İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Golden Rose Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Golden Rose Personel Alımı

Golden Rose kişisel bakım ürünlerini satan ve birçok markadan tedarik eden büyük bir firmadır. İnsan kaynakları bünyesinde Golden Rose personel alımı yapmaktadır. Yapılan bu alımlarda istenen pozisyona olan uygunluk ve tecrübe ön planda değerlendirilmektedir. İş bölümüne ve ekip çalışmasına olan uyumluluğunuz da deneme sürecinde marka yetkililerince gözden geçirilecektir.

İstihdam politikasında beceri ve eğitim isteği arayan Golden Rose işçi alımı sonrasında, çalışanlarına uygun potansiyelin görülmesi durumunda kısa süreli eğitimlerde sunmaktadır. Bu eğitimler iş başvurunuzun kabul edilmesinin ardından düzeyinize bağlı olarak farklı bilirkişiler tarafından verilmektedir.

Ayrıca eğitim için firma belirli bir düzeyde ücret talep etmektedir. Mazisi 1980’li yıllara dayanan şirket, çalışanları için büyük sosyal olanaklar sağlayarak çalışma standartlarını yukarıya çekme çabasındadır.

Golden Rose Personel Alımı

Golden Rose Çalışma Şartları

Golden Rose eleman alımı genellikle satış temsilcisi pozisyonunda olmaktadır. Satış temsilciliği konusunda çalışanlarına bazı şartlar getiren şirket, ilgili pozisyonda tecrübesi olan adayları istihdam listesinde ön sıralara çekmektedir. Müşteri ile olan iletişimde güler yüzlü ve güvenilir bir atmosfer isteyen insan kaynakları yetkileri, deneme sürecinde adayların üslup ve hareketlerine dikkat etmektedir.

Bulunulan şubenin açılış ve kapanış saatleri arasında görev alacak adayların, haftanın 7 gününde mevcut plana göre izinli olarak çalışmaları istenmektedir. Ayrıca Golden Rose çalışma şartları arasında yemek masraflarının karşılanması ve ulaşım masraflarının maaşlara nakit olarak yansıtılması yer almaktadır.

Golden Rose İş İlanları

Golden Rose iş ilanları platformu firmanın resmî sitesidir. Bu nedenle kişisel bakım ürünleri satan bu büyük şirketin bir parası olmak istiyorsanız, web sitesini sürekli takipte kalmalısınız. İlanlardaki pozisyonlar için yapacağınız başvurular mevcut açığa göre değerlendirilip tarafınıza dönüş gerçekleşecektir.

Golden Rose iş başvuru formunu doldururken, burada vereceğiniz iletişim adresleriniz üzerinden yapılacak olan dönüşler genellikle bir hafta süreyle sonuçlanmaktadır.

Golden Rose engelli alımı başvuruları da yine firmanın web sitesindeki İnsan Kaynakları sayfası aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ancak engel durumunuzu yükleyeceğiniz CV içerisinde raporuyla birlikte belirtmeniz gerekmektedir. Detaylar için ilgili sayfayı inceleyebilirsiniz.

Golden Rose İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirketin iş başvuru formuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. İlgili sayfada yer alan CV kısmına alım yetkililerinin yeterince doğru bilgiye ulaşabilmeleri maksadıyla tüm kariyer bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Bunun yanında aynı ekte referans iletişim adreslerinizi de bırakmanız iş alımında lehinize bir hamle olacaktır.

http://www.goldenrose.com.tr/tr/iletisim/insan-kaynaklari.asp

Dilerseniz size yakın olan bir şubeye giderek de alım durumunu sorgulayabilirsiniz. Orada sizlere gerekli bilgilendirme şube yetkilisi tarafından yapılacaktır. Bunlara ek olarak firma bünyesinde çalışan birinin size referans olması, Golden Rose iş başvuru sürecinde size kolaylık sağlayacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir