İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zorlu İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Zorlu İnşaat Personel Alımı Yapacak

Zorlu İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Zorlu İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Zorlu İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Zorlu İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

1950 yılından beri birçok alanda hizmetlerine devam eden Zorlu Holding inşaat alanında ortaya çıkan personel açığını gidermek için iş ilanlarını duyurdu.

Binlerce kişinin çalıştığı holding bünyesinde sizlerde çalışmak istiyorsanız Zorlu İnşaat iş ilanları ve Zorlu İnşaat personel alımı sayfasını ziyaret ederek istenilen şartlara buradan ulaşabilirsiniz.

Zorlu Holding olarak birçok sektörde boy gösteren firmanın Zorlu İnşaat bölümü için personel alımı yapacağını 0523açıklaması inşaat sektöründe iş arayanların dikkatini çekti.

Ülkemizin en büyük inşaat firmaları arasında yer alan Zorlu İnşaat bünyesinde çalışmak için sizlere uygun olan pozisyona başvuru yaparak firmanın bir çalışanı olma fırsatını bulabilirsiniz.

Çalışma saatleri bakımından değişkenlik gösteren meslek gruplarını bir arada barındıran Zorlu İnşaat personel alımlarında ve Zorlu İnşaat işçi alımlarında bu detayları işe alacakları kişilere söylemektedir.

Maaş konusunda da oldukça farklı bütçeler belirleyen firmanın çalışılacak olan pozisyona göre farklı maaş verdiğini belirtelim.

Zorlu İnşaat İş İlanları

Zorlu İnşaat iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Zorlu İnşaat bünyesinde çalıştırılmak üzere alınacak personel sayısı her geçen gün artmaktadır. Holding olarak faaliyetlerine devam eden ve birçok alanda faaliyet gösteren Zorlu İnşaat firmasının aradığı personel şartları hakkında bilgi verelim.

Zorlu İnşaat Açık Pozisyonlar

 • Medya ilişkileri sorumlusu
 • Gayrimenkul Satış danışmanı
 • İş analisti
 • İdare işler uzmanı
 • İnsan kaynakları uzmanı
 • Genel Başvuru
 • Rekabet Uyum Uzmanı
 • Network Sorumlusu
 • Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Zorlu İnşaat İş Başvurusu Formu

Zorlu İnşaat iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Zorlu İnşaat iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Zorlu İnşaat insan kaynakları sayfası üzerinde yer alan Zorlu İnşaat iş başvuru formunu doldurarak sizlerde Zorlu Holding bünyesinde çalışan bir personel olma fırsatını yakalamış olacaksınız. Aynı zamanda iş ilanları siteleri üzerinden de Zorlu İnşaat iş ilanı detaylarına ulaşabilirsiniz. Zorlu İnşaat engelli personel alımı konusunda zaman zaman ilan açarak bu konuda personel alımı yapmaktadır.

İş başvuru formu için tıklayın.

Diğer İnşaat Firmalarının İş İlanları

2 Yorum

 1. Rahmigenç 16 Ocak 2019

  Yurtdışında çalışmak isterim inşaat kalıp duvar ustasıyım 05372913688

 2. kerim mercan 28 Ocak 2019

  mrb ben kerim mercan 25 yıllık beton arme demircisiyim yurt dışı deneyimim var deyişik ülkelerde hizmet verdim libya rusya tataristanda deyişik firmalarda hizmet verdim ihtiyac duyuldugunda sizlerede hizmet vermeye hazırım ihtiyac duyuldugunda ekip olarak hizmet vermeye hazırım saygılarımla cep +905423499443 meslek edinme belgem mevcuttur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir