Unipro Personel Alımı ve İş İlanları 2023

unipro-150x150

Unipro personel alımı yapacak!

Unipro iş başvurusu yaparak sizde Unipro’ın gücünden güç alabilirsiniz. Unipro personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Unipro eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Unipro insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1953 yılında Türkiye’de üretime başlayan Unilever, 60’lı yıllardan bu yana da, Türk pastacılık sektörü ve gıda endüstrisi için çok önemli hammaddelerden olan bitkisel yağlar ve margarinlerin üretimini de yapmaktadır. Unilever’in, pastacılık ve endüstriyel gıda sektörlerinde, satış, pazarlama ve ticari faaliyetlerini yürüten şirketi olan Unipro, yağ ve margarinler dışında ayrıca, çikolata ve diğer kakao bazlı ürünler ile pastacılık hazır karışımlarının, üretim ve satışını da gerçekleştirmektedir. Profesyonellerin gereksinimlerini, en ileri üretim teknikleri ve uluslararası kalite standartlarında karşılama hedefinde olan Unipro ürün yelpazesi, daima en yüksek hijyen koşullarında ve en kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmekte olup, sağladığı kullanım kolaylığı ve zaman tasarrufu ile de kullanıcılarının, verimlilik, kalite ve kârlılık artışına da katkıda bulunmaktadır.

Unipro’nun, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 ve OHSAS 18001 ile belgelenmiş, Çorlu yağ ve margarin fabrikası, 2008 yılında da TPM “özel ödül” üne layık görülmüştür.
Unipro, yenilikçi ve lider kimliğiyle, Türk pastacılık sektöründe birçok ilk’ e imza atmıştır.Ülkemizdeki ilk pastacılık yağ ve margarinlerinin üretiminden, ilk sektör dergisi olan “Pastacıdan Pastacıya” nın basımına, ilk eğitim merkezinden, hijyen servisine kadar, her konuda öncü olmayı kendisine ilke edinmiştir. 1985 yılında kurulan Unipro Eğitim Merkezi, düzenli olarak gerçekleştirdiği eğitim faaliyetleri ile Türk pastacılığının gelişimine önemli katkılar sağlamıştır.

Unipro, pastacılık ve endüstriyel gıda sektörlerindeki lider konumunu, profesyonellerin ufkunu genişletmeyi amaçlayan periyodik mesleki yayınları, teknik destek hizmetleri ve pastacılıkla ilgili her türlü soru ve öneriler için başvurulabilecek, 0 800 261 21 14 numaralı ücretsiz “telefon danışma hattı” ile sürdürmektedir.Tüm Türkiye’ye yayılmış, konusunda uzman distribütörleri ve satış kadroları ile müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası, her konuda hizmet veren Unipro ayrıca, bünyesindeki uzman kadrolarıyla, müşterilerinin sorunlarının çözümüne de yardımcı olmaktadır. Unipro, her zaman olduğu gibi gelecekte de profesyonellerin yanında olmaya devam edecektir.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*