Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı

1953 yılına kadar doğusu Fatih, batısı ise Bakırköy ilçesine bağlı olarak yönetilen Zeytinburnu, 01 Eylül 1957 tarihinde İstanbul’un 14. ilçesi oldu.gerçekleştirilmektedir. Web sitemizde de bu duyurulara yer vererek başvurmanızı sağlıyoruz.

Çağdaş kentlilik bilinciyle Zeytinburnu’nda yaşayan herkesin kentsel anlamdaki tüm ihtiyaçlarının karşılandığı örnek bir ilçe olmak hedefinde olan Zeytinburnu Belediyesi, markalaşmış belediyecilik anlayışını her zaman daha da geliştirerek sürdürmektedir.

Bu anlayış doğrultunda vatandaşlarının memnuniyetini esas alarak faaliyetlerini sürdüren Zeytinburnu Belediyesi, bazı proje alanlarında ve personel açığı oluşan birimlerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Zeytinburnu Belediyesi Personel Alımı

Zeytinburnu Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna alacağı personellerini memur kadrosundan çok işçi kadrosuyla istihdam edeceği öngörülen kurumun, bu işçilerini destek hizmetleri, fen işleri, plan ve projeler gibi birimlerinde istihdam edeceği tahmin edilmektedir. Zeytinburnu Belediyesi tarafından personel alım çalışmalarının tamamlanması halinde sitemiz üzerinden de açık pozisyonlar, çalışma şartları ve maaş aralıkları hakkında detaylı bilgiler yayınlanacaktır.

Zeytinburnu Belediyesi Memur Alımı

Zeytinburnu Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden de duyurular yapabilmektedir. Zeytinburnu Belediyesi memur alımları; zabıta, müfettiş, genel memur, tekniker gibi farklı mesleklere yönelik memur alımlarını gerçekleştirmektedir.

Adayların bu süreçte uzun yada kısa vadeli ilanları dikkate alması gerekir. Kimi alımlar kısa, kimi alımlar ise uzun vadede gerçekleşir. Kısa vadeli alımlar daha çok aynı zamanda sözleşmeli olarak da ifade ettiğimiz türden memur alımlarıdır ve görev süresi genellikle 6 ay ile 2 yıl arasında değişmektedir.

Zeytinburnu İş İlanları

İstanbul’un tarihi, kültürü, ekonomisi ve sosyal ruhuyla bütünleşmiş, sahip olduğu kültürel zenginlik ve değerlerini yaşayarak gelecek nesillere miras bırakan, her vatandaşının yaşamaktan mutluluk duyacağı, gelişen ve yenilenen bir Zeytinburnu için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalarını daha kısa sürede sonuca ulaştırmak isteyen kurum, bu bağlamda kadrosuna alacağı personelleri için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Zeytinburnu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Zeytinburnu Belediyesi kadrosunda memur olarak çalışmak isteyenlerin KPSS sınavına girerek açılacak kadroları tercih etmeleri ve ÖSYM tarafından bu kadrolara yerleştirilmeleri gerekmektedir. Belediyenin bünyesinde taşeron işçi kadrosuyla ya da sözleşmeli işçi kadrosuyla çalışmak isteyenlerin ise belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanacak olan iş ilanında bulunan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Zeytinburnu Belediyesi insan kaynakları birimi tarafında değerlendirilecek olan başvurular arasından kurum kriterlerine uygun olan adaylarla iletişime geçilerek adaylar mülakata davet edilmektedir. Mülakatı başarı ile tamamlayan adaylar için oryantasyon süreci ile birlikte işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Güncel Zeytinburnu iş ilanları:

 • Depo Sorumlusu
 • Mutfak Komisi
 • Kat Hizmetleri Şefi
 • Kat Görevlisi
 • Garson
 • Receptionist

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de zeytinburnu iş ilanlarına bakabilirsiniz.

7 yorum

 1. Merhaba ben muhasebe tecrübeli bayan olarak belediye başvuru yapmak isterim. 20 senelik tecrübeliyim meslek konusunda.muhasebe ve ona benzer işler yapabilirim. Teşekkürler

 2. Merhabalar ben proje geliştirme ve uygulama konuyla ilgili çizim ve tasarım insan hakları ve bilgilendirme proje calışmalarım var ilgili kisiyle gorüsme sağlamak istiyorum tesekkurler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*