Türkhan Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Türkhan Tekstil Personel Alımı Yapacak

Türkhan Tekstil’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Türkhan Tekstil bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Türkhan Tekstil personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

turkhan personel alımı

Türkhan Tekstil’de Çalışmak

1996 yılında Mehmet TÜRKHAN ve İbrahim TÜRKHAN ortaklığında Türkhan Tekstil Turizm Nakliye Deri Inş. San. ve Tic. Limited Şirketini kurmuşlardır.Bu tarihten sonra Kumaş Alım-Satımı ve İhracatı yapmıştır. 2000 yılında K.Maraşta Fabrika inşaatına başlamiş 2004 yılında Boya hanemizde Boya-Apre-Örme-Kasar ve Baskı faaliyetlerine geçilmiştir.

Halen Kahramanmaraş’taki Modern Fabrikasında iplikten ham kumaş ve ham kumaştan boyalı örme kumaş imal edilip iç piyasaya ve çesitli ülkelere ihracat yapmaktadır.

İmal ettigimiz ürünlerimizden başlıcaları: Penye, Ring ve O.E. iplikleri kullanilarak üretilen; ikiiplik, süprem, interlok, lakos, süper penye, süper interlok, likralı süprem , kaskorse, polar, açık ve tüp penye, full likra 30/30, 40/1 penye cinsi kumaşlardır.

Türkhan Tekstil İş İlanları

Türkhan Tekstil iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Türkhan Tekstil İş Başvurusu Formu

Türkhan Tekstil iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Türkhan Tekstil iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*