Üsküdar Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Üsküdar Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Üsküdar Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Üsküdar Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Üsküdar Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

Kurumsal İletişim Direktörlüğü; Üsküdar Üniversitesinin misyon, vizyon ve kalite politikası ile kurumsal değerlerine uygun tüm kurumsal iletişim stratejisinin belirlenmesi, buna yönelik kurum içi ve kurum dışı organizasyonun sağlanması faaliyetlerini gerçekleştirir.

Üsküdar Üniversitesi Personel Alımı

Üsküdar Üniversitesi İnsan Kaynakları Direktörlüğü; Üsküdar Üniversitesinin misyon, vizyon ve temel değerleri ile uyumlu, bu değerlere sürekli katma değer sağlayacak ulusal ve uluslararası insan kaynağını planlamak, performans değerlendirme kriterlerini oluşturmak, mesleki yetkinliklerini sürekli iyileştirmek amacı ile kişisel eğitim programlarını organize etmek, kariyer yönetimi konusunda hedef ve yol haritasını belirlemek amacıyla yapılandırılmıştır. Üsküdar Üniversitesi, tüm bu süreçlerin hayata geçirilmesinde çalışan memnuniyetinin üst düzeyde konumlandırıldığı, etkin, verimli ve mutlu çalışan ilkesi ile hareket etmektedir.

Üsküdar Üniversitesi İş İlanları

Üsküdar Üniversitesindeki kariyer olanakları ile ilgili bilgilere ulaşmak ve ilgilendiğiniz pozisyona başvuru yapmak için aşağıdaki ilanları inceleyebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Yetiştirilmek Üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya)
2 Yetiştirilmek Üzere Sistem ve Ağ Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya)
3 Yazılım Geliştirme Eğitmeni İstanbul(Asya)
4 Bordro Uzmanı İstanbul(Asya)
5 İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya)
6 Eeg Teknikeri İstanbul(Asya)
7 Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya)
8 Psikiyatri Uzmanı İstanbul(Asya)
9 Psikiyatri Hemşiresi İstanbul(Asya)
10 Vale Otopark Görevlisi / Şoför İstanbul(Asya)
11 Uluslararası Anlaşmalı Kurumlar Uzmanı İstanbul(Asya)

Üsküdar Üniversitesi Akademik Personel Alacak

Üsküdar Üniversitesi 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma  Yönetmeliği’nin  yürürlükteki  ilgili  maddeleri  ile  “Öğretim  Üyesi  Dışındaki  Öğretim Elemanı  Kadrolarına  Yapılacak  Atamalarda  Uygulanacak  Merkezi  Sınav  ile  Giriş  Sınavlarına İlişkin  Usul  ve  Esaslar  Hakkında  Yönetmelik”  ve  “Üsküdar  Üniversitesi  Öğretim  Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Usul ve Esasları” hükümlerine göre öğretim elemanı alınacaktır.

Başvuru ile İlgili Evraklar

Adayların   başvurdukları   bölümü   belirtir   dilekçeleri   ekinde   özgeçmişini,   bir   adet fotoğrafını, nüfus cüzdanı örneğini, doçentlik belge suretini, yayın listesini, tebliğleri ile bunlara yapılan   atıfları,   yönettiği   doktora   ve   yüksek   lisans   çalışmalarını,   Üniversiteye   katkılarını kapsayan  ve  belgeleyen  Profesör  için  altı  (6),  Doçent  için  dört  (4)  takım  dosya  veya  CD/USB bellek ile birlikte, Üsküdar Üniversitesi Rektörlüğü İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne kargo yolu veya  şahsen  başvurmaları,  Doktor  Öğretim  Üyesi  (4)  takım  dosya  veya  CD/USB  bellek  ile birlikte,  öğretim  görevlisi  ve  araştırma  görevlileri  gerekli  başvuru  evrakları  ile  birlikte,  ilgili Fakülte/SHMYO  sekreterliklerine  kargo  yolu  veya  şahsen  başvuru  yapmaları  gerekmektedir. Başvuru  süresi  bu  ilanın  yayın   tarihinden  itibaren  15  gündür.  Yabancı  Ülkelerden  alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

İngilizce  Bölümlerimiz  için  Profesör,  Doçent  ve  Dr.  Öğretim  Üyesi  aday/adayların Yükseköğretim  Kurumlarında  Yabancı  Dil  Öğretimi  ve  Yabancı  Dille  Öğretim  Yapılmasında Uyulacak    Esaslara    İlişkin    Yönetmeliğin”    7/3.    Maddesinde    belirtilen    şartları    taşıması gerekmektedir. (Yabancı Dil Puanı: En az 85 puan olması vb.) İstenilen  evraklar  ile  ilgili  detaylı  bilgiye  https://uskudar.edu.tr/     web  adresimizden ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşkesi Ameliyathane Hizmetleri mezunuyum
    Aynı zamanda Anestezi Teknikerlik çap yaptım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*