Öztürk Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Karadeniz bölgesinde çoğunlukla şubesi bulunan firma kaliteli bir hizmet vermektedir. Firmanın şube sayısı tam olarak 16 olmakla beraber her şubesi aktif olarak çalışmaktadır.

Firmada 100 ün üzerinde çalışanı ile kalitesinden ödün vermeden değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Gıda sektöründe öncü bir yapısı ile çağdaş ve modern bir hizmet vermektedir. 

Öztürk Market İş İlanları

Özellikle günümüzde iyi bir işte çalışma olanakları zorlaşmaktadır. Öztürk market bünyesinde pek çok insanı çalıştırmaktadır. Her geçen gün büyüyen firma zaman zaman iş ilanı yayınlayarak personel alımı yapmaktadır.

Firmanın halkla ilişkiler bölümünün belirlemiş olduğu şartları sağlayan herkes iş başvurusu yapabilir. Kurumsal bir şirkette çalışmanın çok fazla artıları olmakla beraber hakları da son derece fazladır. Bu sayede firma her daim çalışanlarını gözetmekte ve personel haklarını üst düzeyde tutmaktadır.

Her çalışanına büyük bir güven vermekte ve onlara iyi bir gelecek sunmaktadır. Öztürk marketler zincirinin bir personeli olarak ayrıcalığın tadını çıkarabilirsiniz. Firma bünyesinde çalışan personeline her türlü imkanı sunmaktadır. Yol yemek gibi hizmetleri çalışanlarına sunan firma bu konuda da şüphesiz çalışanlarını düşünmektedir.

Kadrosuna her zaman işinin ehli personeli katmayı hedeflemektedir. Asla kalitesinden ödün vermeden firmaya katkı sağlayacak tecrübeli elemanları bünyesinde çalıştırmak için gayret göstermektedir. Firmanın işe alım zamanlarında şartlara uyan ya da uymayan her birey çalışmak için başvurabilir.

Başvuru sonuçları şubeye göre değişmekte olup en kısa zamanda adaylara bildirilmektedir. Sizlerde böyle kurumsal bir firmada ve rahat çalışma koşulları altında çalışmak isterseniz zaman kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Nasıl Başvurulur?

Öztürk marketler zincirinde çalışmak isteyen adaylar kendilerine yakın olan en yakın şubeye iş başvurusunda bulunabilirler. Ya da çalışmak istedikleri şubeye giderek iş başvuru formunu doldurmak sureti ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Firmanın sosyal medya hesaplarını da takip ederek iş ilanlarını takip edebilir bu mecralardan da başvuru yapabilirler. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Kasiyer
  • Depo Personeli
  • Reyon Sorumlusu
  • Şube Müdürü

Pozisyonlar Açıklamaları

  • Kasiyer: İşletmenin kasasından sorumlu ve satışı gerçekleştiren kişidir. 
  • Depo Personeli: Firmanın deposunda çalışan ve depodaki işleri yerine getiren kişidir.
  • Reyon Sorumlusu: İşletmeye ait reyonlarda çalışmak üzere görevlendirilen personeldir.
  • Şube Müdürü: Firmanın belirlenen şubesinden sorumlu olmak üzere firma tarafından atana kişidir.

Temel Bilgiler

Maksimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Hastanın her günü sabah 09.00 Akşam 10:00 saatleri arasında 

Alım Yapacak Yerler: Çorum, Samsun, Tokat 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*