Beykoz Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Beykoz Belediyesi Personel Alımı

Yaşama dair bilinen en eski tarihi MÖ. 700’ler olan Beykoz, 1930 yılına kadar Üsküdar’a bağlı iken bu tarihte ayrı ilçe olarak ilan edildi.

Boğazın İncisi, İstanbul’un Nefesi, Sakinliğin ve Huzurun adı Beykoz’da, kendini Beykoz’a ait hisseden herkese, kamu hizmetlerini kesintisiz, adil, şeffaf bir şekilde sunarak, kaliteli yaşam alanı oluşturmak hedefinde olan Beykoz Belediyesi, bu hedefleri kapsamında yoğun çalışmalar sürdürmektedir.

Bu çalışmalar kapsamında çevreye ve halkın değerlerine saygılı kaliteli hizmetler sunan ve bazı birimlerinde personel alımı yapacak olan kurum tarafından gerekli şartlar netleşince sitemiz üzerinden bütün detaylar paylaşılacak.

Beykoz Belediyesi Personel Alımı

Beykoz Belediyesi Memur Alımı Yapacak

İstanbul İli Beykoz Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda kadro unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır.

Detaylar için tıklayın.

Beykoz Belediyesi İşçi Alımı

Ekip ruhu ve takım çalışmasına önem veren Beykoz Belediyesi’nin, kadrosuna alacağı personelleri sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi kadrosuyla istihdam etmesi beklenmektedir.

Kurumun kadrosuna alacağı personellerini ağırlıklı olarak temizlik işleri işçisi, zabıta, destek hizmetleri, imar ve şehirlik, park ve bahçeler birimlerinde istihdam edeceği ve bu işçilerine hali hazırdaki personelleri gibi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacağı bilinmektedir.

Ayrıca mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan personellerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödeyen kurum, çalışanlarının emeklerine saygı duyduklarını belirtmektedir.

Beykoz Belediyesi Memur Alımı

Belediyeler, belirli zamanlarda ihtiyaca göre diğer ara eleman statüsünde olan kişilere oranla daha az da olsa memur alımı yapmaktadır. Beykoz Belediyesi memur alımı yapılabilmesi için yeni kadro açılmış olması, aktif memurların emekliye ayrılmış olmaları veya diğer çalışanların kendi istekleri ile işten ayrılmalarıyla kadro açılabilmektedir.

KPSS’ ye girdikten sonra almış olduğunuz puan ile tercih zamanında eğer kadro açılmışsa Beykoz Belediyesi’nde tercihlerinize yazabilirsiniz. Sonraki süreçte puanınız yeterli olursa sözlü mülakata davet ediliyorsunuz. Sözlü mülakatı geçtikten sonra varsa aktif işinizden ayrılıyorsunuz. Gerekli evrakları hazırladıktan sonra size belirtilen tarihte iş başı yapabilirsiniz.

Beykoz Belediyesi İş İlanları

Beykoz Belediyesi, İstanbul’un güzide ilçesi Beykoz’u tarihi mirası, yeşili ve mavisiyle, dönüşümünü tamamlamış, huzurlu, kaliteli, model bir kent haline getirerek geleceğe taşıma vizyonunu benimsemektedir. Bu vizyona ulaşabilmek ve gerçekleştirdiği hizmetlerin devamlılığını sağlamak adına personel alımı yapmaya hazırlanan kurumun, personel alım şartlarını resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı duyuracağı öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Beykoz Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beykoz Belediyesi, bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş ilanlarını takip etmeleri ve çalışmak istedikleri birim için kadro açılınca iş başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirmeleri ya da İşkur bürolarına cv ile birlikte giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İşkur yetkilileri ve Beykoz Belediyesi insan kaynakları tarafından değerlendiren ve başvuruları olumlu görülen adaylar mülakata alınmaktadır. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılarak belediye kadrosuna dâhil edilmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Güncel Beykoz iş ilanları

 • Pizza Ustası – Beykoz
 • Garson
 • Pastane Elemanı
 • İngilizce Öğretmeni
 • Ekmek Ustası
  Coğrafya Öğretmeni
  Rehber Öğretmen

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de beykoz iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*