Yaşar Factoring Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Yaşar Factoring Personel Alımı Yapacak

Yaşar Factoring’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Yaşar Factoring bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yaşar Factoring personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

yasar factoring iş başvurusu

Çalışanlarımız şirketimizin en değerli kaynağıdır. Hızla büyüyen şirketimiz başarısını öğrenmeye açık, genç ve dinamik kadrosuna borçludur.

İnsan Kaynakları alanında temel hedef ve politikamız; dil, din, ırk, cinsiyet vb. hiçbir ayrım gözetmeksizin doğru kişileri doğru pozisyonlarla buluşturarak şirketimizin büyümesini ve gelişmesini desteklemek ve Yaşar Factoring ailesine katılan herkesin kendini geliştirebileceği ve potansiyelini maksimum seviyede kullanabileceği bir ortam oluşturmaktır.

Şirketimizde çalışanlara yılda 12 net maaş verilir. Makro ekonomik durum, piyasa şartları vb. faktörler göz önüne alınarak her yıl Mart ayında ücret çalışması yapılır.

Şirkette göreve başlayan tüm çalışanlarımızın birinci aylarının sonunda kendilerine, altıncı aylarının sonunda ise çocuklarına şirketimiz tarafından özel sağlık sigortası yapılır.

Yaşar Factoring İş İlanları

Yaşar Factoring iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Yaşar Factoring İş Başvurusu Formu

Yaşar Factoring iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Yaşar Factoring iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*