World Atlantis Personel Alımı ve İş İlanları 2022

World Atlantis personel alımı yapacak!

World Atlantis iş başvurusu yaparak sizde World Atlantis’ın gücünden güç alabilirsiniz. World Atlantis personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan World Atlantis eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. World Atlantis insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Geçmişten gelen deneyimlerimizle, müşteri memnuniyetini ön planda tutup, mükemmelleşme anlayışını esas alarak ve sürekli gelişerek yarattığımız farklılıkla, markamızın devamlılığını insana, doğaya ve topluma saygılı olarak sürdürmek ve bu şekilde ekonomiye katkıda bulunmaktır.

Müşterilerin değişen yaşam anlayışlarıyla ilgili beklentilerini ve ihtiyaçlarını belirleyip, entellektüel sermayemizi ve en gelişmiş teknolojiyi kullanarak en iyi bildiğimiz iş olan; güvenilir ve kaliteli yaşam merkezleri yaratmak, bu doğrultuda kurum kültürümüzü ve yönetim felsefemizi çalışanlarımıza, müşterilerimize ve tedarikçilerimize yaymak.

AVM içinde olması muhtemel olan mağazalar ise şunlar:

Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King ve dahası var. Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

Buradan AVM’nin web sitesine gidebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*