Enka Civata Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Enka Civata personel alımı yapacak!

Enka Civata iş başvurusu yaparak sizde Enka Civata’ın gücünden güç alabilirsiniz. Enka Civata personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Enka Civata eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Enka Civata insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hakkımızda

1987 yılında kurulan ENKA CIVATA Türkiye’nin en önde gelen bağlantı elemanları üreticilerinden ve tedarikçilerinden birisidir. Türkiye’nin en prestijli sanayi bölgesi olan : Gebze Organize Sanayi Bölgesinde (GOSB) faaliyet göstermektedir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde, ENKA CIVATA, inşaat, otomotiv, elektrik, demiryolu gibi birçok sektöre hizmet vermektedir. Toplam 36 000 çeşit bağlantı elemanı sunmaktadır.

fatgpt

Aktivitelerimiz

Bağlantı elemanı üretiminin yanısıra Alcoa Fastening System (ABD) gibi dünya devleriyle işbirliği yaparak pazarlama faaliyetlerinide hızlı bir şekilde devam ettirip büyütmektedir. Ayrıca İsviçreli Egro Coffe System’in Türkiye distribütörüde olan firmamız kahve sektöründede hizmet vermektedir.

Politikamız

Akılcı bir yönetimle, çalışanlarımızında katılımıyla tüm alanlarda kalitemizi arttırıp müşteri memnuniyeti sağlamak ve hizmet ettiğimiz sektörlere daima en iyisini sunmaktır.

İletişim için tıklayınız.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*