Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Zeytinburnu güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın

Zeytinburnu’nda halka modern hizmetler veren Zeytinburnu Belediyesi iş ilanları ile bünyesine alımlar yapmaktadır. Eğer bir kamu kurumunda çalışmak istiyorsanız, iş ilanlarını yakından takip ederek bunlara başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

İlanları her yıl farklı zamanlarda yayınlanabildiği için, 2022 yılında da düzenli kontrol edilmesi önerilmektedir. Belediye ilçede ikamet eden vatandaşlara gelişmiş hizmetler götürmekte olup, tüm aktivite ve faaliyetleri modern, ilerici ve insanı temel alan bir vizyonla üretmektedir.

Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı

Modern bir yapıya sahip olan kurum, bu nedenlerle gelişmesini her yıl devam ettirmektedir. Burada çalışabilmek için düzenli şekilde iş ilanları incelenmelidir.

 1. Memur
 2. Şoför
 3. Park ve Bahçe İşçisi
 4. Arşivci
 5. Güvenlik
 6. Zabıta
 7. Temizlik İşleri Görevlisi

Bu kadrolar belediyenin alım yapabileceği pozisyonlardan bazılarıdır. Ancak bunlar dışında da seçenekler yer almaktadır.

Zeytinburnu Belediyesi İş İlanları

Zeytinburnu Belediyesi yenilikçi bir bakış açısı ile vatandaşlara hizmet, aktivite ve faaliyet sunmaktadır. Bu durum kurumun dinamik bir yapı içerisinde büyümesine yardımcı olmaktadır. Yeni personeller alınarak, bu yapının desteklenmesi, boş kadroların doldurulması ve hizmetlerin aksama olmadan yapılması sağlanmaktadır.

Zeyti̇nburnu Beledi̇ye Başkanliği personel alımı yapacak! 5 KPSS Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar yapılacak. Son başvuru tarihi: 07.10.2022

İstanbul ili Zeytinburnu Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tâbi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

Detaylar için tıklayın.

Söz konusu ilanları kontrol etmek istiyorsanız, internetten gerekli çözümleri almanız mümkün olmaktadır. Bu açıdan kurumun kendi sitesi mevcut olup, adayların değerlendirebileceği kaynaklardan bir tanesini oluşturmaktadır.

Ayrıca Resmi Gazete, İŞKUR, ilan.gov.tr gibi kaynakları da inceleyerek, ilanlar yayınlandığında görmeniz mümkündür.

Zeytinburnu Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Zeytinburnu Belediyesi işçi ve personel alımları bölgede yaşayan birçok kişiye yeni iş olanakları teklif etmektedir. Her belediyede olduğu gibi Zeytinburnu Belediyesi de kurumsal gereksinimlere göre, yılın farklı zamanlarında alımlar gerçekleştirmektedir.

Kurum işçiden memura kadar, tüm personeline eşit şekilde davranmakta, ayrım gerçekleştirmemektedir. Sosyal haklar tatmin edici derecede sunulmaktadır. İş başvurusu yapmak istiyorsanız, ilanları incelemeniz yeterlidir.

Özellikle ilanın detaylar bölümünde Kamu Personeli Seçme Sınavı gibi koşullar görülebilmektedir. Hepsinde yer almasa da adayların önceden girmesi, başvurunun sorunsuz yapılmasına olanak tanıyacaktır.

Zeytinburnu Belediyesi İş Başvurusu

Zeytinburnu Belediyesi tarafından verilen iş ilanları yılın farklı zamanlarında personel ihtiyaçlarına göre verilmektedir. Bir kamu kurumunda çalışmak istiyorsanız, bunları gün gün değerlendirmeniz mümkündür.

Başvuru işlemlerinin ilk aşaması aktif ilanları bulmaktır. Ardından ayrıntılı olarak incelemek önerilir. İlk ve son başvuru zamanlarına bakmak, bu bakımdan daha iyi çözümler bulmanıza yardımcı olacaktır. Nitelikler bölümünde de başvurmak isteyen kişilerin hangi genel ve özel şartları taşıması gerektiği yer alır. Bunların tümünü değerlendirerek, aradığınız çözümleri bulabilirsiniz.

Bunlar ardından sadece hangi evraklar götürülecekse bunlar hazırlanıp, ilanda belirtilen adrese gidilmektedir.

Zeytinburnu İş İlanları

Zeytinburnu Belediyesini farklı dönemlerde yayınladığı iş ilanları, ilçede yaşayan birçok vatandaşa yeni imkanlar teklif etmektedir. İş arıyorsanız belediye dışındaki olanaklara internet sitemizden de ulaşabilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 Dış Ticaret Yöneticisi
2 Satınalma Yöneticisi
3 Hemşire
4 Hasta Danışmanı
5 Grafik Tasarım Sorumlusu
6 Grafik Tasarım Sorumlusu
7 Muhasebe Yetkilisi
8 Muhasebe Müdür Yardımcısı / Uzmanı
9 Muhasebe Uzmanı
10 Minibar Garsonu
11 Restoran Hostesi
12 Garson

Güncel Zeytinburnu İş İlanları için TIKLAYIN.

8 Comments

 1. SLM aleyküm hayırlı geceler bende yeni ewliyiz birtane çocukgumuz var acil işe ihtiyacım var süpürgeci olur

 2. Ben ersin köse iş arıyorum temizlik personeli olarak iş arıyorum yardımcı olun lütfen iki çocuk babasıdır çok zordurumdayım acil çalış Mak istiyorum

 3. Merhaba ben muhasebe tecrübeli bayan olarak belediye başvuru yapmak isterim. 20 senelik tecrübeliyim meslek konusunda.muhasebe ve ona benzer işler yapabilirim. Teşekkürler

 4. Merhabalar ben proje geliştirme ve uygulama konuyla ilgili çizim ve tasarım insan hakları ve bilgilendirme proje calışmalarım var ilgili kisiyle gorüsme sağlamak istiyorum tesekkurler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*