Golden Rose Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Golden Rose’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Golden Rose bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Golden Rose personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Kozmetik sektöründe bulunan Golden Rose, 1983 yılında kurulmuştur. Servislerini günümüzde de devam ettirmekte olup, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Her gün büyüyen firma, personel ihtiyacını iş alımlarıyla karşılamaktadır.

Golden Rose Personel Alımı ve İş İlanları

Golden Rose İş İlanları

Golden Rose Personeli olmak istiyorsanız, kendi sitesi her gün takip edilmelidir. Böylece açılan kendi sitesi aracılığıyla duyurulan ilanlar, her gün incelenebilir. Bu firmanın çalışanı olmak istiyorsanız, kaçırmamanız gereken bir diğer kaynak da kariyer siteleridir. 

Kariyer.net üzerinde Golden Rose açık ilanları mevcut olup, kişiler gerekli incelemeleri yapmaları ardından başvuru gerçekleştirebilir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İhracat Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.)

Nasıl Başvurulur?

Golden Rose kendi sitesi üzerinden de iş başvurusu almaktadır. Bunun için http://www.goldenrose.com.tr/tr/iletisim/insan-kaynaklari.asp sitesine girmeniz yeterlidir. Ardından karşınıza çıkan formda,

 1. Ad,
 2. Soyad,
 3. Pozisyon,
 4. E-posta,
 5. Özgeçmiş,

Gibi bazı alanlar vardır. Doldurulması zorunlu alan yerler girildikten sonra, başvuru tamamlanabilir. Firmanın Kariyer.net üzerinde aktif iş ilanları olması nedeniyle, isteyen adaylar buradan da müracaat edebilir. Burada şu işlemler takip edilmelidir;

 1. Başvuru için Kariyer.net üyesi olmanız gerekir. Üyelik hesabı açtıktan sonra, platforma giriş yapılır.
 2. Firmanın Kariyer.net üzerindeki profili açılarak, açık ilanlara bakılır.
 3. Eğer sizinle uyumluysa başvuru yapılır.

Tüm işlemler ardından başvuru firmaya iletilir. Bundan sonra şirketin yetkilileri gerekli incelemeler ardından, mülakat için uygun adaylara bilgilendirme yapar.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde Golden Rose tarafından açılan iki ilan vardır. Bunlar,

 1. Üretim Mühendisi,
 2. Araştırma Geliştirme / Arge Sorumlusu şeklindedir.

Başvurmadan önce hangi niteliklerin talep edildiğine bakmanız önerilir

Pozisyon Açıklamaları

Kariyer.net üzerinde görülen Golden Rose ilanlarının açıklamaları şöyledir;

 • Üretim Mühendisi: Üretim ARGE desteği sağlama, fabrikanın üretim bölümünde görev alma gibi tanımları vardır. Üniversitelerin endüstri mühendisliği ya da bilişim mühendisliği bölümlerinden mezun olma gibi şartlar vardır.
 • Araştırma Geliştirme / Arge Sorumlusu: Yeni olan projelerde ön çalışma gerçekleştirerek, hammadde araştırması sağlama gibi farklı görevleri vardır. Adaylardan üniversitelerin kimya ya da kimya mühendisliği bölümlerinden mezun olma gibi şartlar da istenmektedir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul (Avr.)

Golden Rose Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*