Soykan Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Soykan market 1933 yılında İbrahim SOYKAN tarafından kurulan bir şirkettir. İlk olarak zeytinyağ ve sabun üzerine yoğunlaşan firma daha sonra 1989 yılında Ömer SOYKAN ile çalışmaya başlamıştır.

Bu sayede firma çok şubeli bir marketler zinciri olma yönünde kendini geliştirmeyi hedeflemiştir. Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan firma bugünün temellerini o yıllarda atmayı başarmıştır. 30’u aşkın şubesi ile günümüzde hizmetlerine devam etmektedir.

Soykan Market İş İlanları

Ankara’nın köklü bir market zincir olan Soykan markette çalışmak isteyen çok fazla kişi mevcuttur. Şehrin neredeyse her bölgesinde şubesi olan firmada çalışabilmek için iş ilanlarını takip ederek başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu köklü firmada çalışmanın ayrıcalığını yaşamak için şartları taşımak ve başvuru yapmanız yeterli olacak.

Soykan marketin iş ilanlarını internet sitesinden ya da iş ilanları sitelerinden takip edebilirsiniz. Kendinize uygun pozisyonu seçerek o pozisyonda çalışmak için girişimde bulunabilir mülakatlara girebilirsiniz. 

İş ilanları yayınlandığında firma kendi bünyesinde çalışabilecek kişilerin taşıması gereken özellikleri de paylaşmaktadır. Bu özellikleri taşıyan ya da taşımayan her birey iş başvurusunda bulunabilir. Firmanın istediği şartları taşıyorsanız eğer böyle bir firmada çalışma olasılığınız çok yüksek ihtimaldir.

Pek çok şubesi bulunan firma sıklıkla iş ilanı paylaşmakta ve elaman alımı yapmaktadır. Böyle büyük bir firmanın ailesine katılmak istiyorsanız eğer bu ilanları internetten takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

fatgpt

Nasıl Başvurulur?

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar soykan markerin internet sitesine girerek iş başvuru formunu doldurabilir ve başvuru işlemini gerçekleştirebilirler. Bir başka başvuru şekli ise Soykan marketin herhangi bir şubesine giderek kariyer başvuru formunu doldurmak olacaktır.

Eğer iyi bir CV bırakırsanız geri dönüşün olumla olma ihtimali yüksek olacaktır. Başvurunuzun ardından yetkililer tarafından yapılan değerlendirme sonucu en kısa sürede tarafınıza bildirilmektedir. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Kasiyer 
  • Reyon Görevlisi
  • Satış Elemanı
  • İşletme Müdürü
  • Depo Çalışanı

Firmada çalışmak istediğiniz takdirde bu pozisyonların herhangi birinde çalışmanız mümkün. Size uygun pozisyonu seçerek iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Pozisyon Açıklamaları

  • Kasiyer: İşletmenin kasa bölümünden sorumlu çalışandır.
  • Reyon Görevlisi: Marketin bünyesinde bulunan reyonlarda müşteriler ile ilgilenen kişidir.
  • Satış Elemanı: Marketin yapmış olduğu hizmeti anlatarak ürün tanıtımı yapan ve satışın gerçekleşmesi için çalışan kişidir.
  • İşletme Müdürü: Markerin herhangi bir şubesine firma tarafından atanmış ve atandığı şubenin genlinden sorumlu olan kişidir.
  • Depo Çalışanı: Firmanın deposunda faaliyet gösteren elemandır. 

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Haftanın her günü sabah 09:00 akşam 21:00

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

3 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*