Ors Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Ors, Ortadoğu Rulman Sanayi firması olarak hizmet vermektedir. Firma, Ankara merkezli olarak çalışmalarını gerçekleştirmekte. Israrlı, titiz, dikkatli ve özenli çalışmalarla pek çok faaliyeti başarıyla sonlandıran firma, sektörün önde gelen güvenilir isimlerinden oluyor. 245 bin çalışanıyla profesyonel hizmetin adresi olan Ors, yüksek ciro değeriyle de sektördeki yerini koruyor.

ors personel alımı

Ors İş İlanları

Ankara merkezli çalışmalarını gerçekleştiren Ors, 100.000 m2 kapalı alanda üretim yapıyor. Geniş kapsamlı hizmet veren firma her yıl düzenli olarak personel alımı yapıyor. Firmanın aldığı personeller ise yıl içinde ihtiyaç doğrultusunda belirleniyor. Polatlı’da yaklaşık 300.000 m2 alana sahip olan firma kapalı üretim merkezinde yıllık 100 milyon rulman üretimi yapıyor. Firma, her yıl müşteri kazanıyor ve artan müşteri sayısı doğrultusunda üretimi de arttırıyor. Geniş kapsamlı üretim çalışmaları doğrultusunda yeni personellere ihtiyaç duyuluyor. İstenilen özellikleri karşılayan bireyler arasında doğru seçimle personel alımı yapılıyor.

Nasıl Başvurulur?

Ors bünyesinde çalışmak istiyorsanız firma tarafından yayınlanan iş ilanlarını takip etmelisiniz. Firma, ihtiyaç doğrultusunda aradığı özelliklerde personel alımı yapıyor. Bunun için de hem kendi sitesinde hem de farklı kariyer sitelerinde ilan yayınlıyor. Yayınlanan ilanı inceleyerek iş pozisyonunun size uygun olup olmadığını anlayabilir, bu doğrultuda başvurunuzu yapabilirsiniz. Firmanın kendi sitesinden başvurunuzu oluşturmak istiyorsanız yapmanız gerekenler:

 • ors.com.tr üzerinden siteye bağlanmak
 • Sitede “kariyer” kısmına tıklamak
 • Açık pozisyonları incelemek
 • Başvuru formunu doldurmak ve göndermek

Siteye giriş yaptığınız zaman site üzerinden açık pozisyonları inceleyebilirsiniz. Eğer burada size uygun iş ilanı yoksa yine de CV gönderebilirsiniz. Firma, ihtiyaç doğrultusunda CV inceleyerek size geri dönüş yapacaktır. Farklı kariyer sitelerinden de kolaylıkla başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Meslek lisesi veya üniversite mezunu olmak, en az 2 yıl deneyimli olmak, erkek adaylar için askerlik sorununun olmaması adaylardan istenilen özelliklerdendir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Depo sorumlusu
 • Nakliye sorumlusu
 • Temizlik görevlisi
 • Satış pazarlama
 • Ön muhasebe çalışanı

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Depo sorumlusu: Depo içindeki ürünlerin giriş çıkışlarını kontrol eder, depodaki tüm hareketlilikten sorumludur.
 • Nakliye sorumlusu: Nakliye işlemlerinin doğru bir şekilde sürdürülmesini sağlar, gerekli kontrolleri ve düzenlemeleri yapar.
 • Temizlik görevlisi:Firma içinde görevlendirildiği alanın temizliğinden sorumludur.
 • Satış pazarlama: Ürünlerin müşterinin ilgisini çekmesi için çalışmalar yapar, müşteriye ürün tanıtmak ve satmakla görevlidir.
 • Ön muhasebe çalışanı: Firmanın mali kayıtlarını tutar. Çek, kasa ve banka gibi işlemleri kontrol eder, gerçekleştirir.

Temel Bilgiler:

Minimum çalışma yaşı: 18

Çalışma saatleri: Hafta içi 08:30 – 17:30

Alım yapılacak şehirler: Ankara

7 Comments

 1. 36 yaşındayım elektrik ustasıyım elimden mekanik işlerde gelir ptt başmüdürlüğünün işlerini ve milli eğitim bakanlığının fatih projelerini yaptım artık düzgün ve sabit bir işim olsun istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 2. polatlıda oturmaktayım eskişehirliyim 30 yaşımdayım daha once iş başvurusunda bulunmuştum ani rahatsızlıktan dolayı mülakatınıza katılamadım tekrardan mülakatınıza katılmak ve sizlerle çalışmak istiyorum .arz ederim.

 3. polatlıda oturmaktayım 24 yaşında Askerligimii yapmış bulunmaktayım ,ilk okul mezunuyu ve bir yerde beş yıl çalıştıiş deneyimim var fabrikanızda çalışmak istiyorum gerçekten işi iytiyacın var.arz ederimm

 4. 23/09/1983 polatlı dogumluym endüstri meslek lisesi mezunuyum fortlift ve e sınıfı ehliyetim var.plastik enjeksiyon makina oporatorüyüm.iş deneyimim var fabrikanızda çalışmak istiyorum arz ederim

 5. Polatlıda oturmaktayım , 23 yasında , P.E.M.L. Teknık Lise Elektrık Elektronik mezunuyum . Askerligimii yapmış bulunmaktayım , 2 senedır iş aramaktayım , fabrıkanızda calışmak ıstıyorum . . .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*