Uludağ Edaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Uludağ Edaş Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Yalova illeri kapsamında elektrik dağıtımı yapmaktadır. Abone sayısı her yıl artan Uludağ Edaş personel alımı yaparak yeni meydana gelen gereksinimlerini karşılamaktadır.

İş arayışınız varsa ve kuruma başvurmayı düşünüyorsanız, yalnızca Uludağ Edaş iş ilanları düzenli biçimde kontrol edilmelidir. Zira farklı zamanlarda alım olduğu için, takip etmemek fırsatları kaçırma sebebi olabilir.

Dolayısıyla kariyer siteleri bu anlamda sıkça incelenmelidir. Uludağ Edaş iş başvurusu burada verilen ilanlara yapılabilecek olup, uyumlu görülen özgeçmişe sahip adaylar ile irtibat kurulur. Mülakat süreci sonrasında, işe alım gerçekleştirilir.

Uludağ Edaş Personel Alımı ve İş İlanları

Uludağ Edaş Personel Alımı Yapacak

Uludağ Edaş yılın farklı dönemlerinde, gereksinimleri ölçüsünde işe alım yapmaktadır. Bunlar farklı departman ve pozisyonlara yönelik olup, kariyer siteleri aracılığı ile takip edilebilir.

Uludağ Edaş İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Uludağ Edaş altyapısını sürekli geliştirerek, kaliteli hizmetler vermektedir. Dinamik yapısıyla gelişmesini sürdürmekte olan firma, bu bakımdan yeni işe alımlar da yapmaktadır. Bunlar farklılık göstermekle birlikte, bir bölümü şöyledir;

  1. Elektrik Teknik Personeli: Vardiyalı sistemde çalışabilme, ilgili okullardan mezun olma, Ekat belgesi bulundurma gibi nitelikler aranabilmektedir.
  2. İnsan Kaynakları Uzmanı: Microsoft Office programlarını bilme ve aktif biçimde kullanabilme, sonuç odaklı çalışabilme, problem çözebilme gibi nitelikler aranabilmektedir.
  3. Teknik Ofis uzmanı: AutoCad bilme, Elektrik / Elektrik-Elektronik mühendisliklerinden mezun olma, tecrübe sahibi olma gibi nitelikler bulunabilmektedir.
  4. Tesis Uzmanı: Elektrik yahut elektrik-elektronik alanlarından mezuniyet sahibi olma, alakalı şartname ve mevzuatlara hâkim olma, deneyimi bulunma gibi nitelikler aranabilmektedir.
  5. Proje Uzmanı: Gerekli mevzuatları bilme, alanla ilgili yazılımları kullanabilme, Microsoft Office hakkında bilgili olma gibi nitelikler görülmektedir.

Uludağ Edaş gerek bu, gerekse farklı pozisyonlara yönelik alım yapabilir. Başvurmak isteyen adayların kariyer sitelerinden inceleme yaparak, son durumu takip etmesi, ardından ilan varsa başvurması gerekir.

Firma tarafından aranan nitelikler her pozisyonda farklılaşabileceği için, müracaat öncesinde her aday incelemeli, kendine ne derece uygun olduğuna bakmalıdır. Böylece doğru bir başvuru gerçekleştirilebilir.

Uludağ Edaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Uludağ Edaş kariyer sitelerine ilan verdiğinde, adaylar buradan işlem yapabilmektedir. Bunun için gerekli başvuru aşamaları oldukça hızlı tamamlanabilmekte olup, şunlar takip edilmelidir;

  1. Firma tarafından ilan verilen kariyer sitesine girilir.
  2. Eğer hesabınız varsa giriş yapılır. Bulunmuyorsa kayıt açılır.
  3. Uludağ Edaş tarafından açılan duyurular ekranına gelinerek, ilana tıklanır.
  4. Uyum gösteriliyorsa, başvuru gerçekleştirilir.

Böylece online müracaat sorunsuzca tamamlanır. Özgeçmiş bilgileri firmanın insan kaynaklarına böylece aktarılmakta olup değerlendirme yapılır. Ardından da işe uygun olanlar görüşmeye çağrılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*