Intel Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Intel Personel Alımı

Dünya’nın en güçlü teknoloji şirketlerinden birisi olan Intel, Türkiye İstanbul’daki ofisi 1999 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Ofis bünyesinde pek çok düzeyde Intel personel alımı gerçekleştirilmektedir. Teknoloji alanında kendisine güvenen, kendisini bu uğurda yetiştirmeyi ve geliştirmeyi hedef edinmiş adayların, bu ofiste çalışabilmeleri adına her zaman bir şansı bulunmaktadır.

Eğer Intel işçi alımı için güncek açık pozisyonlar, ilanlar hakkında haberdar olmak istiyorsanız, firmanın resmi web sitesinin “kariyer” bölümünü takip etmeniz gerekiyor. Bahsedilen kısımda güncel olarak Intel iş ilanları yayınlanmaktadır. Şirket bu alımlar sayesinde personel kadrosunu güçlendirmektedir.

Intel Personel Alımı

Intel Çalışma Şartları

Intel çalışma şartları ofis içerisinde olduğu için oldukça rahattır. Dolayısıyla ister idari, isterseniz de teknik kadroda yer alın, genellikle masa, bilgisayar başı bir projede görev alırsınız. Çoğu zaman şirketin diğer çalışanları ile sık sık iletişim kurmak durumunda kalırsınız.

Kimi görevlerde sadece şirket içi değil aynı zamanda şirket dışı sağlayıcı mağazalar ya da doğrudan tüketicilerle de iletişim kurmanız gerekebilmektedir. Bu nedenle Intel bünyesinde çalışmayı düşünen adayların sosyal iletişim becerilerinde güçlü, ekip çalışmasına yatkın ve kendisini geliştirebilecek düzeyde olmaları önemli bir kriterdir. Bu kriterleri karşıladığınıza inanıyorsanız, Intel eleman alımı için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Intel İş İlanları

Intel’de kariyer yapmak isteyen adaylar öncelikli olarak hangi açık pozisyonlar olduğunu takip etmelidirler. Bunun için güncel olarak açık pozisyonları Kariyer sitesi üzerinden takip etmelidirler. Hem part-time (yarım zamanlı), hem de full time (tam zamanlı) iş imkânları bulunmaktadır.

Şirketin personel alımları ile ilgili merak edilen konulardan birisi de engelli alımı olmaktadır. Intel engelli alımı yapıyor mu sorusu için cevabımız ise “evet” olacaktır. Önceki alımlara dikkat ettiğimizde şirketin daha önce engelli aday alımına yönelik ilan açtığını görmekteyiz. Şirket, engelli adayları ve çalışanları makul ölçüde kabul etme yükümlülüğünü kabul etmekte ve desteklemektedir.

Intel İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Intel iş başvurusu işlemini online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bunun önce açık pozisyonları bulmayı beklemelisiniz. Intel şirketi resmi web sitesinde “kariyer” sayfasında güncel olarak açık pozisyonları ve iş ilanlarını yayınlanmaktadır. Bu yayınlanan ilanların detay kısmında alınacak personeller ile ilgili başvuru nitelik şartları da yer almaktadır. Bu sayede şartlar doğrultusunda uygun olup, olmadığınıza karar vererek Intel başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.intel.com/ linki üzerinden ulaşabileceğiniz bir Intel iş başvuru formu bulunmamaktadır. Bu nedenle başvurularınızı gerçekleştirebilmeniz için açık pozisyonları sürekli olarak takip etmeniz gerekiyor. Bu ilana başvuruda bulunan bireylerin en çok müracaat ettiği diğer firmalar; Asus, Dell, Nvidia, HP ve Casper.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*