İstek Okulları Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İstek Okulları Alımı Yapacak

İstek Okulları’da çalışmak isteyen adaylara müjde. İstek Okulları bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İstek Okulları personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İstek Okulları Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Kurumumuzda eğitim-öğretim görevini yürüten akademik personel ve destek hizmetlerini yürüten idari personel bulunmaktadır. Her iki grup için yapılacak iş başvurularının internet ortamında yer alan İnsan Kaynakları Başvuru Sistemi aracılığı ile yapılması gerekmektedir. Tüm değerlendirmeler internet üzerinden yapıldığı için elden, faksla ya da e-posta yoluyla gelen başvurular ile ilgili işlem yapılmamakta, adaylar İnsan Kaynakları Başvuru Sistemi’ne yönlendirilmektedir.

İşe Alım Sürecimiz

Tüm personelin işe alım süreci öncesinde akademik ve personel ihtiyaçları belirlenerek internet, e-mail, gazete ilanı vb. yöntemlerle işe alım yapılacak pozisyonlar duyurulmaktadır. Alınan başvurular sistemde mevcut başvurularla birlikte değerlendirilerek, uygun adaylar görüşmelere davet edilmektedir.

Kurumumuzda öğretmen olarak görev alacak adayların taşımaları gereken ön koşullar aşağıda belirtilmiştir.

İstek Okulları İş İlanları

İstek Okulları’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Öğretmen Alımları

  1. Başvurduğu branşa uygun lisans bölümlerinden mezun olmak (119 Sayılı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı Kararının ekli çizelgede belirtildiği gibi),
  2. Eğitim Fakültesi dışındaki mezuniyetlerde Pedagojik Formasyon Belgesi’ne veya Orta Öğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Belgesi’ne sahip olmak,
  3. Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen ve Teknoloji branşlarında, alan bilgisinin yanı sıra İngilizce ders anlatma deneyimine ve MEB atanabilirliğine sahip olmak,

Yapılan iş başvurusu, genel başvuru olarak değerlendirilmekte,  adayın niteliklerine uygun bir pozisyon olduğu takdirde değerlendirmeye tabi tutulacaktır. (İlan ile başvuru yapacaklar için bu madde geçerli değildir)

İstek Okulları İş Başvurusu Formu

İstek Okulları iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda İstek Okulları’ın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*