İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üsküdar Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Üsküdar Üniversitesi personel alımı yapacak!

Üsküdar Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Üsküdar Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Üsküdar Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Üsküdar Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Üsküdar Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Üsküdar Üniversitesi, İnsani Değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı tarafından 2011 yılında İstanbul’da kurulmuş bir vakıf üniversitesidir. Üniversitenin kurulmasına ilişkin karar 3 Mart 2011 tarihli ve 27863 sayılı resmî gazetede yayınlanmıştır.

Bu belge Üniversite’nin kuruluş amaçları, vizyonu, misyonu, stratejik hedefleri, kurumsal değerleri ve kalite standartları konusunda kamu oyuna beyanıdır.

Üsküdar Üniversitesi İnsan Kaynakları Direktörlüğü; Üsküdar Üniversitesi’nin Misyon, Vizyon ve temel değerleri ile uyumlu, bu değerlere sürekli katma değer sağlayacak ulusal ve uluslararası insan kaynağını planlamak, performans değerlendirme kriterlerini oluşturmak, mesleği yetkinliklerini sürekli iyileştirmek amacı ile kişisel eğitim programlarını organize etmek, kariyer yönetimi konusunda hedef ve yol haritasını belirlemek amacıyla yapılandırılmıştır.

Üsküdar Üniversitesi, tüm bu süreçlerin hayata geçirilmesinde çalışan memnuniyetinin üst düzeyde konumlandırıldığı, etkin, verimli ve mutlu çalışan ilkesi ile hareket etmektedir.

Üsküdar Üniversitesi’ndeki kariyer olanakları ile ilgili bilgilere ulaşmak ve ilgilendiğiniz pozisyona başvuru yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Açık Pozisyonlara ulaşmak için tıklayın.

İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM E-POSTA:
[email protected]

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir