İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Golden Rose Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Golden Rose Personel Alımı Yapacak

Golden Rose’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Golden Rose bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Golden Rose personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

golden rose personel alımı

Firma Hakkında

1983 yılında kozmetik sektörüne giriş yapan Golden Rose, kurulduğu günden beri kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle dünya kozmetik sektöründe önemli kuruluşlar arasında yerini almıştır. Ayrıca Golden Rose isminin arkasında Erkul Kozmetik şirketi vardır.

Golden Rose, müşteri odaklı yaklaşımla beklentileri karşılayarak, modern ve ileri teknoloji kullanarak kaliteli ürünler üretmek, yasal yükümlülükleri yerine getirerek, etik değerlere saygı duyarak ve öğrenen organizasyon yapısı ile çalışanlarının yetkinliğini sürekli artırarak sosyal ve ekonomik gelişime katkı sağlamak hedefiyle faaliyet göstermektedir.

Bilgi, beceri, deneyim ve yetkinliği ile değer katacak adayları fırsat eşitliği ilkesi ile değerlendirmeye alan Golden Rose, personellerine rahat bir çalışma ortamı sunmaktadır. Çalışanlarına asgari ücret ile 3.500 TL arasında maaş veren şirket, ayrıca bütün çalışanlarına pozisyonlarına göre çeşitli sosyal haklar da sağlamaktadır.

Golden Rose İş İlanları

Golden Rose, dünyanın her ülkesinde kadınların renkli kozmetikteki bir numaralı tercihi olmak ve bir Türk markası olarak ihracat birincisi olma başarısını sürdürerek dünya çapında kozmetik pazarında lider markalardan biri olmak hedefindedir.

Bu hedefe her gün biraz daha yaklaşan ve sektörde kazandığı ivmeyi sürdürülebilir kılmak isteyen Golden Rose, bu sebeple kadrosuna alacağı personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak personel adaylarınıbilgilendirmektedir.

Açık Pozisyonlar

  • Güzellik Uzmanı
  • Depo Elemanı
  • Dökümantasyon Elemanı
  • Kalite Kontrol Elemanı
  • Muhasebe Uzmanı

Golden Rose İş Başvurusu Formu

Golden Rose iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Golden Rose kadrosunda çalışmak isteyen personel adaylarının şirketin internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş ilanlarını takip etmeleri ve kendi niteliklerine uygun olan açık pozisyon için internet sitesinin kariyer bölümünde yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Başvuru için tıklayın.

Şirketimize bilgi, beceri, deneyim ve yetkinliği ile değer katacak adayları fırsat eşitliği ilkesi ile değerlendirmeye alırız. Şirketimizde hedeflerle yönetim anlayışı benimsenerek, insan kaynağımızın performanslarını sürekli geliştirmesini sağlayacak adil ve objektif yönetim sistemi ilkemizdir.

Paylaşılmış görev anlayışına sahip, öğrenen bir organizasyon oluşturmak için kurumsal ve bireysel hedef ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışanlarımızın eğitim, öğrenim, beceri, deneyim ve yetkinlik durumlarını değerlendirir, eğitim ihtiyaçlarını belirler ve gerekli kaynağı sağlarız.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir