İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mac Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Mac Personel Alımı Yapacak

Mac’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Mac bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Mac personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mac personel alımı

Firma Hakkında

Dünyanın dört bir yanında mağazaları ile hizmet veren Mac, profesyonel makyaj anlamında yenilikçi bir akım getirdi. Her geçen gün biraz daha büyümeye devam eden firma bünyesine katmak için yeni çalışan arayışına girdi. Mac personel alımı genellikle güzellik uzmanlığı alanında gerçekleşiyor. Ancak mağazalarında istihdam etmek üzere güvenlik görevlileri ve satış temsilcileri de arıyor.

Mac güzellik uzmanı ve satış danışmanı ağırlıklı eleman alımı gerçekleştiriyor. Dolayısıyla satış yapan çalışanların ekstra prim hakkı doğuyor. Ayrıca güzellik uzmanlarının ve makyözlerin deneyimlerine bağlı maaşları oldukça dolgun. Ortalama olarak deneyimsiz bir satış temsilcisi 2.000 TL ile 3.500 TL arasında maaş alıyor.

Çalışma saatleri ise yarı ve tam zamanlı olabiliyor. Mac’ın en hassas olduğu konuların başında ise satış temsilcilerinin bakımlı, donanımlı ve kibar olması geliyor. Alışveriş merkezleri gibi geç kapanan noktalarda vardiyalı çalışma sistemi de uygulanabiliyor.

Mac İş İlanları

Mac genellikle yoğun olarak ziyaret edilen yaşam noktalarında satış noktaları açıyor. Örneğin Adapazarı, İzmir, Ankara ve İstanbul gibi şehirlerde genellikle alışveriş merkezi odaklı çalışıyor. Dolayısıyla Mac iş ilanları bu noktalarda çalışabilecekler güvenlik görevlileri ve satış temsilcileri için yayımlanıyor.  Satış danışmanı ve güzellik uzmanları için deneyim ayrıca tercih nedeni olabiliyor.

Mac İş Başvurusu Formu

Mac iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Mac kozmetik Secretcv.com, Eleman.net, Kariyer.net gibi noktalardan başvuruları kabul ediyor. Ayrıca marka kendi web sitesinin insan kaynakları bölümünden de iş başvurusu kabul ediyor.

Başvuru için tıklayın.

Estee Lauder Şirketleri 1994 yılında M·A·C’in büyük bir kısmını, 1998 yılında tamamını bünyesine kattı. Bugün M·A·C 70’den fazla ülke ve bölgede satılmaktadır. Markanın popülerliği, ürünlerinin makyaj sanatçıları, modeller, fotoğrafçılar ve gazeteciler arasında kulaktan kulağa yayılmasıyla artmaktadır.

M·A·C Bütün Yaşlar, Bütün Irklar, Bütün Cinsiyetler içindir. (All Ages, All Races, All Sexes) M•A•C profesyonel makyaj sanatçıları ve müşteriler arasında renkli kozmetik, takma kirpik, fırça, cilt bakımı, fondöten ve aksesuarlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip renk otoritesi olarak bilinir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir