım sürecindeki amacı; başvuruda bulunan bireyler arasında hiçbir ayrım yapmadan Avon ailesini saygı, güven, alçak gönüllülük, dürüstlük ve inanç değerleriyle benimseyen, söz konusu değerleri iş hayatına doğru bir şekilde yansıtan kişileri bünyesine kazandırmaktır.

Avon İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Avon iş başvuru formu aşağıdaki linkte bulunmaktadır. Eğer bu linke tıkladığınızda firmanın güncel bir ilanını bulamazsanız, “Genel Başvuru” başlıklı duyuruya da müracaata bulunabilirsiniz. Başvuru için kariyer.net üye hesabınızı kullanabilir ya da mevcut bir hesabınız yoksa yeni hesap oluşturma işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Başvuru

Avon başvuru öncesinde ya da sonuç bekleme sürecinde diğer firmaların ilanlarını da değerlendirebilirsiniz: Oriflame, Amway, Mary Kay, Tupperware ve Herbalife.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir