Zorlu İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Zorlu İnşaat firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Zorlu İnşaat personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Zorlu İnşaat iş ilanları mevcuttur

 

Zorlu Holding, kurumsal yapısı ile her yaşta insanı iş dünyasıyla buluşturmak üzere yola çıktı. Zorlu Holding, 26 bin çalışanı ile “hayat düşündüğün kadar zor değil. Ama düşlediğin kadar güzel.” sloganıyla, iş dünyasını çalışanlarıyla sinerjiye dönüştürmüştür.

Zorlu Holding Personel Alımı

Zorlu İnşaat Personel Alımı Yapacak

Zorlu Holding A.Ş.’nin bünyesinde yer alan Zorlu İnşaat olarak, inşaat sektöründe; daha önce yapılmayanı yapma anlayışıyla yola çıktı. Zorlu İnşaat, bu hedefine ulaşmanın insan gücünün verimliliğiyle olacağını kabul görür fikriyle, 2018 yılı için ekibine yeni personel alımı dâhil edecektir.

Zorlu İnşaat İş İlanları

Zorlu İnşaat’ta çalışacak yeni eleman alımı ile ilgili bilgiler yayınlanan iş ilanlarında detaylıca verilmektedir. Yayınlanan iş ilanları arasında, güvenlik alımı ve engelli personel alımı da bulunmaktadır.

Zorlu İnşaat Çalışma Şartları ve Maaşlar

 Zorlu İnşaat, çalışma pozisyonunda mutlu çalışanlar ve sürekli kendini güncelleyen adaylar doğrultusunda personel alımları gerçekleştirmektedir.

Zorlu Grup, şeffaf performans metodu, mesleki eğitimler ve kariyer planlama fırsatlarını çalışanlarına sunmaktadır. “Eşit işe eşit ücret” maaş politikası uygulamaktadır.

Zorlu İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

 Zorlu İnşaat iş başvurusu için Zorlu Kariyer portalı üzerinden iş başvuru formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda;  www.kariyer.net, www.yenibiris.com ve www.secretcv.com ‘da güncel iş ilanları ve detaylı bilgiler yayınlanıyor.

Başvurularınız sonucunda, aranan özellikteki adaylar görüşmeye davet ediliyor. İnsan kaynakları tarafından işçi alımı gerçekleştiriliyor.

Başvuru için buraya tıklayın.

Leave a Reply