Sarkuysan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sarkuysan’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Sarkuysan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Sarkuysan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1972 yılında kurulan Sarkuysan, 900’e yakın personeli ile hizmetlerine devam etmektedir. Bir şirketler topluluğu olup, çatısı altında yedi şirket bulunmaktadır. Firma, ihtiyaçlarına göre iş alımı gerçekleştirmektedir.

Sarkuysan personel alımı

Sarkuysan İş İlanları

Kurulduğu günden bu yana her gün büyüyen Sarkuysan, bünyesinde çok sayıda personele sahiptir. Bunlardan herhangi birinde gereksinim ortaya çıktığında, adayların başvurabilmesi için gerekli ilanlar paylaşılır. Bunların belirli bir son başvuru günü olduğu için, resmi sitesi her gün takip edilmelidir. Aksi halde açılan bir pozisyon zamanında fark edilemeyebilir.

No Pozisyon Lokasyon
1 Kalite Sistem Mühendisi Kocaeli
2 Finans Uzmanı İstanbul(Asya), Kocaeli

Nasıl Başvurulur?

Sarkuysan iş başvurusu, kendi sitesi üzerinden yapılabilir. Bunun için şu işlemlerin uygulanması yeterli olur;

 1. http://www.sarkuysan.com/tr-TR/anasayfa.aspx adresine girilir.
 2. Üst tarafta yer alan menüden, “insan kaynakları” seçilir.
 3. Üst tarafta görülen “başvuru formu” seçeneğine tıklanır.

Ardından karşınıza gelecek olan formda, şu gibi bilgiler görülür;

 1. Ad,
 2. Soyad,
 3. Cinsiyet,
 4. Doğum Tarihi,
 5. Adres,
 6. Kişisel Bilgiler,
 7. Öğrenim Durumu,
 8. Çalışmak İstediğiniz Alanlar,
 9. Ücret Beklentiniz

Gerekli yerler doldurulduğunda, “gönder” butonu ile başvuru iletilebilir. Bunun haricinde bir diğer başvuru yöntemi de hr@sarkuysan.com e-posta adresine başvuru yapmadır. Eğer hazırda bir özgeçmişiniz varsa buraya yollamanız mümkündür. Ardından yetkililer, başvuruları inceledikten sonra uyumlu kişiler ile irtibat kurarak, mülakat konusunda görülür.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Sarkuysan oldukça geniş bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla bunlardan firmanın ihtiyacı yılın herhangi bir zamanında, farklı bir pozisyona yönelik olabilir. Başvurmak isteyen adaylar, bunlar güncel olarak takip etmeli, başvuru yapmalıdır. Bu kapsamda açılabilecek pozisyonlardan bir tanesi de üretim operatörüdür. 

Pozisyon Açıklamaları

Üretim operatörü, ürünlerin banda giriş ve çıkış esnasında kontrollerini yapmakla görevlidir.  Ayrıca ürünleri kullanıma hazır yapar. Eğer Sarkuysan bu yönde bir personel gereksinimi duyarsa, gerekli ilanlar verilir. Bu durumda başvuru öncesinde iş tanımı ve aranan niteliklere büyük bir önem gösterilmelidir. Eğer nitelikleriniz pozisyonla uyuşmuyorsa, istenen sonuç alınamayabilir.

Dolayısıyla tavsiye edilen, adayların bilgi ve tecrübelerini bu bölümle karşılaştırarak başvuru yapmasıdır. 

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*