Mac Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Mac’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Mac bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Mac personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Global çapta hizmet veren Mac, düzenli aralıklarla iş alımları yapar. Başvurmak isteyenler güncel iş ilanlarını inceleyerek, gerekli işlemleri yapabilir. Bünyesinde çok sayıda pozisyon vardır. Zamanla bunlardan herhangi birisinde duyuru açılabilir.

Mac Personel Alımı ve İş İlanları

Mac İş İlanları

Estee Lauder,  Mac’in büyük kısmını 1994 yılında almıştır. 1998 yılına gelindiğine ise tamamını katmıştır.  Dolayısıyla Mac iş ilanları için hem bu firma, hem de Estee Lauder kontrol edilmelidir. Bu bağlamda Mac resmi sitesine girildiğinde, en altta kariyer fırsatları görülür. Tıklandığında yönlendirilen sayfada iş ilanları takip edilebilir.

Estee Lauder sitesine girildiğinde de en altta kariyer kısmı görülür. Tıklandığında açılan sayfada ilanlar kabul edilir. Ayrıca kariyer siteleri de güncel olarak takip edilmelidir. Böylece kolayca takip yapılabilir.

Nasıl Başvurulur?

Kozmetik sektörü içerisinde alım gerçekleştirilen birçok departman vardır. Bunlar genel hatlarıyla incelenecek olduğunda, bazılarının şöyle olduğu görülür;

 1. Satış
 2. Pazarlama
 3. Üretim / İmalat
 4. İthalat / İhracat
 5. Müşteri İlişkileri
 6. Diğer

Sektörde çok sayıda çalışan olup, alanları da birbirine göre farklılık gösterir. Bunlardan bazılarının şöyle olduğu görülür;

 1. Satış
 2. Pazarlama
 3. Üretim / İmalat
 4. Hizmet
 5. Yönetim

Kozmetik sektöründeki personelin mezun olduğu bazı bölümler ise şöyledir;

 1. İşletme
 2. Kimya
 3. Kimya mühendisliği
 4. İktisat
 5. Kamu yönetimi

Mac ilerleyen tarihlerde kariyer sitelerine ilan verebilir. Bu durumda başvurular da buradan alınabilir. Bunun için öncelikle ilgili kariyer sitesinde üyelik açılır. Ardından da hesaba giriş yapılır ve özgeçmiş doldurulur. Sonrasında tüm yapılması gereken, başvuru işlemleridir.

Mac tarafından iş ilanı verilen sitede üyeliğiniz varsa, giriş yaparak CV güncellemeniz yeterlidir. Kendi sitesinden de başvurmak mümkün olup, ilk olarak yukarıda bahsettiğimiz ekran açılır. Ardından da sağ tarafta bulunan apply butonu kullanılır. 

Ardından sistem sizden giriş yapmanızı talep eder. Eğer üye değilseniz, alt tarafta yer alan new user seçeneği kullanılır. Gerekli alanlar doldurulup, üye olunduktan sonra başvuru tamamlanır. Firma, pozisyonla uyumlu kişilere gerekli bilgilendirmeyi yapar.  

Mac Benzer İş İlanları

2 Comments

 1. Evet bende iki yıldır işsiz
  İç arıyorum aşçılık yardımcı olarakta çalışabilirim

 2. Merhaba abdi kara ben 1983 doğumluyum tam olarak işimiz ne üzerine olur bilgi verirmisiniz biz çalışma isteriz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*