Treysan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Treysan Personel Alımı Yapacak

Treysan’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Treysan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Treysan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

treysan personel alımı

Treysan’da Çalışmak

Treysan, büyüyen ve gelişen dünyamızda yaşam ve iş tarzına uygun; hatasız, zamanında ve kalite beklentilerini aşan prefabrik çelik yapı ve sistem çözümleri sağlar.

Bu amaç çerçevesinde değerlerimiz

  • Paydaşların kazanç ve memnuniyetini sürekli arttırarak, hedef, verimlilik ve yetkilendirme odaklı gelişim göstermek,
  • Ürün döngüsü içerisinde insan ve kaynaklara duyarlı yaklaşım ve saygı,
  • Dürüstlük ve güvene dayalı işbirlikleri,
  • Sosyal sorumluluk bilinciyle davranma,

Treysan İş İlanları

Treysan iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Treysan İş Başvurusu Formu

Treysan iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Treysan iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*