Ernst & Young Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ey

Ernst & Young personel alımı yapacak!

Ernst & Young iş başvurusu yaparak sizde Ernst & Young’ın gücünden güç alabilirsiniz. Ernst & Young personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Ernst & Young eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Ernst & Young insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

EY’de çalışma alanları

Yeni görevler mi arıyorsunuz? Daha çok tanınmak mı istiyorsunuz? Ya da global fırsatlar mı arıyorsunuz? Kariyer değişikliği aramanızın nedeni ne olursa olsun, EY deneyimli uzmanları kabul eder ve potansiyellerine ulaşabilecekleri bir ortam sunar.

Ödüllendirici ve kapsamı genişleyen görevler sunan ve bireysel başarıyı ve takım başarısını destekleyen, ilham veren bir ortamda çalışacaksınız. Ayrıca, müşterilerimiz için en iyi sonuçları oluşturmak için bireylerin eşsiz güçlü yönleri ve perspektiflerinden yararlanan işbirliği ve saygıya dayalı bir kültürün parçası olacaksınız.

Danışmanlık, bağımsız denetim, vergi ya da kurumsal finansman hizmetlerinden hangisine katılmış olursanız olun, çeşitli sektörlerde, girişimci işletmelerden çokuluslu kurumlara, dünyanın en başarılı şirketleri ile çalışacaksınız.

Ana hizmetlerde, iç işletme operasyonlarımızı destekleyen ve başarımızda çok önemli rol oynayan çeşitli yetenekli insanlarla çalışacaksınız.

EY, insanların elinden gelenin en iyisini yapmalarını sağlamaya odaklanmıştır. Kariyer amaçlarınıza sahip çıkmanız ve sunulanlardan en iyi şekilde faydalanmanız için teşvik edileceksiniz.

EY’de hayat

EY olarak iş ve sosyal hayat dengesine önem veriyoruz. Bu nedenle çalışanlarımızı keyif aldıkları alanlarda da destekliyoruz. EY ailesinin bir üyesi olarak; müzik grubumuza (EYBand), fotoğraf atölyemize, sosyal kulüplerimize, çevreyi koruyan aktivitelerimize ya da spor müsabakalarına katılabilirsiniz. Hobi faaliyetlerinin yanı sıra; happy hour, yaz ve yılbaşı partileri de düzenliyoruz.

Çalışanlarımıza ayrıca özel sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası ve hayat sigortası hizmeti sunuyoruz.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*